Eşimin kendini hep haklı görmesi

Damlacik

Üye
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2023
147
39
31
Arkadaşlar merhaba. 2.5 senelik evliyim. Eşimle en büyük sorunumuz eşimin kendini hep haklı görüp bana surat asması. Bu benim için gerçekten sorun olmaya başladı tahammül edemiyorum. Benim durumumda olan var mı nasıl davranmalıyım bilemiyorum artık

Açık açık konuş rest çek. Cekemiyorum ben senin bu suratsız halini de.
Erkeğin de surat asanı hiç cekilmiyo gerçekten

En sevmediğim huylardan biridir. Aman senin köyün büyük der geçerim normalde de eş olunca zor işte.. Allah sabır versin, can çıkar huy çıkmaz maalesef.

Offf benim babam da böyle ama artık tartışmaktan yoruldum. Saldım artık, görsün yanlış olduğunu kafasındayım.

Kendini her haklı gördüğünde ciddi tepki göster,surat asıyorsa asla oralı olma kendi hayatına devam et. Ömür törpüsü ya.

Kendini her haklı gördüğünde ciddi tepki göster,surat asıyorsa asla oralı olma kendi hayatına devam et. Ömür törpüsü ya.
Başka çarem yok gibi umursamamayı
Umursamamayı öğrenmek zorundayım

Sizde onu umursamiycaksiniz belliki rahat bir insan ve yaptığınız herşeyde bunda ne vara getiren bir tip gibi canlandi gözümde. Sizde takmamayi öğreniceksiniz

Katlanılması en zor insan türüdür , bu insanlar dünya üçgen dese fikrinden caydıramazsın, hep onların dedikleri mantıklıdır kendi dedikleri olana kadar da insanın burnundan getirirler …
Allah yardımcınız olsun alıp konuşun bu böyle olmaz diye umarım anlar.

Bizde de çoğu durumda eşim kendisini haklı görür. Defalarca konuştum. Ama fayda etmedi. Anlamak istemeyene ne kadar dil dökerken dök. Fayda etmez.

Nedense içimden bi ses, eşiniz her surat astığında sizin üzerine gidip sorunu çözmeye çalıştığınızı söylüyor. Eğer böyle yaparsanız daha çok çekersiniz. Böyle yaptığı an ortamı terk edebilirsiniz, hiç çekemem asık surat dercesine. Umursamamak da bi yere kadar gider bi noktadan sonra tat kaçırmak için daha da uğraşabilir. Veya dalga geçebilirsiniz o haliyle. Belki utanır pek sanmam ama… Ay nefret ederim böyle ergen triplerinden. Bunları öyle pişman edeceksin ki surat astığına, bir daha gülümsemeden dururken bile ödü kopacak. Nazlı ergen.

Konuşuyorum her seferinde ama anlamıyor. Benim de tahammül seviyem iyice düşüyor öyle yaptıkça

Evet ne yazık ki kendimi tutamayıp sorunu çözmeye çalışıyorum bu da yoruyor artık beni ama karşımdaki yine aynı maalesef üstünde durmamayı öğrenmem lazım

Eşiniz koç burcu mu ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…