eşimin evleneceği ikinci kadın olduğum işin daha nikah kıyılmadan yaşadıklarım 😔

İmam nikahı varmış, konu sahibi çok emin arada mesajlar da çarşaf gibi yırtarım diyordu sevgili eşinin ailesi için

Yaş 19 olunca cahillik mi yoksa aşk uğruna gözünü kırpmadan yuva yıkmak mı bilemiyoruz..

Bana kalırsa aileden değil eşinin ihaneti yüzünden bitmişe benziyor..

19 mu??? Aşk değil de hırs diyelim ona..Evli olunca daha cazip geliyor sanırım sonra da adı aşk oluyor.O bebişe acıdım doğrusu..

O küçücük çocuğun ne suçu günahı var burayı anlamadım anneye olduğu kadar babaya da ihtiyaç vardır siz baş başa vakit geçirmek istiyorsanız bence tek tabanca bı erkek bulun

Evet biz ilişkinizin o boşandıktan sonra başladığına ikna olduk.

Var ya, karma çok güzel bir şey gerçekten. O kaynana eski gelininin kıymetini böyle böyle anlayacak. Koca olacak şahıs da eski karısını mumla arayacak.

Allahım sen benim kıymetimi bilmeyen eski sevgilime de benzerini yaşat Yarabbim!

carsaf gibi yirtarmiymis
Kendisi simdiden kiskancliktan yirtiliyor melda yi övdükleri icin. Yakinda patlar da hasetinden havayi fissek gibi

carsaf gibi yirtarmiymis
Kendisi simdiden kiskancliktan yirtiliyor melda yi övdükleri icin. Yakinda patlar da hasetinden havayi fissek gibi
carsaf yirtma meselesi de ne ya? kacirdim ben, kucuk bebem olunca tum yorumlari okuyamiyorum. hele bi ozet geciverin

S Shalini bu 19 yaşında adamla imam nikahlı, adam aydan aya para veriyor buna sussun diye bildiğin bu yüzden kocam diyor.
Adamın çocuğunu istemiyor kaynanam bana karışamaz o çocuğa o bakmak zorunda ben bakmam, bana laf söylerse çarşaf gibi ayırırım diyor.

Bu adamdan öncede 2 kez nişan atmış farklı kişilerle.

bu yeni nesil neden boyle ki.. evli adamlar gozlerine farkli geliyo galiba. adamla evlensin adamin hicbir cazibesi kalmayacak. vay anasini ya 19 yasindaki kizin ettigi laflara bak.. su kadar çir..f olaydim gorumcelere karsi icim yanmazdi

S Shalini yeni konu açtı şimdi yine ortalık toz duman

Hayır yani eşimle kaç yıldır birlikteyiz adam bana bu kadar bağlı değil bu kız fena millete ders verir.

O kaynanaya helal olsun eski gelinini koruyormus.size diyecek söz yok adam kalmamış gibi evli barklı adamlara nasil bakarsınız hiç anlamam...

Sonra ne yaşandı ? Gelin dediğinize göre, abinizle evlendiler sanırım. Geniş aile görüşmelerinde, huzur ve mutluluk oldu mu ? Abinizin de ilk eşinden çocuğu/çocukları var mıydı ?

Sonra ne yaşandı ? Gelin dediğinize göre, abinizle evlendiler sanırım. Geniş aile görüşmelerinde, huzur ve mutluluk oldu mu ? Abinizin de ilk eşinden çocuğu/çocukları var mıydı ?
Çok şükür iyiler. Abimin de önceki evliliğinden çocuğu var .iki kız yeğenim var.Gelinimizinde önceki evliliğinden çocuğu var.Simdi Şubat tatilinde hepsi bir arada gül gibi geçinip gidiyorlar.

Eğer verdiğiniz cevapların hepsi böyleyse
Sevgilinizle tencere kapak olmuşsunuz.

Bakabilecek gibi bir de velayeti almış babanneye baktırıyor .

Allah hepimize akıl versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…