eşimin saçma kıskançlıgı

harbiden boşanmayı düşündünüzmü diyen arkadaş kızcagız her lafta boşanmaya çalışırsa ooo yuva niye kurdular ozaman

açıklıgı sevmiyormuş rahatsız oluyormuş dışarıdaki açık bayanlara bakıyo ama çok çirkin giyiniyorlarmış bunlar nasıl bu kadar açık giyiyorlarmışda acaba hele bak yakışmış mı ki di,ye bakıyomuş

Eşinizin takıntısı olduğunu düşünüyorum...
Ciddi anlamda psikolojik rahatsızlık bu... akannehir
Doktora görünmesi hepinizin selameti açısından iyi olur a.s
Böyle de yaşanmaz ki... :umursamaz:
Bunun adı da kıskançlık değil, başka bir şey...
Kimden kıskanacak ayrıca duvarlardan mı televizyondan mı, ya da başka görünmeyen yaratıklardan mı? akannehir
Dışarıdaki bayanlara bakıp da bu yakışmış ne biçim giyiniyorlar demesine ise, siz nasıl müsade ediyorsunuz?
Burası özgür bir ülke kim nasıl isterse öyle giyinir. Seni sadece ben bağlarım başkalarına ne bakabilirsin ne öyle yorum yapabilirsin deyip ağırlığınızı koyacaksınız...
Koymak zorundasınız a.s

Ne kadar sakin kadınlarız yav!
Ben tesettürlü olacam,evde açık bişiy giydim diye dayak yicem aman canım bundan boşanılır mı diyecekler?
Neden boşanılır arkadaşlar?
Dışarıdaki açık kadınlara bakan,ama evde dayak atarak giyimime karışan hastalıklı adama ne kadar dayanırım?
Konu sahibi arkadaşım.. Allahım sabır versin inşallah..

dayak yememiş tokat yemiş hoş onuda gözden kaçırmışım yeni gördüm cnm türkiyede öyle vakalar varki bırak tookatı yüzü tanınmıcak hale gelselerde boşanmayı düşünmüyolar çok şahit oluyom burda

Sizi bilmem...
Bana göre tokat ve dayak aynı kavramlar..
Başkaları komalık oluyor ama yine boşanmıyorsa bize ne?
Herkesin kendi hayatı...
Biz kadınlar bu mantığı güdersek adam bugün tokat atar yarın tekme...
Bak yüzümüz tanıncak halde di mi?

e hem başkalarından bize ne diyonuz hemde boşanmanısı önerir tarzda yaklaşıyonuz şuan sizde karışmış oluyonuz onların hayatına benim yorumuma müdehale ettiginiz gibi

ay cok sacma, kimse gormedikten sonra esinizin bu kadar tepki vermesi, bide siddet uygulamasi cok ANORMAL bir durum. psikolojik sorunumu var acaba? cok mantiksizca valla. sana Allah yardimcin olsun dicem.

eşinize inanamıyorum bende tesettürlü bir bayanım dışarda eşarbım mantom ama evin içinde askılı elbisemide giyerim eşiniz saçmalamış bence kıskançlık değil bu

e hem başkalarından bize ne diyonuz hemde boşanmanısı önerir tarzda yaklaşıyonuz şuan sizde karışmış oluyonuz onların hayatına benim yorumuma müdehale ettiginiz gibi

Evet dayak yiyen kadına boşanın demekten başka çözüm sunmam ben..
He o boşanır ya da boşanmaz..
Kendi hayatıdır bana ne?
Ama hemcinslerimin arkadaşın dayak yemesini tolere etmesini söylemesi üzdü beni..
Sadece bu yüzden sizin ve sizin gibi düşünenlerin yorumu üzerine meraktan sordum,cidden evde açık giyindiğiniz için dayak yerseniz normal mi karşılıyorsunuz diye?
Sadece hangisi doğru bu hayatta?
Dayak yiyip susmak mı,döven hastalıklı adamı hayatımızdan çıkarmak mı?
Müdahale etmek ne haddime?

katılıyorum a.s

sizde söylemişsiniz ya saçmalık...
bence kıskançlık diye adlandırılamaz....garip bi durum...başkasından kıskanmak neyse de kocanız sizi kendisinden mi kıskanmış......biraz "benim dediğim olur" durumu var sanırım..böyle bi saçmalığı sürdürüp şiddet uygulaması...sağlıklı bi düşünen normal bir insanın yapacağı bişey değil...ben hakimim kadın bişey ifade etmez ben ne dersem o olur....belki de saçma saplantılar...ama sebep de sonuç da hiç normal değil...sizin hayatınız evliliğiniz nasıl yapacağınız size kalmış ama ciddi tepki vermeden yaptığının saçmalık olduğunu anlatmadan kapatmayın bu işi....

eşi öyle bişey söylememiş zaten kapalı bi bayan balkona şortla mı çıkacak
ayrıca bi daha okuyun isterseniz sıft bu yüzden şiddet uygulamış sizce normal bişey mi bu?

aysoha tokat atmayı dayak sınıfına sokmuyorsun sanırım
.Dayak olması için illa ağız burun yamulmasımı lazım töbe töbe. lmaz:

harbiden boşanmayı düşündünüzmü diyen arkadaş kızcagız her lafta boşanmaya çalışırsa ooo yuva niye kurdular ozaman

her lafta boşanmaya çalışırsa mııakannehir
eşi böyle bişey için şiddet uygulamış yapmayın lütfen normal bi durum mu bu
hadi bi erkek öyle görse sinirlense neyse ama eşi dört duvar arasında şort giyiyor diye şiddet uygulamış
neyse tartışmayalım kimseyle
konu sahibi ablam Allah yardımcın olsun diyorum

kesinlikle saçmaymış yani insan evindede açılıp rahatlayamıyacaksa başka nerde açlır...
oldu olacak banyo yaparkende giysilerinizle yapın tövbe tövbe ...
bunun adı kıskançlık değildir bence takmış kafayı size başka ne olabilirki dışarda giyiminize özen gösteriyorsanız daha ne o zaman kendinden mi kıskanıyo yani.......

sonunda olacagı oldu yine ben bu mesajları yazarken eşim hala evde yatıyordu bilgisayarı kapatmıştım 5dakika sonra eşim olacak hayvan kalktı.ben dün tamam dememişim hala tartışmasını sürdürdü bende sonuna kkarar haklıyım neden tamam diyeyim dedim bagıraraktan üzerime çıktı beni dövdü şu an elim ayagım titriyor kardeşimi aradım herşeyi anlattım eşimi aramış bagırmış eşim tamam özür dileyecem demiş ama nafile üstelik bende ameliyatlıyım beni bu halimle üzerime çıkıp dövüyor terbiyesizlik yapıyor bir özürden geçecegini mi sanıyor üç tane çocugum var hastayım çalışacak durumda degilim ailemin durumu yok destek çıktıklarıda yok yandı gülüm keten helva olanlar bana oluyor.boşanamıyorum

Sevişirken de kapalı olmanızı mı istiyor ? İlginç.. Evde açık giyiniyor diye değil de neden sözümü dinlemiyorsun diye vurmuştur o. İlla dedikleri olacak ya. Sen inadına daha açık giy bence. Babydoll' la falan dolaş bakalım ne diyecek, ya da napıcak :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…