Eşimle cevaplarınızı bekliyoruz bu kavganın yönü sizde

Soruyorum.Eşim.olacak beyefendi ile soralım 100 kadına bakalım ne diyorlar dedik.
Düşünün ki kayınvalidenizdesiniz.Kocaniz ERKEK GRİBİ olmuş. Yayılmış yatıyor. Annesi geliyor ve ayaklarının altına viks sürüyor çoraplarını giydiriyor.Kocanizda gayet memnun istifini bozmuyor.dipnot.benin.annemle.aram çok.kotu çok sevgisiz bir anneye sahibim eşim bunu iyi biliyor.
Şimdi ben bu durumda sinirlenmekte ve buna takmakta haklı miyim.yoksa gereksiz tepki mi veriyorum
Haksızsınız ve gereksiz tepki veriyorsunuz.

Erkek Gribi tabirine bayıldım, konu sahibi grip olunca erkeklerin fazla nazlanmasını kastediyor bu yüzden böyle demiş. 😅
Bence erkek evlendikten sonra erkek çocuğu gibi değil yetişkin olarak yaşamalı, kayınvalideniz gelip zorla yaptıysa bilemem ama eşiniz annesine ne yapıyorsun çocuk muyum diyebilirdi..
Sizin anne sevgisi olmadan büyümenizinse durumla ilgisi yok, travmalarımızı başkalarına yöneltmemeliyiz.

Benimde annem sevgisiz ve görüşmüyorum ;eşimin annesini de seviyorum diyemem ama sevmiyorum da diyemem;mesafeliyim o da yapardı eminim ama ; eşim müsaade etmezdi saygısından, kendi sürerdi ama sürse bike nolcak ben rahatsız olmam çocuğu sonuçta düşünür üzülür hasta diye.

benim de kaynanam cok düskün oğluna. sanki bi tek onda var 😂 ama bu hiç sorun olmadı. yani bana göre de abartıyor ama bu yüzden sinir olmam. hatta esime takılırım bu konuda hep. ne zaman annesine gidecek olsam ‘ya sanki hasta oluyorum’ tribine girer 😂 ben de derim ananın yanında söyle bunları anan bakar sana 😂

Soruyorum.Eşim.olacak beyefendi ile soralım 100 kadına bakalım ne diyorlar dedik.
Düşünün ki kayınvalidenizdesiniz.Kocaniz ERKEK GRİBİ olmuş. Yayılmış yatıyor. Annesi geliyor ve ayaklarının altına viks sürüyor çoraplarını giydiriyor.Kocanizda gayet memnun istifini bozmuyor.dipnot.benin.annemle.aram çok.kotu çok sevgisiz bir anneye sahibim eşim bunu iyi biliyor.
Şimdi ben bu durumda sinirlenmekte ve buna takmakta haklı miyim.yoksa gereksiz tepki mi veriyorum
Abartmışsın. Haksızsın.

Siz sevgisiz buyudunuz diye esinizin annesi de esinizi mi sevmesin ya da ilgilenmesin ajshsksjs kafaya bak 😂😂😂

Net haksizsiniz

X