Eşimle cevaplarınızı bekliyoruz bu kavganın yönü sizde

Okurken zihnimde cümleler bitmeden kayinvaliden bunu senin yapman gerekirdi diye çemkirdigini düşündüm ama çok naif bir konu imiş😅 Anne şefkati işte her yaşta ihtiyacımız var belkide üzüldüğün kendi aile yaşamın kıskançlık ondan olabilir

Ay ne alaka ya niye desin?
Kocaman adam rahatsız olsa tepki verir heralde ama rahatsız olmuyorsa (ki niye rahatsız olsun) tepki vermemesi normal.
Karşısındaki kişi annesi ya abartmayın bu kadar
Yani bilmiyorum, evli değilim yaşımda büyük değil ama şuan bile yetişkin ve baba olmuş birinin hastayım diye annesine nazlandığını görsem bi garip gelir. Sırtına havlu da koydursaydı bari… Sanki bazı şeyler çocuklukta kalmalı.

Sen yapmazsan kayınvaliden yapar bi anne olarak. Gayet normal bi hareket. Senin yükselmen saçma geldi..

Siz de haksız bulmuşsunuz ama yorumumu beğenmemişsiniz, sebebini merak ettim 😅

"Sen yapmazsan" kısmı nedeniyle yorumunuza katılmadım.

Adamın annesi, bir anne olarak çocuğu için elinden gelen; oğluna iyi geleceğini düşündüğü bir uygulamada bulunmuş.

Çünkü sizin yorumunuz cinsiyetçi bi yorumdu. Ne alaka yani kocaman adama ne diye karısı vicks sürsün?
Bu kadının görevi değil ki.
Ha anası çok istiyorsa sürer ama sen yapmazsan anası yapar diye suçlayamayız
Cinsiyetçi miiii.. Nnnnneee 😅
Kocanız bi rahatsızlığa yakalandığında, kocaman adam kendi işini kendi görsün diyip kenarda öyle durucaksınız yani 😅 o da güzelmiş.

Bilemedim. Ben annesini babasını kaybetmiş veya bu konuda yaralı tanıdıklarımın yanında onlardan bahsetmem. Veya onların olduğu ortamda annemle ekstra mesafeli gibi davranırız ama bunu yapmayan kötü müdür emin olamadım.
Güzel olan yine dikkatli olmak sanırım.

İyi bir anne kv bence
Oğlu için yapmış sizi ilgilendiren bir durum yok ki hani sanki siz istemediginiz halde size viks sürmüş kadın...

"Sen yapmazsan" kısmı nedeniyle yorumunuza katılmadım.

Adamın annesi, bir anne olarak çocuğu için elinden gelen; oğluna iyi geleceğini düşündüğü bir uygulamada bulunmuş.
İşte bahsettiğimde o zaten, anne her zaman evladının iyiliğini düşünür, birşeyler yapmak ister.
Eşi neden yapamıyor bunu? Ben illa viks sürsün ayaklarına demiyorum zaten ama merhamet duygusunu belli eden bi hareket de uyguladığını düşünmüyorum. Sonuçta kendi annesiyle arası kötü diye eşinin de kötü olmasını ister gibi duruyor konu sahibi 🙄

ne için sinirlendiniz,
ne yapmasını isterdiniz,
doğru davranış biçimi neydi,
bu durumun kendi anne çocuk ilişkinizle ne ilgisi var,
siz kendi çocuğunuzu hangi kalıba göre büyütüyorsunuz eşinizle annesi gibi bi kendinizle anneniz gibi bi?

X