Eşimin geceleri saçma sapan açtığı konu ?

yenibiben

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2024
69
12
29
Dün gece tam uyuyacağız lovaba da fazla kaldım aynasında fotoğraf çektirdim diye tam uyuyacagımız sırada bana lovabada niye çok kaldın resimleri gördü kime çektin bu resimleri diyor , gece gece hiç uyuyamadım böyle dediği için .. gerçekten nasıl bi adam ki bunu yakıştırıyor bana , ya da guvenmemesini anlarım …

Dün gece tam uyuyacağız lovaba da fazla kaldım aynasında fotoğraf çektirdim diye tam uyuyacagımız sırada bana lovabada niye çok kaldın resimleri gördü kime çektin bu resimleri diyor , gece gece hiç uyuyamadım böyle dediği için .. gerçekten nasıl bi adam ki bunu yakıştırıyor bana , ya da guvenmemesini anlarım …
Ben bile merak ettim uyumadan önce gidip neden kendinizi çektiğinizi? Nasıl fotoğraflar bunlar açık seçik mi?

Kocanızın ithamı terbiyesizlik. Orası tartışmaya kapalı da saatlerce gece yatmadan pijamalı fotoğraf mı çektiniz yoksa fantazi giyim çıplak fotoğraf mı? Bana da ilginç geldi açıkçası tam yatmadan fantazili foto çekmek
İtham kötü evet ama kocanın yatmadan önce banyoda fotoğraf çektiğini görsen ne düşünürsün? Herkesin aklından bu fotoğraflar kime gönderilecek diye geçer bence. Adam dile getirmiş.

Ya ne alaka bı halt edecek olsanız banyoya elinizde telefonla girdiğinizi göstermez siniz zaten esinizdede zeka önermesi saçma gidiyor Evde yokken daha kolay degilmi ışık güzel alır bazı banyo normaldir kıyafet konu sahibinin açık saçık değildir ışık yansıması güzeldir suratı o için yüzüne hoş görünmüştür çekmiştir.Ne var yahu milli mesele yapmasın eşiniz her şeyde paranoya oldu bu aldattı lafı ilişkiyi baltalayip durmasın çiftler.Verin eline telefonu al sen bak ne arıyorsan deyin bitsin gitsin.Böyle itham etmek için bir insanı bu olayın öncesi olmalı öyle havadan bunu bir hareketle yapıştıran insan sizi kendini ilişkisini tanımayan insan sıkıntılıdır.

Tuvaleti kullanma amacınız çok marjinal geldi, ben de bir deneyim bakayım sonuç ne olacak 😅

Birçok ünlü var bunu yapan Ronaldo nün eşi Georgia mesela onların banyoda küçük bir ev boyutunda gerçi.Kadin habire orda yüzünü çekiyor aynada bu kadın sonuçta ünlü bir futbolcu eşi bı dünya tanıtima gidip para basıyor o yapınca normal şahane yorum yapılıyor sizinkde normal işte onun koca Ronaldo fark sadece burda 😂

İtham kötü evet ama kocanın yatmadan önce banyoda fotoğraf çektiğini görsen ne düşünürsün? Herkesin aklından bu fotoğraflar kime gönderilecek diye geçer bence. Adam dile getirmiş.
Çok saçma hareket bence de.
İnsan neden banyo aynasından açık saçık foto çekilir ki? Ne maksatla

Birçok ünlü var bunu yapan Ronaldo nün eşi Georgia mesela onların banyoda küçük bir ev boyutunda gerçi.Kadin habire orda yüzünü çekiyor aynada bu kadın sonuçta ünlü bir futbolcu eşi bı dünya tanıtima gidip para basıyor o yapınca normal şahane yorum yapılıyor sizinkde normal işte onun koca Ronaldo fark sadece burda 😂
Ünlü Georgia olsa bile banyoda fotoğraf çekti mi paylaşıyor, demek ki bu işin olayı bu. Konu sahibinin eşi de haklı olarak sormuş kiminle paylaşacaksın diye.

Ünlü Georgia olsa bile banyoda fotoğraf çekti mi paylaşıyor, demek ki bu işin olayı bu. Konu sahibinin eşi de haklı olarak sormuş kiminle paylaşacaksın diye.
Her fotoğrafı paylasip paylasmadigini bilemem çok da güzel kadın eside sığ bir adam degilki karısını bunlarla itham etmiyor yada paylaşma anlamında karışmıyor bunu bilirim.Birds insan bı halt edecek olsa sormaya hacet kalmaz markete gider gene bulur yolunu Niyet önemli insanın bilmem kaç yıllık eşini de tanımasi beklenir bu laf ağır böyle olmaz elinde delil varsa konuşur yoksa ayıp en hafif tabirle .Belki paylasmayacak kendine çekti o an kadın kendini güzel buldu olamazmi resim illa bir erkekle yada sosyal medya icinmi çekilir İlla bumudur.İnsanin içinden sacmada olsa kimine göre olamazmi yani.Olabilir.Ben doğru bulmuyorum bu kadar paranoyak olmayı insan isterse ruhu duymadan yapar zaten göstere göstere değil

X