Eşimi Sigaraya Başlattım

İlaçları nereden tenin ettiniz?
Bende çocuk olunca diye avutuyorum kendimi ama çok zor olacak gibi

Kızanlar olmuş boşver diyenler olmuş teşekkürler yorumlar için.

Eczaneden aldım ilacı kutusu 300 tl civarıydı. Doktor yazarsa ücretsiz. Benim doktora gidecek vaktim yok diye direk aldım. Ama bi etkisi olduğunu düşünmüyorum açıkçası klişe olcak ama kafada bitecek. Bi mucize değil yani o ilaç. Aşağıda arkadaş doğum yapim hastanede içecem sigara yazmış gün sayıyor ne kötü ya

İnşaAllah ikinizde bırakırsınız. İrade cok önemli bende eşiniz gibi içiyordum fakat baktım ki aşırı bagımlısı olmaya başladım. Bazı olaylar sonucu karar verdim büyük yemin ettim içmeyeceğim diye ve Allah a şükür 3 4 senedir içmiyorum. Herşey kafada bitmeli diye düşünüyorum. Genç yaşta dayımı kaybettim bu illet yüzünden cok acı birşey.

Esın baslamadan sen bırakıcaksın erkekler daha zor bırakıyor sıgarayı bende evlenınce basladım esım ıcıyordu cevresı fılan bır ıkı bır ıkı derken bu sene bagımlı oldugumu farkettım bırakamıuorum gecen sene ıstedıgım zaman aylarca ıcmeden durabılıyordum. Esınde benım gıbı olmadan bırak bence.

Kızılacak ne varmış?
Bu şekilde yargılayıcı konuşan kimsede Meryem ana değil boşversene.
Burada her konuda kızıp yargilacak şeyler bulan hemcinslerimi klavye kraliçesi ilan ediyorum ağalar bizle eyleniyir

Azıcık tepem atsın elim daha çok gidiyor.
Zararini çok iyi bildiğim için kendimi kötü hissediyorum. Bu kadar dirayetsiz kaldığım içinde sucluyorum.
Keske o ilk sigarayı yakmasaydik.

yani hassasiyeti olmasa yine bir nebze
ama ileride kötü şeyler yaşamak ve vicdan azabı çekmek istemiyorsanız acilen bu duruma bir son vermeniz lazım
psikolog psikiyatr yeşilay sigara bıraktırma hizmeti bilimum ne imkan varsa deneyin derim bıksanız da deneyin lütfen
hayatınız daha önemli

Ben sigara içmiyorum eşim de içmiyor.
Mesela düşünüyorum sağlığa bin türlü zarar cepteki paraya da zarar.
Bence birlikte bırakın.
Açıkcası sigara içme olayına da hiç anlam veremem. Yine başlanır niye içilir bilmem

Kanser bölümlerine gidin bir bakın nasıl acı çekiyorlar o katran ciğerünize yapışıyor ve sizi zehirliyor 2000 çeşit zehir sonrada kanser olıyorsunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…