Eşimin gereksiz objektifligi mi yoksa beni yok sayması mı?

gereksiz büyütmüşsünüz. alınacak bir sey yok bence

Bu yeni mezunlarda ki ben herseyi bilirim kafasindan tiksiniyorum ya, panpa hic bir sey bilmiyorsunuz. Hayir bilmemeniz sizin sucunuz degil zaten egitim sistemi boyle yetiştiriyor sizi. Ama ise ilk basladiginda herkes acemi iste. Surec bu. Dunyanin her kosesinde boyle.
Ayhh.

Gereksiz buyutmussun, adam haklı

Evet sen gereksiz yere büyütüyorsun

Ay kobay olarak kullanmak nasıl bişey nasıl bir terim, ben de kızardım. Ama eşime yüklenmezdim çünkü ses çıkarmaması onları desteklediği anlamına geliyor. İş başa düşerdi, ben kendimi savunurdum. Herkes anasının karnında iş öğrenmiyor acemilik olacak. Ama boş boş espri yapma ne adamı öldürüyor musunuz siz? Önemsemeyin ya aman olmuş bir şey

Ben olsam meslek ne bilmiyorum ama "evet valla kendinize dikkat edin sonra güme gitmeyin" der şeytani kahkaha atardım

Eşiniz niye böyle saçma bir neden yüzünden milletle yüz göz olsun ki?Siz kendinizi savunamıyor musunuz?

Fazla alıngansınız.

Biz kadinlar bazen cok bos yapiyoruz ya hakkaten yanlis anlamayin bu alinganligi ben de yapma potansiyeline sahibim. Ama bir baskasindan okuyunca ne kadar bos yaptigimizi farkettim

ayyy neyin egosu bu?
doktor musunuz?

hiç abartılacak bişey yok alınmaya yer aramışsınız

Mesleginiz ne onu dememissiniz ama anlattıklarınız üzerine herkes sizi haklı bulsun icinizi okusun diye beklediğiniz izlenimi aldim
Bence de esinizin sizi savunmasini gerektirecek bir durum yok alinganlik yapmissiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…