Esimin icinin bu kadar kotu olmasini anlamiyorum

pamuklusekeriz

Üye
Kayıtlı Üye
9 Temmuz 2023
257
-9
25
Herkese mutlu huzurlu gunler hanimlar.
Bugun yasadigim bi olayi sizlere anlatip icimi dokmek ve sizlerden fikir almak istiyorum.
4 yasinda ohlum var konusma geriligi ve evde cok cani sikildigi icin bagimsiz anaokuluna yazdirdim.ilk hafta cok guzel bir sekilde okuluna gitti cok sevdi okulunu ama bu hafta dun ve bugun okula goturdum ve cok aglamaya basladi dun sakjnlestirip sinifina goturdum 10 15 dk kadar kapida bekledim.
Bugunde yine aglamaya baslayinca parkta oynattim ettim sinifina girdi kapida bekledim ben yine 10 15 dk ama aglamasi durmayinca eve getirdim.
Simdi diceksiniz ki esiniz ne alaka
Dun olanlari esime anlaymistim zaten haberi vardi bugunde okula gitmeden mesaj atmis okuldan gelince haber et eve gelcem evden bisi alicak.
Neyse okuldayiz oglum ahliyo zirt pirt esim ariyo naptin eve gectin mi diye yok diyorum cocuk agliyo ben eve gecince sana haber ederim dedim. Ama yok surekli ariyo artik ohlnaj aldim arabaya bindik yoldayim yine ariyo bende acip hoporlere aliyorum geliyoruz diye annemede kavanoz vericem zaten yolumun ustuydu neyse en son esim aradiginda telefonu kapatmamis bende anneme hizlics srabadan kavonozllari verdim hizlica ve gerizeklai anahtatini almamis demistim.
Tabi telefon acikmis ve esim bunu duymus kapinin onune geldim esim soylediklerini duydum dedi.
Bende anahtarini alsaydin bi anahtati yaninda tasiman. Bu kadarmi zor diye cikistim ki gercekten cok bunalmistim oglani okuldan aldim eve gelene kadar 10 dk lik mesafe 3 4kere aradi binhandan cocuk agliyo bi yandan araba suruyorum derken boyle bir olay yasadim.
Bu arada her tartismada bosancam diyen es kisisi yine bu kohudada geri kalmadi bosancam senden zerre guvenim yok sana diyo
Onun amaci aslinda evden bisi almak degildi ki eve cikinca hic bisi almadi beni kontrol etmek ben evden ciktiysam kesin bi haltlar yiyorumdur kafasinda cunku

Benim eşim de böyle sabırsız ve inatçı Ama annene karşı kocandan için hakaret içerikli konuşma gerçekten çok yanlış aynısını eşini yapsa sen ne düşünürdün

Eşinizin sürekli boşanıcam demesi güveni olmamasi apayrı bir durum ama bir de eşinizin yerine kendinizi koyun annesine sizin için gerizekalı anahtarı almamış dese nasıl hissederdiniz mantıken? Eşinizin haklı bir durumu yok ama bu şekilde konuşarak eşinizi küçük düşünmenizde yanlış.

Eşya bahane adam sizin bir haltlar yediğinizi düşünüp ,sürekli kontrol ediyor ve darlıyorsa uzatmayın bu kadar boşanmayı diline dolayan adamın eline verin boşanma kağıdını ne bok yerse yesin Çocuğunun annesine ,eşine bu çirkin yakıştırmayı yapan adamı postalayin gitsin,bunla ömür geçmez.....

Zaten bosansın bence.

Esinin her seye bosanacam demesiyle hayat gecer mi???
Senin annenin yaninda eşine gerizekali demen??
Bizde bi laf var erim eşim derse alem paşam der..tam tersini düşün sen esine boyle laflar edersen baskalari cok daha rahat eder o kapiyi acma derim boyle ofsayt bi kocaya bile..
Hepsini geciyorum disarda bi halt yedigini dusunen adamla uyumak miiii korkunc

Boşansın o zaman salak. Talihsiz olmuş eşine gerizekalı demeni duyması hoş değil tabii ama çok toksik sürekli kontrol etmesi guven duymaması vs hoş durumlar değil bunaltıyordur sizi çok..

Erkeklerin bu her fırsattta boşanıcam demeleri çok iğrenç ya. G*tleri de yemiyo boşanmaya.

Gerizekalıya gerizekalı denir deseydiniz. Çocuk aglıyor siz araba kullanıyorsunuz pardon da b.k mu var bu kadar arıyor

Telefonla babalık yapıyor adam,baya zor. Mobil baba.
Ben olsam evet gerizekalısın,ağlayan çocuğu olan ve o sırada trafikte olan bir kadını rahatsız ediyorsun çünkü der geçerdim

esinize neden gerizekali diyorsunuz?
böyle bir arkadasim var kocasini itin biyerine sokup durur arkasindan. hic hos degil, hicbirimizin adama bir gram saygısı yok. kizin ailesinin de ayni sekilde .
adam israrla bosanmak istiyormuş. size de gram guven duymuyor..madem öyle bosanin o zaman, bir gerizekali eksilir hayatinizdan. neden devam ediyorsunuz?

Adam sana güvenmiyorsa neden evlendi. Hadi evlendi diyelim neden çocuk yaptı. Herşeyi geçtim boşanmak istiyorsa tutan kim.
Güven yoksa ney tam olur ki bir evlilikte.
Anneme ben eşim hakkında böyle birşey desem eşim duysa gerçekten çok canı sıkılır benimde canımı sıkar.
Sahi siz neden hala boşanmadınız ?

Diğer konunuza da baktım, eşiniz yıllardır böyle , hani olay tek bir davranış ya da kavga değil. Boşanma bir düşünceniz de yok gibi, o zaman suyuna huyuna gitmeyi öğrenin artık.

Geliyorum diyen insanı inatla aramaya devam eden kişileri dövesim geliyor. ARAMA artık geliyorum dedik işte.

Gerçekten kontrol etmek için evden bir şey alacağım diyorsa çok problemli bir durum.

Adam senin bir şey karıştırdığını düşünüp kontrol edip boşanıcam diyo, sen adama gerizekalı diyosun. Siz boşanmak için daha fazla çirkinleşmeyi beklemeyin bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…