Eşimin iş arkadaşı kafam karışık!

Bu konu bana tanidik geliyor geçende böyle bir konu açılmıştı hatirlarsaniz bütün kk konuya kilitlenmistik sonunda adam itiraf etmişti biran gönlüm kaydı diye
Bununda sonu ona gidicek gibi

Cok masum olmayabilir durum. size 2 farkli yol öneririm;

1.si eşinize pisman olmuş gibi gidin ve özür mahiyetinde kizi eve yemege davet etmesini isteyin ya da iş arkadaslarini toplu olarak davet edin, kizin yaninda eşinize gayet sicak samimi sevecen yaklaşın ve kizin tavirlarini bi ölçüp tartin derim

2.si bu biraz daha alangirli olacak ama ciddi ve fark edilir bir imaj degisikligi yapin iddalı olsun ve size de iş yerinizden karşı cins biriyle arkadaş olun eşinize bunu hissettirin bakalim ne tepki verecek. azcik empati yapsin. heyecan ariyorsa bol heyecan. belki sizi kiskanirsa aklı başına gelir

Eşim kizla tanismami istemiyor sebep olarak da o bekar biri hangi mantıkla cagirayim nevalaka der diyor.

Hayır degil ama somut ispat olurdu..adam yemin ediyor hiç bisey yok aramızda diye...

Sizin eşiniz bir bayanla böyle lakayt konuşmalar yapsaydı hoşunuza gider miydi? Soğukkanlılıkla, ne var canım, şakalaşıyorlardır diyebilir miydiniz?

Ne alaka mı? Madem bunlar "yakın arkadaş", yakın arkadaşların eşleri de birbirini tanır.
Üzüldüm arkadaşım. Allah yardımcın olsun..
Kız bekar...evet madem yakinsiniz neden eşinle kahve icmeye cagiramiyorsun dedim.yok okadar yakın değilseniz mesai dışı o cıvık konuşmalar ne dedim... bağırdı ben bir şey yapmadım bana iftira atıyorsun koynumami aldım sanki dedi.adam fittirdi .en iyisi bir müddet ben ne barışayim nede kavga edeyim..zarar vermeye başlayacağım yoksa aileme..covuklarimdan bile uzaklastim bunları dusunmekten ilgilenmiyorum tam anlamı ile

Kiz arkadas bi derece normaldir ama bu anormal boyuta geçmiş "hinzir" ne demek ya ne munasebet arti kac yillik karisini "arkadasi" yüzünden kirmak ne demek adam bildiğin hoslaniyor bence her dk liseliler gibi mesajlasmalar gecenin bi yarisi aramalar eger gercekten arkadas dahi olsalar bu kadarini ben kaldiramam sizin kadar sakin olamam. Sizi gaza getirmek diil maksadim ama ben iyi şeyler sezmedim.

Değil mi, en özel şeyleri eşiyle paylaşmalı insan.

Sizin eşiniz bir bayanla böyle lakayt konuşmalar yapsaydı hoşunuza gider miydi? Soğukkanlılıkla, ne var canım, şakalaşıyorlardır diyebilir miydiniz?
Bana 2 gün üst uste sakalstik su yaptikkarina bak bana diye bağırdı...sakalasmislar ona göre normal.ben de konuyu bu nedenle buraya açtım normal mi diye

klasık olacak ama sıze bır erkek arkaadsınız okuldan diyelım yada ısten dıyelım boyle sakamsı yazssa esınız ne der.bense sacma boyuta gelmıs bu ıs arkadaslıgı

Allah aşkına kendine gel lütfen... Esin şuan seni iftira atmakla itham ediyor. 10 yıllık eşin. Tam 10. Ömrünün üçte birini vermişsindir sen o adama. Bunları hakettin mi? Kendini sorgula. Cevabın hayırsa bu sizin için bir imtihan. Sineye çekip bekleşen bir türlü beklemesen bir türlü. Belki zamanla sikilacak bırakacak belki de karşıdaki kız kafaya çoktan koydu. Şuan yatağında uzanirken kocanla ilgili hayaller bile kuruyor olabilir. O senin kocan. Asla yatağını ayırma. Asla. Sırtını da dönme. Erkekler böyle şeylerde kendilerini daha çok iterler. Okurken o kadar öfkelendirdi ki beni kizinizla iş birliği yapıp eşinizin telefonunu suya düşürme ihtimalinizi bile düşündüm. Ama sabır her kilidi açar. Biliyorum ki içinde bir ateş yakıyor seni. İşte tam şimdi dua et Rabbim geri çevirmez inşallah. Eşini seviyorsan içten bir dua et bu ahlaksiz kadindan kurtulmak icin.

Sa
Tanışalım kızla dedim istemedi.dediki ne alaka der dedi
Sadece bu bile kızla aralarındaki ilişkinin anlattığından farkli oldugunu gösterir.
Eger saklayacak bir seyi yoksa neden tanistirmaz ki ?
Kızın kendine olan ilgisini yitirmek istememiş olay bu.

Konuyu normal mi diye sormak icin actiysan cevap : Degil. Bunu aldatilmanin o ince sızısını ensende hissedince anlarsan gec olur. Lutfen esine sahip cik. Esin seni bosanmakla tehdit etmis olabilir. Korkma artik ve sadece ona o kizdan hoslanip hoslanmadigini sor bir kez sadece

Hayır degil ama somut ispat olurdu..adam yemin ediyor hiç bisey yok aramızda diye...
Inanma canım inanma. Bekar diye seninle tanistiramiyor ama kendi gece gündüz mesajlasacak kadar samimi.. ki tanışırsa bile yeterli değil bence çünkü evli olduğunu bile bile böyle mesajlasiyor o kadın, bu zihniyetteki insana seninle tanışması da dokunmaz

Duam o yonde...insall in diyorum.lutfen bana sizler de dua edin.benim eşimle 10 yıldır hiç tartismam olmadi sadece ufak tefek
Bence boşuna kuruntu yapıp kendinizi yıpratmayın erkekler bizim gibi ayrıntılı düşünemezler maalesef ama her kadınla konuşan adam eşini aldattığı anlamına gelmez :) duam sizinle gelişme olursa yazın lütfen

Eşiniz ne iş yapıyor ?
Yolunuzun üstünde yada eve yakın bi yerdeyse. Giyinin suslenin ve iş yerine gidin.. Oraya kadar gitmişken sizi tanistirmaya mecbur kalır zaten.. Ki aksi bi durum da varsa ben burdayım mesajı verirsiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…