Eşimin kardeşinin sevgilisi sarhoş olup hayatımızı mahvetti, eşim halen bir şey yokmuş gibi davranıyor ne yapayım?

babynative

Üye
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2024
151
42
Bundan tam bir yıl önce eşim de ve erkek kardeşinin sevgilisi de sarhoş olup günümü berbat etmişti. O gün her şey tepetaklak oldu kız arkadaşı alkollü olduğu için eşime felan ve diğer aile bireylerine temasta bulunmuştu ve bundan benim dışında kimse rahatsız olmamıştı sonra eşimizle kavga edip boşanma aşamasına gelmiştik ama eşim bu durumun hiçbir zaman yanlış olduğunu düşünmedi ve ailesi dahil herkes bu durumu alttan almamı felan istedi. Sonuç olarak o kızla kaynım evlenmeyi düşünüyor ve plan yapıyorlar ve biz küs olup uzun zamandır görüşmediğimiz için mecburen görüşmüş olduk. Eşim benim dargın olduğumu bilmesine rağmen olması gerektiği gibi değil de fazla samimi geldi şakalar yapmalar sürekli kıza doğru bakmalar yani ben mi büyütüyorum.

Diğer yazdıklarına cevaben içki eşimin normali ama arada kendinden geçecek kadar içiyor o haline hep baş başayken nadir denk geldim Öyle ortama ilk kez girdik çünkü o zaman evliliğimizin çok başlarıydı diğer ailede sorun oldu ama o kız benden daha da tepkiliydi ama o kızla kaynım misafir oldukları için yinede orada tepki vermedi kendini gidip başım ağrıyor diye odaya kapattı uyudu o ortamda bir tek ben kaldım başka bir misafir daha vardı onlarda kalkmışlardı yani kaynım özellikle evli olan sürekli kız sarılmak istediğinde nazikçe reddediyordu sürekli kız seni seviyorum felan diyodu sağol cnm teşekkür ederim diyip sanki çocuk idare eder gibi ettiler baktık olmuyo en son kocamın ağzının içine girip sarmaş dolaş olunca bende kayış koptu zaten evden o hışımla çıktık gittik işte olay bu

Hangi sorunuzu göremedim ifade edersen memnun olurum cevap yazarım yok uğraşamam derseniz de siz bilirsiniz

O yüzden de eski konularını saklıyor zaten

Şu konu da çok haklısınız kaynım bekar olan yani ve eşim olaya biz kadınların baktığı noktada bakmadı aslında eltim ve ben olay ailelere taşındığı için büyüdü ve en son da belirttiğin gibi bir üslupla ailelere taşındı ve ortalama bir yıldır görüşmüyoruz elitimin eşi de bekar olan kaynım da herkes kendi hayatındaki kadını savunup yanında durdu eşim hariç yani en son görüşme nedenim onun ailesinin baskısı ve eşimin baskısı yüzünden yapmacık davranmak zorunda kaldım.

Eski konuyu yeniden açıyorsunuz yeni üyelikle çünkü o zamanki cevaplarıda beğenmediniz muhtemelen bi şikayet edelim bakalım konularınız görümecek mi

Hangi sorunuzu göremedim ifade edersen memnun olurum cevap yazarım yok uğraşamam derseniz de siz bilirsiniz
Sadece benim değil ki bütün üyelerin onlarca sorusu var, hiç birine yanıt vermediniz. Eski konunuz soruldu en başta ona bile yanıt vermediniz. Bunu saklamaya çalışmanız çok anlamsız çünkü üyelikler birleştirilecek zaten, öyle çifter çifter üyelik alamıyoruz. Ben öpmeye çalıştı demenizin içeriğini sormuştum mesela. Bir sürü insan başka bir sürü soru sormuş. Hepsi mi gözünüzden kaçtı?

Boşanmak için cesaretim yoktur belkide bilmiyorum bu doğru mu ona da karar veremiyorum inan duygularım karmakarışık yani bu olayda ben mi abarttım bilmiyorum ama eltim de benden daha tepkili ama olayı başka yerlere çekmeye çalıştığımızı söyleyen kişi eşim benimde hatam olabilir illaki ben süreci daha sakin yönetmeye çalışıyorum eşim yan gözle bakmıştır demiyorum ama ondan bu konuda şüphe ediyorum evet böyle biri mi ben mi kuruntulu oluyorum sürekli kafa da mı kuruyorum bilmiyorum içimi rahatlatacak olan kocam aslında.

Eski konuyu yeniden açıyorsunuz yeni üyelikle çünkü o zamanki cevaplarıda beğenmediniz muhtemelen bi şikayet edelim bakalım konularınız görümecek mi
Bu konu hakkında yazmak istersen karşılıklı yorum yapabiliriz yok eskiyi ısıtıp aa biz bunu demiştik tarzı eleştirel ve suçlayıcı olarak zorbalığı kaldıramam teşekkürler yani amacınız zorbalık yapmazsa yorum yapmayın lütfen

Zorbalık mı ne alaka biz zorbalik yapmıyoruz ama sen bizi gayet salak yerine koymaya çalışıyorsun

Hanımefendi sizin istediğiniz dakika istediğiniz an bir cevap yazamam yeni müsait olabildim soruyu yazınca çok erken saatlerde yazmıştım ancak yazabildim kusura bakmayın lütfen bundan sonra hızlı cevap alırsınız

Zorbalık mı ne alaka biz zorbalik yapmıyoruz ama sen bizi gayet salak yerine koymaya çalışıyorsun
Kendini deşarj edecek üyeler mi arıyorsun istediğini düşünebilirsin ben size öyle bir şey söylemedim amacım bu konuyu insanların fikirleriyle değerlendirmek ama sana daha fazla laf anlatmayacağım

Konu içeriğiniz aynı zaten. Sadece burada haksız bulunacağınızı diğer konunuzdan tecrübe ettiğiniz için detay vermiyorsunuz anladığım kadarıyla.

Bişeyin çözüldüğü yokmuş ki arkanızda bişey kalmamış hep önde zaten onlar.

Her şeye dolandırarak felsefik sosyolojik psikolojik yanıtlar yazıp sorulan sorulara cevap vermiyorsunuz diyorum. Yine dolandırıyorsunuz mesela. Ben size neden hızlı cevap vermiyorsunuz demiyorum, alıntıladığınız, cevap yazdığınız mesajlarda sorulan sorulara yanıt vermiyorsunuz diyorum.

Konu içeriğiniz aynı zaten. Sadece burada haksız bulunacağınızı diğer konunuzdan tecrübe ettiğiniz için detay vermiyorsunuz anladığım kadarıyla.
Ben farklı olduğunu iddia etmemiştim zaten aynı sadece tekrar o insanlarla bir araya geldik ve yeniden bir problem gündeme geldi eski detaylar eski de kaldı sadece yaşanan olay üzerinden farklı bir gelişme oldu anladınız mı

Eskide kalan bir şey yok ki. Siz hala müstakbel baldızına yürüdüğünü, cinsel anlamda yakınlaştığını düşündüğünüz adamla evlisiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…