eşimin evleneceği ikinci kadın olduğum işin daha nikah kıyılmadan yaşadıklarım 😔

Çok yorumum var da birini yazacağım.
Gitsin annesi baksın ben annesi değilim diyeceğiniz ve velayeti babasında olan bir çocuğa eziyet etmeyin.
Ne siz ne öbür taraf az değil.
Olan çocuğa olur.

Cocuklu bir eşle evlenip çocuğa bakmam diyemezsiniz velayet karşı da olsa da bakacaksınız senede en az 1 ay velayet eşinizde olsa da 11 ay bakacaksınız. Sizinle evlenen şahısların sizinle evlenme motivasyonu çocuğa bakıcılık etmeniz. Yok öyle hem ayranım dökülmesin hem tatsız olaylar yaşanmasın durumları.

Bunu kabul edemeyecekseniz cocuklu erkeklere selam bile vermeyin

evlenmeeeee sen bu aileyi kaldıracak yapıda değilsin sevdiğini sanıyosun ayın evin içine girince sorunlar artacak git denginle evlen benim eşimin ölen eşinden çocuğu var karışmayan kalmıyor çocuk laf taşıyor,eşimle özel bişey kalmadı daha neler neler hemde anası ölmüş olan bi çocuğun sorunları bunlar bide yarın anneden babadan laf getirip götürecek kaynana araya girecek

ayrıca bu yapıda biriysen o çocuğa yazık etme onun günahı yok bu işte ama yeri gelince çocuk olduğu için onu arada pinpon topu gibi kullanacaklar o çocuğa ilerde üvey ana kabusu yaşatma

Yeni fobi yükleniyor.........

buna ben de inanmadım ben de evliyim isteyen bana geri kafalı diyebilir hiç umrumda bile değil eğer ki eşimin benden önce yıllara dayanan çok sıkı fıkı bir kız arkadaşı yoksa benle evlendikten sonrada olamaz! net! evli barklı gelmiş 29 yaşına ne arkadaşlığı hayırdır diyip boşardım vallahi he zaten benden önce varsa ve gerçekten arkadaşlarsa ben de tanıyor olurdum zaten bu pek inandırıcı değil daha önce evlenmiş boşanmış çocuklu bir adamla evleniyorsanız yanında da bir sürü sorunla sıkıntıyla yaşayacağınızı bilin… Başkasının çocuğuna bakmak öyle kolay iş değil

aynen öyle! ayrılmanında bir adabı olur bir süresi olur yalnız kalırsın sindirirsin falan ne bileyim…

Türkiye'de yaşıyoruz ve yaptığımız evliliklerde ailelerimiz de birbirleriyle evleniyor. Ailelerin onaylamadığı evlilikler ne yazık ki sağlam olmuyor. Neler yaşandı aranızda bilmiyorum lakin evlenince annesine söz geçirir diyorsanız üzgünüm ama yanılıyorsunuz. Yeri geliyor insan kendi ailesine bile tahammül edemiyor bazen. Evlenseniz dahi size psikolojik baskı uygulayacak kayınvalide modeli var buna dayananilecek misiniz? Ben kimseye evlen, evlenme, boşan, boşanma diyemem bunları düşünüp kararınızı vermelisiniz.

Bravo yüzde yüz Su kısmı eklemek istiyorum bende cümlenizin başına .
“Normal ,aklı basında ,sağlıklı bi ruh haline sahip bi kadın “ .
Durduk yere boşanmaz !

Valla tamnamiyle başlıkta gizli 2.kadın = metres

İnsan 19 yaşında evli barklıa dama yamanıyorsa eski karısı öyle eski karısı böyle diyorsa ruh hastasıdır

Ben de KV olsam, oğlum çoluğu çocuğu perişan edip ruh hastası bir metresi eve getirse ben de istemezdim

Bu arada ya ne olacağdı gülümmmm or..puya kucak mı açacaktı kayınaile? Toplum o noktaya henüz gelmedi çok şükür bazı insanlarda hala ar namus var.

Kesin tanıştığınızda şunları demiştir. Ayrı uyuyoruz, çocuk var diye hemen boşanamıyorum, ona acıdığım için yanındayım, seni seviyorum ondan nefret ediyorum, sorunlarımız beni yordu rerörö. Boşanınca iyice kopunca da Size yönelmesinin sebebi genç bekar kızla birlikte olması. Evlenseniz bile genç ve cezbedici tarafların etkisini bu hırsınız nötrler ve sizin de birlikteliğiniz biter. Adam 'bak bekar kız aldı' desinler diye sana yapışmış diye tahmin ediyorum. Ayrıca eski eşe takıntılığınız komik yani Size ne kol kılından saç dibinden. Siz lohusayken acaba aldatılıyor muyum pranoyası yaşarsınız muhtemelen. Bu hırs seni yer bitirir.

ya bende bu tipleri anlamıyorum klasik erkek yalanı ve eşiyle de yatıyordur araları da çok iyidir, bilirsiniz erkekler aldatmaya başlama evresindeyken daha da ilgili davranır eşine. bunun da yakında boşanma konusunu görürürüz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…