Eşimin aşırı istekli oluşu 😣

Millet 1 sefer geldimi havalara uçuyor sen 4..5 kez daha ne olacak neyse inşallah sende 4..5 sefer geldiği halde halen libidom düşük isteksizim diyorsun
Hayır mesela geliyorum hala devam ediyoruz o gelmediği için uzun süre sonra zevk aldığımda bi süre sonra geldiğimi söylüyorum yani tabi ki ilk anki orgazm olunmuyor ama uzun süre farklı pozisyonlarda illa zevk alınıyor bitmedikçe durmak için geldim diyorum en sonunda hadi artık sende gel gibi gibi

Takviye gıdayı birakmasini söyle o zaman Türkiye belki şuan sıralama olsa 4..5 kez gelen kadınlarda belki ilk 100 kişinin içindesin diyelim neyse ben daha başka birşey demiyorum inşallah istediğin şekilde olursunuz

Ya sanırım bu biraz yapı ile de alakalı çünkü kendi s.ksi seviyor yani mesela o iki kisinin arasindaki Bagi o rahatlatma hissini yani yapmak icin degil sadece durtusel degil bence. Konu biraz amacindan sapti gibi ama mesela demek istediğim şu bazı kadinlar vardır böyle ev giyimine özen gösterir gider kocasını öper durup durrken nebilim azdrcak biseyler yapar asla böyle cilveli bi tip olamadım ben bu istek olsun isterim yani bu sorunu çözmek asıl derdim onun isteğini engellemekten ziyade

Eşinizle evdeki sorumlulukları paylaşın. Çocukların bakımına uyumasına yardım etsin katkıda bulunsun. Yoksa siz akşama kadar ev işiyle ayrı çocuklarla ayrı ilgilenirken beyefendi yatak odasında gelmenizi bekliyorsa sıkıntı.

Yorgun olduğunuzu ve istememinizi anliyorum ve asil konu sirf o istiyor diye yapmayin .
İleri zamanda size zülüm gelir ,konuşun haftada iki üçe çevirin .İki küçük çocukla gercekten cok zor
Arka arkasına 4-5 defa mi yapıyorsunuz?
Gida takviyesi ne kullaniyor eşiniz ?
Size libidonuzu yükseltmek için kullanin

Son düzenleme:
Şikayetcide olabilirsiniz!
Herkes ayni seviyede sevmiyor

Sebep tamamen iş stresidir bunun çözümü de ya işi değiştirmek ya da profesyonel destek almak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…