Eşimin benim yanımda çekinmeden başka bir kadına bakması!

Ben de daha ağır tepkiler vermediğime pişman oldum orda o kızın yanına gidip eşimin yanına gider misiniz size biraz daha yakından baksın astigmatı var sıkıntı yaşıyor
Sabah sabah ne güldüm :)
Siz eşinizi anlatınca aklıma bizimkiler dizisindeki Dunkof karakteri geldi :))
Hayır böyleleri bir de namus namus diye eşlerini kıskanırlar ya ben ona sinir olurum .

Bir de psikoloğuma sorduğumda ayrılıp ayrılmama herkesin kendi kırmızı çizgisine bağlı demişti .Tek doğru yok demişti .

Fıtrat olarak kadınla erkek bir değil sadıklık algısı bizlerde ki gibi değil onlar da .Elbette bu demek değil ki tüm erkekler aklı uckurunda ama tüm erkekler koca memeli süper yaş bi hatun görse baktığında heyecan duyar çünkü erkeklerin tahrik olma noktası görseldir .

Sizin şanssızlığınız eşiniz çok relax olması .Herseyi çok açık konusması .Göz göre kendiniz değersiz hissettirmesi .Ve tabi ki kadına zaafı olan erkek, kadınlara bakan diğer erkeklerden biraz daha farklı .Daha çok ilgi duyup daha çok heyecan duyma vs.vs.

Bır de iyi yanı su en azından benim gibi yıllarca kaldırılmadınız.Cevresi etrafı tarafından müthiş efendi bulunan bi adamdı .Bi akraba bi komşu hatunlarda vs kafasını kaldırmaz donup bakmazdı .Ama adam içinde ne fırtınalar koptuğunu çok sonra ögrendim .

Siz en azından büyük bi hayal kırıklığı yasamadınız.

siz kıskandığınızda aşırı tepki veriyorsunuz (ki normal bence her kadın kıskanır tepkileri farklıdır) diye mi yapıyor acaba bi kaç kezde sesiz kalın tutun kendinizi birde öyle gözlemleyin birde yanınızda kadınlardan bahsetmesine izin vermiyin yani şöyle konuşurken başka birşeye yöneltin ilginizi ne bileyim su içmeye kalkın ya da tam konuşurken şöyle de bir haber vardı gördün mü diyin ya da onu dinlemiyormuş gibi başka birşey düşünüyormuş gibi davranın ama şey demeyin bu konuyla ilgili konuşmanı istemiyor

Size ömrünüzü neden kotla tişörtle geçirtecek sanıyorsunuz?
Güvensizlik çok kötü bir şey, şimdi karşıdan mini etekli biri gelse o an o tarafa bakması ve kafasını çevirmesi ayrı, bilakis gözlerin dike dike bakması ayrı bir şey. Yani bence eşiniz normal değil..

Siz karı/koca hastasınız.
Ciddiyim.

Bence bir kadının buna böyle uzun süre tahammül edip buraya sakince yazması o kadar imkansız ki gerçek bir hikaye değil de bunun kamu yoklaması gibi sosyal deney gibi açılmış bir konu olduğuna inanmak daha kolay. Yine de ben ciddi ciddi yazayım. Eğlenmek için açtıysanız da eğlenirsiniz artık.
Psikoloğa gidip hangi konuda yardım almak, hangi konuda objektif bakmak için bekliyorsunuz? Eğer gidecekseniz bence seks sahnesinde elinin terlemesine "normal tepki olabilir" demeniz konusunda yardım almalısınız. Çünkü "Kocaman evli barklı adamların bu sahnelerde hep elleri terler zaten olur o kadar" diyorsanız siz de deliyle deli oluyorsunuz demektir. Anlattıklarınız o kadar mide bulandırıcı ki yazınızın sonunu okuyamadım. Lütfen kendinize bunu yapmayın. Boşanıp bir psikoloğa gidin. Bu adamı neden seçtiğinizi ve neden bir süre katlandığınızı anlamak için gidin. Kendinizle ilgili bunu inceleyin. Sonra çok güzel sizi çok mutlu edecek ilişkiler kurun inşallah.
Bu konudaki tüm yorumları okumadım ama bazı başka konularda görüyordum, kadınlar böyle durumlara (bu kadar iğrencini hiç okumadım ama benzer durumlar) "Ben de bakıyorum güzel kadın görünce" diyor. Konu açılmışken düşüncemi söylemek istiyorum. Hiçbir şey bilmiyorlar ve kadınlığı onlar bitirecek.

Çok teşekkür ederim tarafsız yorumunuz için. Benim de duraksadığım zamanlarda düşündüğüm bunlar eşim biraz da ya salak ya korkusuz. Saygısız olduğu konusunda hemfikirim zaten. Tekrar teşekkür ederim.

Tepki göstermediğimde nerden bileyim madem bozuluyordun söyleseydin dedi daha önce yani bu yolu denedim. Tutmadı.

Siz karı/koca hastasınız.
Ciddiyim.
İnsan karşındakine derdini türlü yollarla anlatır anlaşılamadığında, empati yapmasını ummak da bir çok konuda denediğimiz bir yöntem. Bekarlığımda etrafıma bakma merakım olmadı, evliyken neden olsun ki. Ben sosyal deney için yazmadım ama siz stres atmak için yazdınız sanırım.

Hayır hiç öyle bir amacım yoktu,
Hatta anlattığınız gibi bir adamla 7 yıl geçirmiş, o adamdan 2 çocuk sahibi olmuş bekar bir kadınım.
Ve onun bu iğrenç tavırlarına sabrım bi gün kardeşimin yakasına gözünün kaydığını gördüğüm gün bitti.
Tecrübe sahibi biri olarak şunu söyleyebilirim;
Bu konuda empati yaptıramazsınız!
Siz baktıkça ona bakabilmesi için alan tanıyorsunuz ve yorulan, üzülen yine siz oluyorsunuz.
Konunuzu okuduğumda bacaklarım çekildi çünkü sizi o kadar iyi anlıyorum ki, birebir yaşadım.
Ama cevap yazdığım açıklamanızda ipin ucu o kadar kaçmış ki; o adam yüzünden karakterinizden ödün vermeye başlamış bi kadın gördüm karşımda.Bu hastalığa doğru gidecektir.
Sizin gibi bi kadını asla kırmak istemem, yorumum affola.
Sizden tek ricam çizginizi bozmayın, çizginizi bozan bi çizgisiz varsa etrafınızda ya onunla yaşamayı öğrenin, ya da def edin.
Rahatlayacaksınız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…