Eşimin aşırı istekli oluşu 😣

5 yıllık bir evliligimiz var, eşim neredeyse her gün ilişkiye girmek istiyor iki ufak çocuğumuz var ve ben çok yoruluyorum gün içerisinde yada çocukları uyuttuktan sonra eşim gibi hiç isteğim olmuyor 😒 yani hep genelde yanaşan eşim oluyor ve bu durumdan çok muzdarip . Yani benim de onu istediğimi belli etmemi istiyor ama sanırım bende o istek yok 😣ve yorgunum ..
bu durum beni çok zorluyor . İşte sen hiç yanasmiyorsun hep ben geliyorum diye sitem ediyor kırıldığını belli ediyor ama onu ozlememe fırsat vermiyor ki çünkü her gün istekli haliyle bana zaman kalmıyor . Birde evlendiğimiz ilk zamanlarda kısa sürerdi ben çok zevk alamazdım şimdi gıda takviyesi falan alıyor bosalmasi geç oluyor bu yüzden böyle 4 defa 5 defa beni getirene kadar uğraşıyor çok ilgili hep karşı taraf odaklı seni mutlu gördüğümde daha çok haz alıyorum diyor bu yüzden de kendimi daha kötü hissediyorum benim libidom mu düşük . neden olur bu 🥸dişil enerjim de dusuk o kesin zaten
Sorumluluklarınızı eşinizle paylasin, sadece kendisine odaklı olsa hakliydiniz ama sizin için de çabalıyor olması güzel.

5 yıllık bir evliligimiz var, eşim neredeyse her gün ilişkiye girmek istiyor iki ufak çocuğumuz var ve ben çok yoruluyorum gün içerisinde yada çocukları uyuttuktan sonra eşim gibi hiç isteğim olmuyor 😒 yani hep genelde yanaşan eşim oluyor ve bu durumdan çok muzdarip . Yani benim de onu istediğimi belli etmemi istiyor ama sanırım bende o istek yok 😣ve yorgunum ..
bu durum beni çok zorluyor . İşte sen hiç yanasmiyorsun hep ben geliyorum diye sitem ediyor kırıldığını belli ediyor ama onu ozlememe fırsat vermiyor ki çünkü her gün istekli haliyle bana zaman kalmıyor . Birde evlendiğimiz ilk zamanlarda kısa sürerdi ben çok zevk alamazdım şimdi gıda takviyesi falan alıyor bosalmasi geç oluyor bu yüzden böyle 4 defa 5 defa beni getirene kadar uğraşıyor çok ilgili hep karşı taraf odaklı seni mutlu gördüğümde daha çok haz alıyorum diyor bu yüzden de kendimi daha kötü hissediyorum benim libidom mu düşük . neden olur bu 🥸dişil enerjim de dusuk o kesin zaten
Çok normal eşin sevişmek istiyor sadece ama iki küçük çocuk ev işi onların çamaşırı bulaşığı yemesi içmesi kendi yemen içmen derken saç taramaya mecal kalmıyor. Ya çocuklara o da bakacak eve de yardımcı gelecek ki sen de uyuyup dinlen kendine bakacak enerji yerine gelsin. Temel ihtiyaç dinlenme uyku olmayınca seks de olmaz bakım da olmaz. Gayet normal durumun. Kocacığın takviye ile kendine bakarken sana da baksın bir zahmet öyle olmuyor bu iş

İki küçük bebe ev yemek derken tabiki halin kalmaz.
Yemeğine şap at :KK53:
Madem o kadar istekli neden takviye alıyor durduk yere sonra da kuduruk kuduruk gezer tabi evde:KK11:
Güzelce konuşun dinlenmeye nefes almaya ihtiyacım var biraz çocuklarla ilgilen deseniz.
Tüm gün çocuklarla ilgilendiği de oluyor alıp dışarı çıkardığı 5-6 saat iki erkek cocuk 🥲 böyle olunca da yakınamiyorum isteğine arzusuna

Artık ne olursa şansına denemekde fayda vardır şifa niyetine deyip dene şansını belki 4..5 olmaz ama 1.2 olsa şükür de
Cidden ya haftada bir
Ayda bir
Şimdi 2 ayda bire düştük bakalım tamam işi çok zor mesai kavramı yok ama isteyen araya 10 dk olsada sıkıştırır.
I ikicocukannesiyim orta yolu bulmaya çalışın mutlaka güzel dille anlatın yorgun olsam hergün bende istemem şahsen.

Cidden ya haftada bir
Ayda bir
Şimdi 2 ayda bire düştük bakalım tamam işi çok zor mesai kavramı yok ama isteyen araya 10 dk olsada sıkıştırır.
I ikicocukannesiyim orta yolu bulmaya çalışın mutlaka güzel dille anlatın yorgun olsam hergün bende istemem şahsen.
2 ayda 1 baya baya az acilen sen bu takviye gıda yinogren canım

X