eşimin arkadaşımla ilişkisi var

valla sedefcim yazdıklarını okudum,ben diyorum ki acaba daha başka kadınlar da var mı seni aldattığı.afff yazık yaaaa gerçekten de zor insanın ne yapması ama üstünde durduğun şey beni kimle aldattı olayı haklısın merak ediyorsundur ama şu da var aldattı seni ötesi var mı hem seni hem de bebeğini aldattı bunun ötesi yk,kimle veya kemilerde olduğu da değil önemli olan,he sen arkadaşımın günahını mı aldım yoksa deyip araştırıyorsan o ayrı.ama gerçekten kaç defa kaç kadınla aldattığı belli değil ki bence başka kadınlar da çıkabilir işin içinden.yalancının mumu yatsıya kadar yanar çıkar kimle veya değil ortaya,senin soruun kocanla en başta.çok kötü yaaaa ama bence güven asla yerine gelmez ne olursa olsun içinde hep biryerlerde acaba olacak boşanmazsan eğer ve bu da sana ilişkinize kötü yansıyacak içinde hep bi güvensizlik olacak bu yüzden boşanman daha iyi yoksa tat tuz kalmayacak,hem kaç erkek böyle durumda son şansını iyi değerlendirebilmiş ki bu hayatta olan hep kadına olmuş,kadın susmuş çocuğum var demiş ve erkekler yüz bulmuş o bebek ikinizin sayesinde geldi bu dünyaya baba da düşünmeli anne kadar bebeği,pişmanım demek çok geç pişmanlık bir güveni asla yerine getirmez hatta ağzıyla kuş tutsa da gelmez o güven yerine,evliliğin temel direkleri kırılmıştır en ufacık bi depremde yıkılıverir zaten.iyi düşün çok iyi karar ver.kendi yaşını geleceğini dşün önce,sonra da bebeğinin nasıl bir ortamda yetişeceğini de düşün bebek ya ayrı anne babada fakat iyi bakım altında ya da güveni olmayan bir evlilikde büyüyecek.en başta bunları düşün,kimsenin kahrını çekmeye ve yalanını çekmeye mecbur değilsin kimseyi gözün yolda huzursuzluk içinde beklemek zorunda da değilsin bebeğin de böyle bir ortamda büyümek zorunda değil.

bence bankaya gitse,kiz zaten veznede calisiyormus..
islem yaptiricak gibi,dikilse karsisina...
kem küm demeye bile firsati kalmaz,o an suratindan falan anlar
ve zaten kiz is yerinde bi rezillik cikmasin diye bikac cümleyle ele verir kendini...

ben şimdiye kadar kızımı da alıp gitmiştim o bankaya.. ikisini de bi kenara çekip haşlamıştım.. kapımın kilidini de değiştirmiştim.. o koca denen adam da bundan sonra nerde isterse orda yatsın..

benımden aklımdan bu geçti ilonakaydirigubbakcemile5

evet duydum ama söyleyemedım dıye inkar edicek kesinlikle

ama şu varki bunu anlatmak istediğini nerden anladı karşıdaki kız
akşam iki ara bi derede kocası haberi uçurmuş kıza ki hemen düştü

yaniiii
kocasi haber ucurmasa bu nerden bilicek allasena.s
aramistir,demistir böyle böyle senle bisey oldugunu biliyor yada süpheleniyor,sana bisey derse hemen kivir...
ve bunun sonucu olarakta o kizla konustugunda ´ah canim arkadasim biliyordum ama söyleyemedim,cok pismanim`diyecektir...
yani o kizla kocasinin konusmamasi imkansiz zaten,ayni yerde calisiyorlar üstelik...
bi plan yapmislardir coktan...
bence sedefinde iyi bir plan yapmasi gerekiyor...

kızlar biraz kafa dinlemem ve düşünmem lazım ..çok sağolun herkese çok teşekkür ederim.gelirim yine,şimdi haber vermeden çıkarsan yine kaçtı senaryo filan diyceksiniz.

canım çık tabi ama karar ver artık bu şekilde olması daha kötü.bence de düşün ve karar ver.kendin için en hayırlısı olanı.konuşmayı düşünmüyor musun ikisiyle de.bizi de habersiz bırakma sedef olur mu

ahhhhh inanmıyorum bence ne yapıp yapııp eşinle açıkca knşmalıısınn...susmak hiçbirşeyi engellemez ya da ifade etmessss

merhaba arkadaşlar bu ister bi dizi olsun ister hikaye hayatın acı gerçekleri tepki gösteren arkadaşlara sesleniyorum önemli olan dul yada bekar olması değil ne bekarlar gördüm evli adamları ayartan erkekler zaten zayıf yaratıklar herşeye kanıyolar kadınlarda istedikleri gibi oynuyorlar insanların içlerini asla bilemezsiniz yüzü güzel diye içide güzel olucak diye bi kaide yok acı ama gerçek böyle durumlar okadar çoğaldıki çevremde okadar çokki ben bile eşimden şüphe eder oldum arasıra çaktırmadan kontrol ediyorum ama hissettirmeden habersiz yanına gidiyorum hadi aşkım yemeğe gidelim falan ama öncesi uzaktan kontrol evde olduğu zaman işten izin alıp habersiz eve geliyorum rahatsızlandım diye allah şükür hiç bişeye denk gelmedim telefonu zaten temiz devamlı göz önünde bunu yapması için ya kocamın çok çok akıllı olması gerekiyo yada herşeyi gözden çıkarmış olması gerekiyo gözden çıkardıysa zaten işim olmaz en ufak bi hatasında 10 tane çocuğum olsa asla affetmem çünkü gördüğüm bi kaç örnek var eşleri affeden daha dikkatli ve sinsice yollarına devam ediyorlar ne pişmanlığı ne özürü allah ıslah etsin böyleleri

valla okuyorum sabahtan beri başım döndü..kafamçokkarıştı
bi kere ne olursa olsun kocası açıklamış ama yine dürüst davranmamış buda kurana el basmamasından ortaya çımış bi yan kaymış bunalma bahanesiyle sigara falan filan istemiş
sedef ise hedefde yanıldığını sanarak afallamış bence
ama ne olursa olsun kocası çok kurnaz tek ayak üstünde ne seneryolar uyduruyo en büyük suçlu o...
kimi kimi kandırdığını da bilemeyiz arkadaşınada bişi diyemiyorum
onunda kendi karaktersizliği
ama böyle yaşamaktansa çocuğula yeni bi hayata başlaması hepsinden daha hayırlısı bence
allah yardımcısı olsun ben olsam bile duramam o evde nne halt yerse yesin beter olsunlar

Bence sedefte ne yapacağını bilmiyor.Böyle bir durumda yapılcak şeyler bellidir aslında.İlk önce kocanın kafası yarılır.Sonra sözde arkadaşın saçıbaşı yolunur.İkisinin suratına tükürülür.Ve adam evden S.....ir edilir.Bunda daha düşüncek birşey yoktur.Bu haltı bir kere yiyen herif muhakkak bir daha yapacaktır.Bekara karı boşamak kolay demeyin.Ben de evliyim.Başıma gelse aynısını yaparım.Hatta daha fazlasını.Herşeyin affı olabilir ama aldatmanın asla.Ya ben çok katıyım bu konuda ya doğrusu bu.....

Konu kısmen sonuca bağlanmış gibi ...Sedef eşi tarafından en yakın arkadaşıyla aldatılıyor. Onlarında etekleri zil çalıyor. Şimdi artık x'lemi aldatıyor acaba sorusunu herkes atmalı kafasından .... alenen ortada ikisi berabermiş.... ve sanırım araları iyi gitmiyor. O yüzdende sedefin eşi ağlamış, zırlamışCADIARZU ben ettim sen etme onla ilişkim vardı ama iyi ayak çıkmadı kadın gibisinden bir şey çıkıyor ortaya..... yani adamda pişman ama bir kere yedi o haltı...klava:
Kız biraz kafasını dinlesin, yaşadığı şey kolay değil.... nasıl bir hale geldik nolmuş bu insanlara neden bu kadar kirlenmişler... anlamıyorum..

ya sedefcim sen iyimisin? sen değilmiydin kızlar böyle böyle bişeyden şüpheleniyorum fikir verin bana diyen ve o yüzded konuyu açan. Şimdi sanki eşinle normal bir kavga etmişsinde bir iki öneri alıp kafanı dinlemen düşünmen gerekiyor. Anlamadım ben bu işi yawwww:bbo:

Sen böyle bir durumda olsan iyi mi olurdun, empati yap bakalım
Bu kadar basit mi bu konuda kadın 2 dakikada karar versin.

ABLAN KARDEŞİN VS YOKMU CANIM SENİN YERİNE ONLAR ALSIN TAKİBE gerçi sen bence artık şüphe etmiyorsun kesin elle tutulur bişeyler yakaladınki bu kadar kesin konuşabiliyosun konuşma bence eşinle konuşunca ne olacak sana böle bişey varsada açıklayacakmı sanıyorsun bence asla dahada dikkatli davranacak senin şüphelendiğini anlarsa allah yardımcın olsun diyorum zor bi durum ayrıcada o bayan arkadaşınada içimdeki en ağır küfrü ettim haberin olsun..

ya arkadaşlar bence sedefin sakin olması iyi birşey panik yapıp da yanlış bir karar vereceğine sakin olup güzelce düşünerek kendisi ve bebeği için en iyi olan kararı vermeli sonuçta kararı hem kendisini hem de bebeğinin geleceğini etkileyecek
öfkeyle kalkan zararla oturur bunu unutmayalım

arkadaşlar sedef önceki yazımda da yazmıştım şuan şokta kafasını toplamaya çalışıyor mutlaka.Ve birde Sedef annesini ve babasını arka arkaya kaybetmiş tek başına hayatta akrabaları varmış bursa da, babasından kalma birde evi bursa da ama tek başına yaşamak onu korkutuyor olamaz mı?kendini biraz topladığında kararını açıklayacaktır.

Sedefcim,bende dahil birçok arkadaş yorum yaptık fikir verdik ama bu yorumları "benim başıma gelse" ne yapardım diyerek yaptık,yaşayan sensiz en doğru kararı ancak sen verebilirsin.

Konuyu üşenmedim baştan sona okudum.Eşinizde ne pişkinmiş yani.Arkadaşınızdada hiç mi utanma yokmuş.İkiside karaktersizlerin önde gideniymiş.klava:
Daha fazla taviz verme canım.
Ben şöyle yapardım ben böyle yapardım demek istemiyorum büyükte konuşmak istemiyorum ama ne biliyim ben burda sinirlendim paralardım ikisinide.Gerçi paralasan ne olacak yine kendin yıprancan.Bakalım arkadaşın ne cevap verecek utanmaz ahlaksız bi de çok pişmanım diyo.
Şöyle bi durumda ne yapılır ne söylenir bilemiyorum.Çok şaşkınım :sm_confused:

su an diyebilicegim hiçbirsey yok
sadece tek bildigim bugune kadar KK acilmis hic bir dert konusunu bu kadar dert etmedigim...
garip ama bugun sedef icin atti kalbimin bi parcasi
cok uzuldum...
dusundum durdum
hangi kadın bunca yapilan karsisinda susabilirdi ki?
ya gidecek yeri yoktu
ya bi destegi
ve ogrendim ki sedefin ona kucak acacak anacigi babacigi coktan hakkın rahmetine kavusmus...
ne diyecegimi bilemiyorum inanın...
çok üzdü bugun bu konu beni çok...

evet gurbacım anası babası yokmuş maalesef çucuğu 2 yaşında bursa ya gidip babasından kalan eve yerleşse cocuğunu kime güvenip bırakacakta çalışacak,iş bulabilecek mi hemen bu krizde sakinliği birazdan o yüzden sanırım o yüzden zamana ve destek olmamıza daha çok ihtiyacı var

yazık çok üzücü gerçekten senağlama
kocasının yaptığınamı üzülsün,arkadaş bildiği kişinin nasıl arkasından iş çevirmesine. küçücük yavrusunamı allah kolaylık versin ne kadar kötü :çok üzgünüm:
inandırıcı bulmayan arkadaşlar bide onun yerine koysunlar kendilerini annesi babası bile yok desteklerini alacağı:çok üzgünüm:
inşallah hakkında hayırlısı olur canım ben sana inanıyorum :1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…