Eşimin kardeşinin sevgilisi sarhoş olup hayatımızı mahvetti, eşim halen bir şey yokmuş gibi davranıyor ne yapayım?

babynative

Üye
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2024
151
42
Bundan tam bir yıl önce eşim de ve erkek kardeşinin sevgilisi de sarhoş olup günümü berbat etmişti. O gün her şey tepetaklak oldu kız arkadaşı alkollü olduğu için eşime felan ve diğer aile bireylerine temasta bulunmuştu ve bundan benim dışında kimse rahatsız olmamıştı sonra eşimizle kavga edip boşanma aşamasına gelmiştik ama eşim bu durumun hiçbir zaman yanlış olduğunu düşünmedi ve ailesi dahil herkes bu durumu alttan almamı felan istedi. Sonuç olarak o kızla kaynım evlenmeyi düşünüyor ve plan yapıyorlar ve biz küs olup uzun zamandır görüşmediğimiz için mecburen görüşmüş olduk. Eşim benim dargın olduğumu bilmesine rağmen olması gerektiği gibi değil de fazla samimi geldi şakalar yapmalar sürekli kıza doğru bakmalar yani ben mi büyütüyorum.

Normalde sıcakkanlıdır yani burada çoğu deşarj olacak adam için sıcakkanlılıktan ne anlıyorlar bilemem ama konuşkan birisi

Bunu nasıl çözmeyi planlıyorsunuz? Tek çözüm eşinizin öyle biri olmadığına inanmanız. Aksi halde böyle yaşayacaksınız bu evliliği. Ne zaman adamın canı sıkılacak o zaman o bitirecek zaten.

Sen de muhtemelen hikaye de kendine yakın birini buldun ve suçlandın ki böyle bir ifade kullanıyorsun “senin gibileri biliyorum” ben de senin gibileri anlıyorum merak etme.
Aynen aynen kocam içince herkese yüruyor sen benim hayatımı boşver çünkü üzülürsün senin gibi saçma sapan triplere girip kocamı sapık olarak görmuyorum

Aynen aynen kocam içince herkese yüruyor sen benim hayatımı boşver çünkü üzülürsün senin gibi saçma sapan triplere girip kocamı sapık olarak görmuyorum
Tamam ya harbiden sayfamdan uzak dur madem ben bu kadar senin o muhteşem hayatına uzaktan bakacak biriyim yazma canım yazmaa lütfen rica ediyorum gerçekten hem kaliteli olduğunu iddia edip hem de kalitesiz olarak gördüğü birinin sayfasına sayfalarca yazı yazmaya çalışıp cevap vermeye niye uğraşır ki insan bir de çok tecrübeliyim demişsin hangi konular da neyi tecrübe ettin anlatta biraz kalite görelim lütfen yoksa size bir daha yazmayacağım

Ben kendim adına belki karar verebilmek belki sınır çizebilmek adına destek alacağım sonra buraya yazıyor olmam muhtemelen.

Sapık demiyorsunuz ama sapık muamelesi yapıyorsunuz. Aile üyelerinden birine hallenen adam sapıktır. Siz de kocanızın kardeşinin evleneceği kadınla yakınlaştığını düşünüyorsunuz. Yani bu adam psikolojik olarak sorunlu, sapık biri sizin gözünüzde.

Bence adam kendinden emin olduğu için burnundan kıl aldırmıyor. Ama sizin bu tavrınıza neden katlanıyor onu da çözemedim.

14 senedir üyeyim buraya kendini akıllı sanan senin gibi çok üye geldi geçti hadi şimdi bu üyeliğinide kapat yenisini aç bekliyoz biz

Katlanmasın zorla mı tutuluyor istersen numarasını vereyim sen kurtulması için ona destek ver nedersin ? Cidden bir kadının bir kadına bu yorumları yaptığına inanamıyorum yani işi şahsi kavgaya cidden döndürmek istemiyorum ya konum bu değil benim konu onun katlanıp katlanmaması mı yani kendisi çok katlanılır biri ben değilim öyle mi

Yani birinci olayda kaynınız hatalı bence. Ne olursa olsun aile içinde dahi olsa kızı öyle sarhoş etmemeliydi, o davranışlara da izin vermemeliydi. Şimdi maalesef o kaynınız o kızla evleneceğine göre eltiniz olacak, eşinizin de yengesi. Mesafeli de dursanız arada bir bir araya geleceksiniz mecburen. Yani kızın eğer başka yanlışını görmediyseniz olayı unutacaksınız ya da (siz pek unutabileceğe benzemiyorsunuz eşiniz de sıcak davranınca sinir oluyorsunuz) eşinizle konuşun, o kızın sarhoş olduğunda yaptıklarından rahatsız olup unutamadığınızı dolaysıyla biz de hareketlerimize dikkat edelim daha mesafeli veya resmi duralım deyin.

Kaynı da geniş demekki. Benim abime, akrabalarıma öyle hareketler yapacak ve sarhoş olduğunda ne yapacağı belli olmayacak biriyle evlenmek istemezdim. Ailecek midesizler.

Siz eşinizin sapık olduğunu düşündüğünüz halde evliliğinizi sürdürüyorsunuz. Eşiniz sizin onu sapık olarak görmeniz tepki vermeyip -ki çok ağır bir itham bu bence- sizinle evliliğini sürdürüyor. Problem hanginizde ya da ikinizde birden mi çözemedim ben ama bu evliliğin bu kadar korkunç tecrübelerden sonra sürebiliyor olması çok tuhaf bence.

Bence kızın hareketlerinde de heriflerde de problem yok. Konu sahibi gereksiz kıskançlık yapmış, aile de he deyip geçiyor. Yoksa ailece sapık olmalılar konu sahibinin anlattığı gibi bir hikaye gerçek olsa…

Tamam canım sana kadro açsınlar da rahatla 14 sene olunca ne oluyor onu anlamadım maaşa bağlayacaklar seni herhalde
Ne oluyor biliyor musun tecrübeli oluyorsun işte senin gibisini çok gördük kendini uyanık sanan ay neyse ya tamam kız kocana kaynına herkese yürudu sizde izlediniz oh iyi yapmış izlemeseydiniz

şimdi doğru anladıysam

kaynınız aslında içmesi sağlık açısından sıkıntılı olan kıza içirdi, onu sarhoş etti -belki evde aile arasındayız diye içmesini sorun etmemiştir ama kız salak mı sağlık sorunu var içiyor. neyse.

ama o kayın kendisi içmedi -ki çok ilginç bu da.
siz de içmiyorsunuz sanırım
diğer elti de ayık

durum böyleyken kız sarhoş oldu ve sizin eşinize de diğer kayna da yürüdü?en azından sizinki bu yavşamaya cevap da verdi, diğer kayın ne yaptı bilmiyoruz. itekledi mi kızı o da mı cevap verdi emin değiliz.

bu sırada bekar kayın ayık, buna rağmen kıza şişşt bi kendine gel, gel bi yüzüne su çarpalım filan demedi? kızı alıp koltuğun diğer köşesine oturtmadı? kız da devam etti.

bu arada eltiniz gitti kendini boş bir odaya kapattı. ne haliniz varsa görün benim başım ağrıyor dedi. (gerçekten rahatsız olacam kocamın ve müstakbel eltimin halinden odaya gidecem kendimi kapatcam, Allah Allah ya bir bana mı acaeip tuhaf geliyor tüm bunlar?)

ee hani 2 aile de boşanma aşamasına gelmişti? kadın sonra odadan çıkıp mı kavga etti yoksa sonradan mı bu olayı gündeme getirip kavga ettiler.

dahası, onlar nasıl oldu da barıştı? şimdi küs de değiller boşanmadılar da yani doğru mu?

sizse rahatsız oldunuz. ve?
sadece seyrettiniz ama orada kavga gürültü olmadı? kaynınıza ahmet/memet (neyse) şu kızı bi balkona çıkar bak çok içti, bi hava alsın filan demediniz. ama sonra boşanma aşamasına geldiniz.

doğru mu tüm bunlar?

Ama burda kadın adama sarılmamış mi Ben mi yanlış anladım?

bilmiyorum marjinal sayılırım ben ama bazı şeyler benim ahlakima mideme ters geliyor böyle içim almıyor
Uzun zamandır belki 10 küsür senedir TV seyretmemiştim. İzindeyim diye bir TV ye bakayım dedim de bakmaz olaydım. Didem Aslanın programına denk geldim.

Ne hanım ablalar gördüm inanın "Hani marjinal bizdik" derler ya onu yaşadım.

Bir adam var, evin bütün kadınları adamla öpüşmüş hepsi de birbirinden habersiz. Bir tanesi de hamile kalmış sonra adamı öldürmüşler Hepsi evli barklı
Ben şok oldum nasıl bir çürüme yaşıyoruz anlamadım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…