eşimin doğum günü ne yapsam?

acembuselik

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2014
1.665
1.020
Şubatın 19'u eşimin doğum günü. YGS sınavına yakın tarih olduğu için böyle kalabalık çağırmıcam. Üstelik kendi evimizde ilk doğum günü üstelik.. :KK68: Kararsızım çünkü geçen doğum gününde nişanımız olmuştu ondan öncekinde de şöyle bi sürpriz yaptım anlatayım; arkadaşımın evini bir günlüğüne anahtarını aldım. Kızlarla bir güzel süsledik. Bir kazak aldım, küçük küçük kağıtlara bir sürü notlar yazıp kazağın içerisine yerleştirdim, hediye paketi yaptım, giymeye çalışırken üstüne döküldü, gözleri dolmuştu bitanemin :KK37: bir de gömlek almıştım. 8 tane A4 kağıdını bantla yapıştırdım ferman gibi :) upuzun bir mektup yazdım. 21 yaşında olduğu için 21 tane minik obje alıp uçlarına "ondan önceki.... ondan önceki... daha da önceki doğum günün kutlu olsun" yazmıştım büyük pakete yerleştirip onun üzerine de "yanında olamadığım bütün doğum günlerin kutlu olsun" yazmıştım. atkı ördüm.

bu sene fikrim tükendi, bir de bi gün evde bi gün işte eşim. o gün evde mi bilmiyorum nasıl bişi hazırlayabilirim. güzel bi sofra kursam gene el emeği nasıl bir hediye yapabilirim?

Sen nişanlıyken bütün güzel fikirleri aynı doğum gününde kullanmışsın. Keşke sonrasına da saklasaydın :KK48: Tam el emeği değil ama fotoğraflı kupa yaptırabilirsin. Sıcak su koyunca fotoğraflarınızın çıktığı. Üzerine yazı da yazıyorlar. Şuanda fotoğraflı kupamla kahve içiyorum aklıma bu geldi :)

Sen nişanlıyken bütün güzel fikirleri aynı doğum gününde kullanmışsın. Keşke sonrasına da saklasaydın :KK48: Tam el emeği değil ama fotoğraflı kupa yaptırabilirsin. Sıcak su koyunca fotoğraflarınızın çıktığı. Üzerine yazı da yazıyorlar. Şuanda fotoğraflı kupamla kahve içiyorum aklıma bu geldi :)

güzel fikir gene de ... evet evet, saflığıma gelmiş :)) böyle şeyler hazırlamaya bayılırım da bizim kızlarda el atınca abarttık :)))

Ben olsam, balonları şişirip tavana yapıştırırdım, uçlarına da duygularımı, birlikte olmanın bize getirdiklerini, hayallerimiz küçük küçü yazardım. Fotolardan oluşan bir slayt ve en mutlu günümüzün resminin olduğu bir pasta yaptırırdım snrm, daha niceleri birlikte yaşamak dileğiyle deyip üflerdik. Bence fiziki olarak bir hediyeye her zaman gerek olmayabilir. Doğumgünleri özeldir. Kişiye özel olduğunu hissettirmeniz yeterlidir :)

Ben olsam, balonları şişirip tavana yapıştırırdım, uçlarına da duygularımı, birlikte olmanın bize getirdiklerini, hayallerimiz küçük küçü yazardım. Fotolardan oluşan bir slayt ve en mutlu günümüzün resminin olduğu bir pasta yaptırırdım snrm, daha niceleri birlikte yaşamak dileğiyle deyip üflerdik. Bence fiziki olarak bir hediyeye her zaman gerek olmayabilir. Doğumgünleri özeldir. Kişiye özel olduğunu hissettirmeniz yeterlidir :)

pastayı kendim yapıcam hayatım şeker hamurundan

Kaç senedir birliktesiniz? Ben 4. senemizde 4 tane hediye almıştım hayatının 4 önemli unsuruna karşılık gelen. İş, araba, hobi ve tabi ki beni temsil eden hediyeler almıştım :) Belki öyle bir şey yapabilirsin.

Canım merhaba hediyeler konusunda çok deneyimli değilim ama yine kendi emeğinin olduğu bir surpriz yapabilirsin. Mesela romantik bir aksam yemeği muzik mumlar falan :KK30:

Tabi esin isteyse de yukarda soylenen hediyelerden verebilirsin sende. Bu arada söylemeden gecemicem suprizlerine bayıldım :KK68:

Canım merhaba hediyeler konusunda çok deneyimli değilim ama yine kendi emeğinin olduğu bir surpriz yapabilirsin. Mesela romantik bir aksam yemeği muzik mumlar falan :KK30:

Tabi esin isteyse de yukarda soylenen hediyelerden verebilirsin sende. Bu arada söylemeden gecemicem suprizlerine bayıldım :KK68:

teşekkür ederim canım, inşallah o gün işte olur. yoksa uyku tutmadı ben film izleyim deyip o uyuduktan sonra sabaha kadar hazırlık yapıcam :))

masa işi aklımda. içicek bişiler alıcam, aşk kurabiyelerinden yapıcam, kağıtta ıslak kekime bayılır ondan da yapıcam bir de şeker hamurundan yaş pasta. yılbaşı için kalpli ışıklı süs almıştım onunla mumlarla süslerim sofrayı da, şık bi sofra örtüsü almayı düşünüyorum. okumayı çok istediği bi kitap vardı onu alayım diye düşündüm futbol menager diye bi kitap :) bir de gs aşığıdır benimki, kupa ile gümüş tesbih gördüm ondan alayım ... arkadaşın biri bi öneride bulunmuş diğer konularda işte zarfların içine atıyorum tokanı koyup saçlarıma sadece sen dokun diye bi not yazıyomuşsun öyle bişi de yaparım diye planladım son planlarım bunlar bilmiyorum kafamçokkarışık sofrada daha ne yapsam diye düşünüyorum

Yapacak birsey birakmamissin ki :KK53: beklentiyi bos yere yukseltmissin, simdi dusun dur

bence leptapda fotograf makınesınde güzel fotograflarınızı seçip çıkarttırıp güzel bir albüm yapın geçmişten bugüne ve sofrada yeek yerken güzel anılarınızıda hatırlarsınız.

yanlız kalmak istemezseniz uzun süredir görmediği ve sevdiği arkadaşlarından da çagırıp süprizde yapabilirsiniz.

Şubatın 19'u eşimin doğum günü. YGS sınavına yakın tarih olduğu için böyle kalabalık çağırmıcam. Üstelik kendi evimizde ilk doğum günü üstelik.. :KK68: Kararsızım çünkü geçen doğum gününde nişanımız olmuştu ondan öncekinde de şöyle bi sürpriz yaptım anlatayım; arkadaşımın evini bir günlüğüne anahtarını aldım. Kızlarla bir güzel süsledik. Bir kazak aldım, küçük küçük kağıtlara bir sürü notlar yazıp kazağın içerisine yerleştirdim, hediye paketi yaptım, giymeye çalışırken üstüne döküldü, gözleri dolmuştu bitanemin :KK37: bir de gömlek almıştım. 8 tane A4 kağıdını bantla yapıştırdım ferman gibi :) upuzun bir mektup yazdım. 21 yaşında olduğu için 21 tane minik obje alıp uçlarına "ondan önceki.... ondan önceki... daha da önceki doğum günün kutlu olsun" yazmıştım büyük pakete yerleştirip onun üzerine de "yanında olamadığım bütün doğum günlerin kutlu olsun" yazmıştım. atkı ördüm.

bu sene fikrim tükendi, bir de bi gün evde bi gün işte eşim. o gün evde mi bilmiyorum nasıl bişi hazırlayabilirim. güzel bi sofra kursam gene el emeği nasıl bir hediye yapabilirim?
oooo sizin çıta baya yüksekmiş, şimdi ilginç şeyler bulmak zor, diğer cevapları okumadım belki önerilmiştir, aklıma şunlar geldi, balonları şişirmeden içine küçük kağıtlarla notlar yazın balonları tek tek patlattığında o notlar çıkacak, fotoğraflı saat olabilir, duvara resimli duvar kağıdı yaptırılıyor istediğiniz ölçüde evinizin uygun biyerine yaptırabilirsiniz net de var.

X