eşimin saçma kıskançlıgı

gercekten su mubarek gun yaptigi insanlik degil hos normal zamandada olmamali ama...tatli yapman sart degil sana bakmak zorunda...esim bir keresinde para istedim vermedi bir daha istedim vermedi en gicik oldugum seyy normalde bana karsi cömerttir ama blli olmuyor durumumuz...neyse yeter artik dedim oooo.....lukmu yapacagim bu ne sacmalik dedim cok agirina gitti beyefendinin cikti paralariii heheeeeeee...aklinialirimsmile

:roflol::roflol::roflol:
süpeer tam sah damarindan vurmussun :jeyyar: :jeyyar:

Allahım ya bi de dövmüş elleri kırılsın inşallah mendebur adam :2: ertesi günde sarma sar dio psiokopat mıdır nedir Allahından bulsun ,sidikliği düğüm düğüm olsun da bi daha işeyemesin manyak kaydirigubbakcemile3

Sizin için gerçekten çok üzüldüm aslında psikologla görüşmeyi kabul etse düzelir bi nebzede olsa ama anlattığınız adam hiçte psikologa gitmeyi kabul etcek bi adama benzemiyo...İnşallah düzelirde huzur bulursunuz...

Erkekler nasılsa gidecek yeri yok bana muhtaç ben olmazsam aç kalır bensiz bir hiç mantığını güderse buna ikna olursa herşeyi yapıyor.Benim babamda sürekli yapardı biz küçükken annemi döverdi bizi döverdi.Biz büyüdük çalışmaya başladık o olmasada evi geçindirecek gücümüz var istemiyorsan sen git demeye başladık ya da çok sorun yaratınca para getirmeyeceksen evde de kalmana gerek yok dedik sonra değişti.Bence eğer bu mantıkdaysa kadın sığınma evine başvurabilirsiniz.Yerinizde belli olmaz çalışır hayatınızı kazanırsınız.Bu ülkede bu tür mantıklar oldukça hiç bişey düzelmeyecek...Zor ama en kısa sürede o tür bi yere başvurmayı denerseniz iyi olur.Bu müslüman geçinenlerin de hiç islamiyetten haberi yokya boşun boşuna müslümanız diye ortalıkta geziyorlar.

Bunu hoş görebilecek erkeklerde var.Benden para çıkmasında ne yaparsa yapsın diyen hatta eve para gelsinde nerden gelsin diyenlerde.Neyseki eşinizin ağrına dokunmuş.

Orucunu açman için para vermedi diimi bir de.. Yüreğime inicek vallahi. Cinayet sebebi gibi adam. İnsanlıktan çıkmış artık.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…