eşimin arkadaşımla ilişkisi var

eşin arkadsınla ağız birliği yapıp ortak cvplar verebilir. sen sorgula evir çevir sor.. ne zamndır beraberler..

kaç kere ilişki yaşadılar.. bunlrı yaparken sen hiç akıllarına gelmedin mi

sorgula sen sordukça içleri daha çok acısın daha çok sıkılsın bunalsın. konuyu bir kerede kapama tamam dinlemek istemiyorum deme..

hesap vermek zorundasınız de...

ve arkadsını o bankaya sevgili olmak için mi sokmuş.. yoksa zaten sevgililerdi bu işi daha kolay götürmek için mi sokmuş... herşeyi sor..
bezdir canından..

o arkadsınızın da yanına kar bırakmayın. rezil edin.. iş yerlerini mutlaka ayırttırın..

hayatlarını alt üst ettikden sonra isterseniz sessizce çıkıp gidin..

peki eşin hiç mi arayıp sormadı akşam olanlardan sonra?yani halini hatrını sormak için?

sedef birde herseye cevap yazmıyosun . mesela arkadasın biri benden oncede sormus. bu sate kadar eşin neden hiç aramadı sormadı.
aramadı bilmiyorum.bende aramıyorum akşam gelince yüzyüze konuşucam tekrar .sabahki mesajı göstericem ve artık ne olacaksa olsun..kızlada yüzleşmesini istiycem akşam onu da arıycam gel konuş bakalım konuşacaktın pişmansın,ne yaptın neyin pişmanlığı anlat diyeceğim..yani sağlıklı düşünemiyorum dengem bozuldu şimdilik anca bunu düşünebiliyorum..

Sedef bu kadını al evire çevire bı döv bence sen o aptal eşinin yakınlarından birini çağır yad akendı yakınlarından bırıın tek başına konuşma ne halleri varsa görüsnler ondan sonraa ayy çok sinirliyim elimden gelse boğacam ikisini de nasıl dayanıyorsun

ay hala bu konumu yaaadelikafadulden sedef hala ne düşünüyosun sen? neyin içinden çıkamadın ki..aldatılıyosun işte güzelim...hemde en şanlısından ,en uzun ,en sivri çıkıntılısından....sanki sen takmışsın gibi o çıkıntıları, beyefendi bide aramıyo ,konuşmuyo filan..oldu olucak git özürdile eşinden..beni aldatmak zorunda bıraktığım için özürdilerim senden aşkım..söz bidaha böyle bi zemin hazırlamam sana de..o gine yapsın yapıcağını,sende ona oda servisi yap ara sıra..çamaşırını filan yıka,yemek yap..ohh kebapp..açlıktan ölürüm yinede yinede böyle bi adamla ömür geçirmem..kadın sığınma evlerinde yatarım ama o adamın nefes aldığı evde su bile içmem..ya onu yollarım paket yapıp,yada kendim giderim şerefimle gururumla..aç kalırım açıkta klaırım ama şerefli kalırım..zaten bu kadar dramatik ve trajik olmaz hayatın ayrılırsan..ben en uç noktaları söyledim...valla bu foruma girdiğimden beri amma çok şok yaşadım haa:1shok: ne insanlar var yaa-tatlicadiarzu- neyse hadi kolay gelsin canım sana..hem sende bu rahatlık ve sakinlik varken,bişi olmaz sana...

canım ben böyle bişey yapamam,yapım itibariyle naif sakin bir insanım.yüksek sesle konuşmam bile ,dün geceki halim bile benim çıldırmış halimdi ve arkadaşlar çok sakin davranmışsın üstelik sigara bile vermişsin dediler ki ben bile kendimden korktum dün gece ..yani ben böyleyim.keşke olmasaydım.

Arkadaşlar gerçek olabilir benim en yakınımdaki arkadaşımın da başına böyle bir olay gelmişti belki inanmazsınız fakat eşi arkadaşımın amcasının kızıyla aldatmıştı işe felan da o almıştı yanı arkadaşımın eski eşinin yanında çalışıyordu olay duyuldu adamı ve kızı vuracaz dedıler hatta sonraadamla kız kaçtı taşındılar o aldattığı ile evlendi adam faakt buraya hala gelemiyorlar arkadaşımın neyse çocugu yoktu şu an ailesi ile ve çok da mutlu asla evlenmem diyor çalışıyor

Bazi arkadaslar cok rahatsin demis sedefe boyle birsey insanin basina gelmeyince konusmasi kolay oluyo asarim keserim bicerim demesi kolay geliyo ama is kendi basina gelince ne asabiliyo ne kesebiliyo resmen donup kaliyo cunku inanamiyo bu yasananlarin dogru olduguna..

Ve eminim suan sedefin durumu sanki bir film izliyo sinemada ve film karakterlerini gozleri acik seyderediyo.Ve bir kac gun sonra bu olayin aslinda film olmadigini ve hayatinin en kotu sahnelerini yasadigini anlicak iste o zaman bu sogukkanliligi gidicek.Ve iste o zaman sedef beklenen tepkiyi vericek.Ve asil ozaman ona destek olmamiz gerekicek...

Allah yardimcin olsun canim.Ne diyim cok uzuldum.Hakkinda hayirlisi insallah..

( Nerden biliyorsun demeyin basima gelmedi cok sukur ama bir olaya sahit oldum gordum malesef )

sedefcim arkadaşın dediği doğru tek başına olma yanında biri veya birileri daha olsun sana zarar vermek isteyebilirler ( artık herşey gelir oldu aklıma) gözünü seveyim tek olma

ahhh ahhh o karıyı varya verseler ne döverim varya şırpıntıyıklava: işkenceyle döverim valla

canım eğer arkadsınla konuşmadılasa.. direk o msjı söyleme kimdi bu bayan de..

konuştur sonra diğer bayanda o muydu die sor...

ve öğrenmek istediğin herşeyi öğrendiğinde arkadasını çağır.. onuda konuştur..

onada aynı soruları sor..

kocam seni seçseydi belki sevinirdim ama pişmasn olmuş buna üzülüyorum de canını yak...

yaa inanın kendim yaşamış gibi hisseidp başım ağrıyor 3 gündür. size çok büyük sabır versin Allah..

ama lütfen didik didik edin bu konuyu.. yeminler ettiirin doğuları üzerine..
kandırmak neymiş görsünler.

konusmamlari mümkün degil ki ayni is yerindeler illaki konusmuslardir..arkadasi demistir sedef böyle mesaj atti bana diye...zaten onlar anlasmislardir...
birde söyle bir durum arkasaina yazmis oda pismanim konusacaz demis belkdie ona demedigi icin pismanlik duyuyordur ki bunuda diyecekleridr ama sedef icin sonuc ne olur bilmem..belkide kiz baskasiyla oldugunu demedigi icin pismanlik duyuyor ama arkadasiyla iliskisi olmasi daha olasi cünkü sedef mesaj attiginda esi henüz evden yeni cikmisti yada cikmak üzeriydi kiz nerden bilecek sedefle esnin bu konu hakkinda konustuklarini yani belkide sedef kendi iliskilerini ögrendi diye demis olabilir gercekten bilemiyorum hicbirsey Allah basa vermesin

size sonuna kadar katılıyorum...
off aynen 2 gündür baş ağrısından ölüorum kafaya taktım kapatamıyorum da bilgisayarı.hep aklımda içim kan ağlıyor resmen...sanki kendim yaşamış gibi..

bence sen yüzleştirme konusunda gec kaldın onlar suan aynı işte basbasa verip ne yapcaklarını konusmuslardır aksam eşin sana güzel bi hikaye okur arkadasında bu sefer sor herseyi aklına gelen herseyi hemde.

Lutfen tartisma çikmasin arkadaslar, hele boyle orata buyuk bir sorun yasayan bir arkadasin varken...

Sedef'cim, o zaman mesaji once gosterme...esini konustur once. bakalim ne dicek
Eger baktin ki yalanlar atiyor mesaji goster, herseyi anlatti bana telefonda bu kadar mi kuçuldun sen de bakalim...neler anlatacak sonra

Hakkinda hayirlisi olsun...çok uzuldum senin adina. keske elimizden birsey gelse.

butun sayfaları tek tek okudum.. arkadasım ınan senın adına çok uzuldum..
Allah yardımcın olsun :Saruboceq:
yuva bozanın yuvası olmazmıs..
ben burda eşini çok pişkin oldugu kanaatine vardım acıkcası.. hatta okadar pişkinki sana sarılması.. senın iyiligini suistimal edebilmesine kadar..
aynı yatakta nası yatabilmesi.. ve hiç bişey olmamışl gibi hayatına devam edebılmesi..
sankı suclu senmıssın gibi balkona gecip sigara içmesi pöfürdete pöfürtedee..
haa bu arada sigarayıda senden istemesi...
yapım geregi sakınım dıyorsun belkide Allah tarafından bir sabır geldi sana yoksa bu sekılde duyupta cinnet geciren çok insan var..
sigarayı bırakmıs insanın evde sigara barındırması tuhaf geldi.. belkide siz içiyorsunuz bunu bilemem..

pardon kusura bakma :teselli:
eşinizin geliri ilgilendirmezki bundan sonraki sizin gelir ilgilendirir 220 ile ne geçindirebilirsiniz ki :sm_confused:

Of ya sedef allah kolaylık versin yardımcın olsun senin ne diyim zor valla çıkıyorum artık yarın bakarım sonuçlara iyi akşamlar herkese canım hiç yumuşama bence herşeyi anla bu akşam ne varsa...

Eşin olacak adamın bütün gün aramamasıda ilginç.Adamın aldattığı ortaya çıkmış sen kızgın ve üzgünsün bütün gün boyunca defalarca araması gerekirdi.Tepkini üzülerek verdin sanırım.Sinirle tepki vermiş olsaydın bu kadar rahat davranamazdı.Ulan adi herif evliliğin belkide bitecek bu ne rahatlık ya Kusura bakma arkadaşım o kadar sinirlendimki....Ama o adam her türlü hakareti hakediyor.Allah aşkına sesini çıkar bu adama.Sen ne kadar sessiz,üzgün durursan bu adam o kadar hiçbişey olmamış gibi davranacak

canımya her kafadan bir ses çıkıyor burda çünkü herkesin hayatı,yaşayışı,hayata bakışı,hayattaki yeri ve konumu çok farklı

kafanın karışması çok normal ,

yani normalde yapman gereken çoktan pılını pırtını toplayıp gitmekti ,
ama önemli olan ondan sonrası yani tamam bir evin var babandan kalma ama şunları düşün

220ytlyle nasıl geçineceksin,
annen baban yok onun dışında seni sarıp sarmalayacak abin kardeşin birileri varmi
çalışabilecekmisin bebeğini bakacak birileri varmı

ama kalırsanda nasıl bunları yedireceksin
nasıl koynuna alacaksın
nasıl aynı çatı altında yemek yiyip,uyuyup uyanıp gülüp söyleyeceksin
nasıl nasıl nasıl daha yazamadığım çok şey var

Son düzenleme:
sedef kendini anlatına gore. normaldede cok pasif sessiz biri. anladım kadarıyla olaylara gerektigi gibi müdahale edemiyo.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…