EŞİMİN SPERM TESTİ BİLGİSİ OLAN BAKABİLİR Mİ?

Ktgba0602

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2022
507
98
24
Kızlar Merhaba 2 yıllık evliyim. Tekrarlayan 2 düşüğüm oldu. 3 gün önce test verdi eşim bende sıkıntı çıkmayınca beni götürmedi sonuç almak için bugün de telefonun da testin resmini gördüm ama anlayamadım anlayanlar yorum yapabilir mi acaba ?

Eklentiler

• IMG-20241003-WA0001.jpg
    144,7 KB · Görüntüleme: 106
  • IMG-20241003-WA0000.jpg
    126,7 KB · Görüntüleme: 105
Ben de merak ettim bir şeyler düşük olabilir gibi geldi toplam hareketlilik ve ileri hareketlilikte ama upp

Canım kağıtta isim soyisim yazıyor onları kapat bence. İleri hareket birazcık düşük ama çok değil doğal yoldan olmasına engel değil. Morfolojisi falan güzel. Genel olarak kötü değil. Takviyelerle ileri hareketi de yükseltmek mümkün

Ne gibi takviyeler acaba ? Ne yapabilriim

Kaç günde çıktı sonuç sabah eşimde test verdi devlet hastanesinde

Merhaba eşim devlet hastanesinde sperm testi verdi bugün sabah. Acaba ne zaman çıkıyor bilgin var mı

Merhaba eşim devlet hastanesinde sperm testi verdi bugün sabah. Acaba ne zaman çıkıyor bilgin var mı
Biz 11 de vermiştik bizde şehir Hastanesi'nde verdik. Öğlenden sonra 2 de gelin dediler hemen koyuyorlar işleme spermin canlılığı ölmeden bakabilmek için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…