Eşimin bana karşı öfkesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hiçbir şey anlamıyorum ben ya bir tek ben mi anlamıyorum yazdıklarınız çok karışık.

İhtiyaç duyduğunda sarıp sarmalamamak, hastalığında bile duyarsız kalmak huy değildir zaten.

Bunca yıl size karşı olumsuz davranışlarının altında beslediği kinin olduğunu düşünmek inandırıcı geliyor mu mesela size?
Bana gelmedi.

Kendi işinizi kendiniz görmeniz problem olabilir, seviyor ama zalimde olabilir. Yani bende bu şekilde düşünüyorum kendi evliligimde benze durumlar yaşadım bende.

Çocuklar konusunda, neden böyle oldu diye çok düşündüm üzüldüm.

Tek rahatsız olduğum huyu ailesi mesela eltime tekne almış benim midem tutuyor zaten ama bana sorulmadı ister misin kızım diye eşitlik yok bunu söyledim o da arkamda durmadı ben de o zaman adaletli davranıyoruz demesinler dedim ama sadece bir ay falan görüşmedi olaydan sonra doğum günü oldu diye bir araya gelindi ama karım haklı demedi

Kaç sene önceki basit olayı bahane ederek size kin tutması eşinizin hiç normal olmadığını gösteriyor. Acı çekmeniz sen zevk alıyor. ben olsam korkardım. 7 senedir kim bilir kafasından neler kuruyor sizi karşı.

Bittimiacaba kişisi ne kadar içten yzmışsın evet ben yapamıyor dedirtmem diye Seyit onbaşı oldum

Tekne?
Suda yuzenlerden mi?

Ya da yazım noktalama işareti kullanmayı bilmemek olabilir..
Biliyorum kız lys vardı bizim zamanımızda tr 7400 sıralamam ama bu tarz duygular hesaba katılmadan yorumlar yapaılabilrn kişilere bazen devrik cümleleri ve anlatım bozukluklarını layık görüyorum naparsın

O diyor ki aldatma illa başka şekilde olmaz sen beni aldattın ister bir bakış ister konuşma aynı şey ben senin ilişkimizi ciddi görmediğini bilmiyordum seviyordum dedi

O diyor ki aldatma illa başka şekilde olmaz sen beni aldattın ister bir bakış ister konuşma aynı şey ben senin ilişkimizi ciddi görmediğini bilmiyordum seviyordum dedi
Sizinki aldatma sayilmaz ki, her seyi baştan söylemis siniz

Tekne?
Suda yuzenlerden mi?
İlahi nerde yüzecek marinada duruyor daha iki kere bindiler benim zaten ailesinin almasına ihtiyacım yok konu da ailesinin aşmaması değil hamdolsun kendimiz alırız ama adaletten dem vuruyorum haklısın diyor ama ailesine siz haksızsınız demiyor diye olaylar böyle başladı zaten

Ben anladim domun ne oldugunu.

Bugunde yeni bir bilgi ogrendik, hamdolsun.

Iyi geceler dilerim

Hade oradan deseydiniz. Aldatmanın böyle olmadığının kendiside gayet iyi biliyor. Sadece canınızı yakmaya çalıyor. Kısaca saçmalıyor eşiniz.

Hade oradan deseydiniz. Aldatmanın böyle olmadığının kendiside gayet iyi biliyor. Sadece canınızı yakmaya çalıyor. Kısaca saçmalıyor eşiniz.
Bilmiyorum sakinleşelim kpnusucam keşke söyleseydin içinde tutmaysaydın madem öyle neden evlendik diye bu duyguyla yaşamışsa sırf beni seviyor diye dayanıp kendisine de eziyet etmiş ikimiz de hasarlı çıkıyoruz her halükarda

Ben anladim domun ne oldugunu.

Bugunde yeni bir bilgi ogrendik, hamdolsun.

Iyi geceler dilerim
Evet bayramın ikinci günü ona aldık dediler sofrada ama bana sormadılar gönüllerinden kopmuş bana da yarış atı almışlardı hayvan iki adım koşuyor duruyor şanlarına yakışsın diye pahalı şeyler sırf elaleme aldık yaptık desinler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…