Eşimin bana karşı öfkesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Dört dörtlük olmayabilir elbette ama en çok ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda yanınızda olmayan koca, günlük hatta da duyarlı, ilgili değildir. Sevgisinden nasıl emin olabiliyorsunuz onu anlamamıştım.

Eşiniz bahane bulmus kendine, ufak yaşlarda yaşadığım dediğiniz olayı.
İnsan sevdiği birine yillarca duyarsız kalamaz. Size inandırıcı geliyor mu bu?
Sizinle ilgilenmeyen kendisi ama faturayı size keserek çıkmış işin içinden. Sizde hemen sucu kabul etmişsiniz.

Bende çünkü suçluluk psikolojisine yatkınlık var iş hayatından dikkat gerektiren hata kaldırmayan meslek psikolojisi hayatım da böyle, hemen kusur ararım ben adamın huyu böyle sanıyor ve kabul ediyordum ne olursa olsun ama hınçtansa gerçekten laf olsun diye demediyse yıkılırım

YOk bunlar degilmiş ama sevgiyi nereden anladığını da yazmadı.
Sevgiyi anlatamazsınız ki şunu yaptı seviyorum diye bir lafa yapınız varsa üzülürüm sevgi zaten zamanla olur cocukluk aşkıyız biz hastalıkta yanıbaşımda sağlıkta öyle ailesi dışında herkese savunma vs var ailesi de ağlıyor hep ben de ağlarsam onun bugını bulmuş gibi olurum sandım hep ağlamamı tuttum ne zaman ki saldım meğer çfkesi varmış atlatamamış anlayamıyorum ben de çok şaşkınım

Çocukluk aski mi? Siz araya reklam almissiniz ama adam da buna takilmis. (Hakli degil, takilacakti madem evlenmeyecekti o ayri mesele)

Ben yanlis mi yorumluyorum birsey mi kacirdim?

Sevgi gayet anlatılır ve görülür anlatacak bir şey yoksa o sevgi laftadir ancak anlam ifade etmez bence.
52637373 sene öncenin olayını öne sürüp ağlatan intikam alan insanın sevgisini de samimi bulmazdim.

yedirir içirir gezdirir de var
özünde de iyi biri
Herhalde buradaki kadınlar sevgiyi maddiyata odaklı ölçüyor anladığım bu bizde öyle durum olmaz para ortadadır ihtiyac kadar isteyen alır büyük harcanınca haber verme koşulu var ama bişey almakla sevginin alakası ne anlamadım

Çocukluk aski mi? Siz araya reklam almissiniz ama adam da buna takilmis. (Hakli degil, takilacakti madem evlenmeyecekti o ayri mesele)

Ben yanlis mi yorumluyorum birsey mi kacirdim?
Hahahaha kız güldüm he. Ben 20 li yaşları cocuk olarak görüyorum 25 ine kadar beyin gelişimi devam eder çünkü. Eşimle tanışmadan önceki olay kalbim kırılmıştı gidip onu söyledim kalbimden de attım dilimden de eşime de aramızda yalan olmasın diye söyledim taa daha evlenmeden etmeden

Sevgi gayet anlatılır ve görülür anlatacak bir şey yoksa o sevgi laftadir ancak anlam ifade etmez bence.
52637373 sene öncenin olayını öne sürüp ağlatan intikam alan insanın sevgisini de samimi bulmazdim.
Yani o zaman bunca yıl ben samimiyetsiz bişeyin içindeydim ve ruhum duymadı bunu mu çıkarmam gerekiyor

Tamam anladim simdi.
O zaman esiniz haksiz, ben linci izlemeye devam edeyim.

Yani o zaman bunca yıl ben samimiyetsiz bişeyin içindeydim ve ruhum duymadı bunu mu çıkarmam gerekiyor

Evet şundan o çıkıyor. İnsan gerçekten sevdiğine yıllarca böyle kin büyütüp beslemez, istese de yapamaz. Bu kadar kin ve sevgi bir arada gitmez Yani.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…