Eşimin iş arkadaşı kafam karışık!

Bence de bir süre uzaklaş.. umursamadım önemsemedim demek gizli gizli yapacaktım demek. İnsan bunu niye saklar yoksa...

Çok zor bir durum ama eminim üstesinden geleceksin. 10 yıllık evliliği silip atarsan üzülme daha da çok zaman geçebilirdi. Kazandıklarını düşün.

Yazıklar olsun, gercekten içim ağrıdı. Ta burdan benim içim ağrıdı! bu konuşmadan sonra asla bir daha açmayın bu konuyu her şeyi itiraf etti işte. Hiçbir şey demeyin. Ne yapacağını gözlerinizle görün. Asla bu konuyu açmayın. O zaten sizin o suskunluğunuzu merak edecek. Korkacak.

Ve o mesajları hemen silmesi okuduğumu anladığı an silmesi.....bir bok yediğini düşünüyor ki siliyor.neden sildin hemen dedim.ben herkesi siliyorum dedi.bak bakalım diye telefonunu gözüne soktum peki bu adamın mesajını niye silmedin dedim.uzerime gelme abartiyoraun diyor.resmen yalan konuşuyor.deseki hata yaptım evet nefsime yenildim dese affedecem de hala hata yapmadığını bu konuşmaların davranışların normal olduğunu savunuyor.birdaha böyle konusmucam o kızla sen üzülme diye diyor.ulan ben uzuldugum için değil bunun yanlış oldugunu anladığın için konuşma dedim

Sevgili konu sahibi, Öncelikle sen aslında pasif değilde sadece eşini sevdiğinden onun size ailenize aldatma teşebbüsünde bulunacağını düşünemedin... en doğru kararı verecek olan sensin... maalesef hiç masum değiller ve eşinde sen bu kadar ciddi olmasan bırakacağını tam tersi üste çıkmaya çalıştı... biraz uzaklaşsan belki daha doğru karar verirsin.... Allah yardımcın olsun...

Ne yapmalıyı m bu durumda adam buluştuk tesaduf degildi diyor
O kızın da evli bir adamla üstelik çocuklarının yanında buluştuguna emin oldugunuza göre bence yanına bırakmayın. Bütün hıncınızı çıkarın.iş yerine gidin rezil edin gerekirse ailesine kadar. Evli bir adamla buluştuguna göre bu riski almış zaten. Şu an eşimin kalan saç tellerini tek tek yoluyor olurdum. Bir cinnet yeter.

Ne yapmalıyı m bu durumda adam buluştuk tesaduf degildi diyor

Aldatmis ya seni resmen. Daha neyini dusuneceksin. Onunde iki secenegin var ya bu deveyi gudeceksin ya gideceksin. Kizi telefonla ara. Bak de benim 10 yillik evliligim cocugum var de sen benim yuvami yikinca mutlu olacagini mi saniyorsun de. Seninle guzelce konusuyorum ya esimin yakasini birak ya da bu cocuklari anasiz babasiz biraktigin icin onlarin ah i ile yasarsin de. Al kizin telefon numarasini konus. Esine caktirma ama. Esine soyleme de. Bulustugunu tekrar itiraf ettir mesajda filan bosanirsan zina davasinda delil olrak kullanirsin. Bak ofkenle degil ileriye donuk mantiginla hareket et

Ve
Benim 3 cocugum var cinnet gecirmemek için o çocukların hatrina dik durmaya çalışıyorum.hani evliliğimiz boktandi ondan yaptı dicem de inanin hiç bir sorunumuz yoktu.ben ogretmenim yaaa ogrenvilerime bugün ders anlatamadim sorumlulugum kat kat fazla

Hala bana o mesajlarda ne varki içerik olarak diyor.mesaj atmam yanlıştı ama içerik olarak aldatma sayılmaz kimse inanmaz diyor..bak bak beni hasta diye ilan edecek elaleme

Rezil adam. Resmen sana " kanıtın yok sakın bir adım atma " diyor. Sana bir şey diyeyim mi annemle babam nişanlandığında bir kadın sürekli babamı izliyormuş bir gün annem gidip kadına bir şey demiş babamdan habersiz ve o kadın bir daha babama yanaşmamış. Böyleleri böylesinden anlar. Ve eğer bir telefon görüşmesi yapacaksanız mutlaka telefon görüşmesinin kaydını alın ve kızı konuşturabildiğiniz kadar konuşturun. Madem sizi kanıtsızlıkla tehdit ediyor görsün o herif. Elinizdeki kozlarıda asla eşinize yansıtmayın yoksa önlem alır.

Amaaan bu adamı sallayın gitsin ne halt yiyorsa yesin be bu ne! Madem öyle sizden gizli neden yapmışlar herşeyi. Yakalandı işte rol kesiyor. Allah bu tarz şeyleri insanın karşısına çıkarıyor ki mesajları görmüşsünüz. Daha ne. İster hasta desin size ister yalancı ister paranoyak. Bu evliliğe devam edebilecek misiniz kandinize saygınızı yitirmeden ona bakın. Hayat sizin hayatınız. Çocuklarını al git kafanı toparla yoluna bak bence. Bu ne ya bütün gün ben strese girdim.

Yüzde bir milyon katılıyorum.

Hala bana o mesajlarda ne varki içerik olarak diyor.mesaj atmam yanlıştı ama içerik olarak aldatma sayılmaz kimse inanmaz diyor..bak bak beni hasta diye ilan edecek elaleme
Evet işte kendi hatasını kapatmak için yapıyor bunu.Sen bile şüpheye düşüp burda konu açıp abartıyomuyum diye sorgulatmış.Güzel kardeşim abartmıyorsun.Buluşma mesajlaşma nekadar sıradan anlatıp basite indirgiyo sırf sen İnan diye.Yatakta bassan aaa ne varki arkadaşça sevişiyoduk diyecek tövbe tövbe ya.Allahım sen büyüksün yarabbim ıslah etsin bu kadınları.Senin akıttığın her gözyaşı için bedel ödesin inşallah

Cok zor bir durum ama kimseye bosan diyenem.Ben olsam once esimi sonra o kizi paralamistim hic sakin kalamiyorum bu konularda burdaki uyeleri tebrik ediyorum.Tabi dogru olani sessiz kalip izlemek sanirsam.

Telefonunuza şifre koyun. Buradaki konuşmalarınızı, kaydettiğiniz numaraları kontrol etmek isteyebilir. Kızın numarasını sizden engelleyebilir ya da kızdan sizi engelleyebilir " seni rahatsız eder eşim " diyerekten. Gözünüz açık olsun. Eşinizin telefonu parmak iziyle açılıyorsa uyurken açmayı deneyin uyandırmadan ve kontrol edin araşıp araşmadıklarını. Fakat fark ettirmeyin ve sakin olun. 3 çocuk annesi ve 10 yıllık evli bir kadınsınız. Buradaki çoğu insandan daha olgunsunuz. Ama gelin görün ki devir teknoloji devri. Her türlü konuşacaktır konuşmak isterse ancak mesele sizin bunlardan haberdar olmanız. Yoksa zaten atı alan üsküdarı geçti.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…