Eşimin iş arkadaşı kafam karışık!

Beni rahatlattı rahatlattin gerçekten.abartiyorum değil mi sacmaliyorum.gece mesajlasmalari ve espriler kafama tajtim

Bir erkekle bir kadın gayet normal bir şekilde yakın arkadaş olabilir bunda sorun yok. 22.30 gece yarısı sayılmaz yakın arkadaşlar için. Eşine sakin bir şekilde bu kızla olan arkadaşlığını normal gördüğünü ama sürekli onunla ilgilenmesinden de rahatsız olduğunu söyleyebilirsin.

Demeyi çok istiyorum ama geçen burda bir konuda komşu kızına güya yüz vermeyen kocanın aslında onunla ilişkisi olduğu ortaya çıkmıştı. (Çok karamsarım evet ama kendi eşim dahil tam güvenemiyorum kimseye)

Ama ikinci olayda eşim mesajı okumadan ben okumustum eşim ona ceaoc yazamadan yani.benim okuduğumu anlayınca daha cevap yazar mı.bak o yazdı ben cevap vermedim diyor yine ben haksizoluyorum..cevap yazsa idi bitmisti benim için

Siz kendinizi kandırıyosunuz.Adam sizin takip ettiğinizi bilip de cevap veriyosa o zaten bu iş bitti bak göz göre göre napıyorum demek olur...Beyni olan hiçkimse böyle davranmaz zaten.

Valla bence kafani takman gerekn
n bi durum zaten kusura bakma. Asla sakin olma. Hele sifrwyi degistirmis. Arkadasliga sakalasmaya okeyim. Ama mesafe disi konusmalaara hele aksam ayar olurumm.

geçmiş olsun. en büyük kanıt sizi tanıştırmak istememesi. eğer kıza kötü bir söz söyleyeceğinizden veya imada bulunacağınızdan korkmuyorsa tanıştırmalı. normal bir arkadaşlıksa kimse ne alaka demez. biz de işyerinde arkadaşlarımızın eşleriyle tanışıyoruz, ne alaka neden beni eşinle tanıştırdın demiyoruz. eşiniz bu kızdan hoşlanıyor sanırım. zor ama sakin kalmalı, konuyu kapatmış , ikna olmuş gibi görünmelisiniz. nasıl olsa ele verir kendini.

Canım bu kadar iyi niyetli olma Ne demek evli bir adamla bir kız arkadaş olabilir kacinizin esinin böyle samimi arkadaşı var soylermisiniz bana
Arkadaşlık iste başlar orda kalır ne bu sürekli mesajlasmalar filan labali labali
Bunun altından birşeyler çıkacak demedi demeyin...
Temkinli ol canım

Canım eşin seni aldatıyor diyemeyiz ama bu durum öyle masum da değil.. neticede evli barklı bi insan karşı cinse her zaman mesafeli olmaktan yanayım gecenin bi yarısı msjlaşmak da ne demek liseli ünivli arkadaşlar değiller neticede 30-40 yaşlarında kocaman insanlar...
Geçen eşim bana söylemeden iş yerinden bi bayan arkadaşını evden aldı.. kız yolunun üzerinde oturuyor pişkin pişkin rica etmiş eşime eşim de almış.. mesajları tevafuk okudum okuduğumu da söyleyemedim ters tepmesin die ama aldığı gün telefonla yokladım ona bile huylandı eve gelince kavga ettik konuşmuyoruz .... böyle bi durum olsa fıttırırdım herhalde ... kimse kusura bakmasın bu kıskançlık değil karşındakinin kendini bilmezliği

Al benden de okadar

Lütfen bu gece yanında uyuma. Tiksinç Ada'm sizin sözünüzü nasıl ezer. Besbelli flört. Allah yardımcınız olsun. Bişey olmamış gibi devam etmeyin. Sizde arkadaşlarınızla sık sık buluşun, mesajlaşın. Yapacağı varsa zaten yapar. İğreniyorum böyle insanlardan. Hele o karşıda ki ... Elin evli erkeğiyle ne flörtöz mesajlar, gece yarısı konuşmalar. Allah ıslah etsin ikisini de.

Yanlız siz daha ne bekliyorsunuz adamlardaki rahatlığa bakın bide kızınızın yanında .. o kadar iyi arkadaşlarsa sizinle tanıştırabilirdi bu işin usulü o

Kıskanç biri olmamakla birlikte ben de uyuz olurdum.Akşam 8den sonra evli veya bekar hiçbir iş arkadaşına da mesaj yazılmaması gerektiğini düşünüyorum espri mahiyetinde bile olsa hele bu kişi evliyse daha da dikkat edilmeli.Şu anda bişey yoksa bile bu şekilde devam etmemeli bence.Hırçınlık yapmadan eşinize bunu bildirin.Hırçınlık yapıp haklıyken haksız duruma düşmeyin.

Haklisiniz. Hic de hos bir durum degil gercektn. Eger is yerinde tanidgnz guvendgnz birileri varsa agzini arayin

Anlattigina gore suan aldatma yok ama zamanla o espriler florte dönecek emin ol o yuzden esinle konuş istemedigini soyle kesin bir dille anladigim kadari ile esinin bu kizla sohbet baya hosuna gitmis bazen erkekler kendine ilgi gosteren bir bayan gordugunde kapilabiliyor bizler kadar iradeli degiller ben olsam asla izin vermem.

Esinizin nasil biri olduguna gore abartiyor musunuz yoksa abartmiyor musunuz degisir. Kendisi siz bir adamla bu sekilde mesajlastiginizda ses etmeyecek biriyse sorun yok bence. Fakat sorun edecek biriyse kendisi de yapmayacak. Ben sahsen yolarim adami boyle samimiyette, o yuzden kendim de samimi arkadaslarimla da bu tarz laubali muhabbetlere girmem.

Aynısını sen bir erkekle yapsan, kendi tavrı nasıl olurmuş. Birde birşey yok diyor, kadına bak yaaa, gece gece şakalaşacak bekar birini bulsun

Yakında olayınız patlak verir. Bı arkadaşımın yaşadıklarının birebir aynısını anlatıyorsunuz. Bu arada konuşmuyorum diyor ya ikinci bı hat varmı kontrol edin derim. Sizi bu kadar uzerken onu koruyorsa, ona hareket ettiğinizde kızıyorsa, tanıştırmaya yanaşmıyorsa, güvenmeyi öğreneceksin diyorsa, şifre değiştirip vermiyorsa, her fırsatta yazisiyorsa çoktan olan olmuş demektir belki fiziksel değil ama duygusal olarak aldatilmissinizdir maalesef üzgünüm. Allah yardımcınız olsun.

Bence abartmiyorsunuz is arkadasiyla is disinda sık mesajlasmasi espirilesmesi bence hic normal degil. Is arkadasi iste kalmalidir aksam gece is ile.ilgili acil.bir durum.olmadigi surece gorusmek anlamsiz bence. Sifresinide degistirmesi cok süphe uyandiriyor bence masum degil.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…