Eşimin telefonunu kendi telefonumdan nasıl takip edebilirim

Aslında çok eminsiniz eşinizin böyle bir şey yaptığına.Ama nasıl emin oldunuz?Ne yakaladınız?Bunu düşünmeye iten bir şeyler olmalı Yani diyeceğim o ki;kanıt bulmadan da , eşinize bunları yapıyorsun deyip,ayrilmazsan herkese derim deyip,onu yerin dibine yine sokabilirsiniz.

Hiç kanıt bulamadıysanız nasıl bu kadar eminsiniz?

Birkac gun once bunu yazmissiniz , adam sizin kartinizla sanal seks programi almaya calismis, siz tatli tatli kiskandirmaya calisiyorsunuz, sanki hayatiniz tatlis genclik dizisi

Birkac gun once bunu yazmissiniz , adam sizin kartinizla sanal seks programi almaya calismis, siz tatli tatli kiskandirmaya calisiyorsunuz, sanki hayatiniz tatlis genclik dizisi
Demekki her iki yazdigimida ya omumamis yada algilamamışsın 2 gün öne yazdığım 4 sene önce olan olay o günden bu güne inkar ediyor beni tatli tatlı kiskansin demiyorum farkındaysan bana çok güveniyor güveni sarsilsin benim nasilki güvenim sarsildiysa ama ispat edemediysem oda aynı piskilejiye girsin istiyorum yazeim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…