Eşimin bana karşı öfkesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Bence kocaniz sizi aldatmis olabilir ve size yansitma yapiyor. Yani aslinda o da biz tanismadan once aldatmisti diye.

Ya da siz bizle kafa buluyorsunuz.

Kızlar
Bence kocaniz sizi aldatmis olabilir ve size yansitma yapiyor. Yani aslinda o da biz tanismadan once aldatmisti diye.

Ya da siz bizle kafa buluyorsunuz.
aldatma olmaz gözümle görmem lazım ama söyle beni takıntı yapmıştı evlenmek için hani o tarz kafada tutma huyları var mesela hiç unutmaz sen bişey söylersin alakası olmayan yerde şunu demiştin şaka mı dedin o gün yoksa ciddi miydin demek gibi

7 senedir bana içten içe kin besleyerek ,acı çekmem den zevk alarak asıl sen beni aldatmışsın diyin.

Bişey sorucam çalışanım bir kız yazdı abla kendini belli ettin kimliğini diye aileye haber gider dedi gerçi sorun değil ama şimdi oğlumuzu da aldatmıssın demelerini istemiyorum bir süre daha yazıp sileceğim başlığı bilginize eşime böyle dicem dediğiniz gibi yorumu ne olacak acaba

Sanki gidip adamla yattın boş yapmasın bence kesin altında başka bişyler var.
Benim için aynı dedi çünkü ben o gün arkadaşımın nişanı dedim ama görüşmeye gittim yani temelde yalan varmış ama bitirmedi ara verdik sonra barıştık evlendik kaç sene sonra da ama karşıma bunun çıkması çok şaşırttı beni

Bir
Calisaniniz, hayatinizdaki bu kadar detayi nasil biliyor da, ifsa olduğunuzu soyluyor?

Te bilmem kaç yıllık mevzu. Sanki evliliğiniz boyunca beyefendi tek bir yalan söylememiş mi ? Hayatta inanmam.

Seneler sonra cıkması ilginc değil mi. Bence kendisi niyeti bozdu. Vicdanının sesini susturmak içinde legalize etmeye calışıyor kendince.
Evet olabilir çünkü ben lafımı söylerim ama suçlamam ilk kez beklentimi söyledim neden yapmıyorsun dedim içinden gelmiyorsa neden evliyiz bana neden katlanıyor o zaman hani onu anlamıyorum

Türk değil bakıcı onlar daha şüpheci zaten üst kattaydı olayı da duydu ben de senin kültürün başka kendi memleket insanıma sorucam dedim dedim yazdığımı biliyor ama abla too much detail dedi

Yalniz guzel uyduruyorsunuz. Ben sizi takdir ettim. Bir sonraki hikayenizi sabirsizlikla bekleyecegim...

Kız derken?
Sadece dom değil aynı zamanda seviyesizsiniz de…
Sizin gibi seviyesiz birinin beni devrik cümlelere layık görmesi onurlandırır sadece.
Ayrıca sen değil siz..
Ben sen diye yazmamışım değil mi?

Ben iftiraya gelemem yazılı sözleşme yapacaz senle numaranı yaz mesaj kısmına ben arıcam hayatımı herşeyi göstercem ama madde koyacaz özel hayat ihlali yok ortaya çıkarsa da kim olduğum benden çıktı diye kabul edeceksin o şekilde kabul ediyorsan numaranı yaz bekliyorkm

Kız derken?
Sizin gibi seviyesiz birinin beni devrik cümlelere layık görmesi onurlandırır sadece.
Ayrıca sen değil siz..
Ben sen diye yazmamışım
Kız derken?
Ayrıca sen değil siz..
Ben sen diye yazmamışım değil mi?
Ssenin ya da sizin siz yazıp yazmadığınız kimin umrunda

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…