Eşimi evden kovdum,ama aslında terkedildim

yasamkedisi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2019
38
10
39
Merhaba,34 yaşındayım.15 yıldır birlikteliğim var 4 senedir de evliyim.. birbirimize çok uyumlu bir çiftlik. esim biraz şanssızlıklar dan dolayı evliliğimiz süresince işsiz kaldı, ama ekonomik sıkıntı cekmedik. ben de çalışıyorum. esim kafasını kaldırıp kızlara bakan bir tip değildi, bir kaç ay önce ayrılmak istediğini evliligin ona göre olmadığını söyledi, özgür olmak istiyormuş, ben pek ciddiye almadım. ama bir ay önce telefonunda kız mesajı falan gördüm. igrenc konuşmalar, neyse iki kişi imiş, bende bunu evden gönderdim. bir aydır ayriyiz, ortada boşanmak istiyorum diye geziyor, çeşitli kız bulma sitelerinde dolanıyor, benle hiç bir problemi yokmus mus, ama evlilik ona göre değilmiş,,, ne istesem verecekmiş, sanki nesi varsa, arkadaslarinda kalıyor, nerede akşam orda sabah geziyor,Ben verdiğim emeklerle aciyorum. bide tabi 15 yilima, beraber büyüdük sonuçta,Size sorum, pişman olur mu, olursa ne zaman. babası boşandıktan sonra bu evde kalamayacağını söylemiş, bir planı da yok, erkek psikolojisi nasil birşey, ben bir anlam veremedim

Merhaba,34 yaşındayım.15 yıldır birlikteliğim var 4 senedir de evliyim.. birbirimize çok uyumlu bir çiftlik. esim biraz şanssızlıklar dan dolayı evliliğimiz süresince işsiz kaldı, ama ekonomik sıkıntı cekmedik. ben de çalışıyorum. esim kafasını kaldırıp kızlara bakan bir tip değildi, bir kaç ay önce ayrılmak istediğini evliligin ona göre olmadığını söyledi, özgür olmak istiyormuş, ben pek ciddiye almadım. ama bir ay önce telefonunda kız mesajı falan gördüm. igrenc konuşmalar, neyse iki kişi imiş, bende bunu evden gönderdim. bir aydır ayriyiz, ortada boşanmak istiyorum diye geziyor, çeşitli kız bulma sitelerinde dolanıyor, benle hiç bir problemi yokmus mus, ama evlilik ona göre değilmiş,,, ne istesem verecekmiş, sanki nesi varsa, arkadaslarinda kalıyor, nerede akşam orda sabah geziyor,Ben verdiğim emeklerle aciyorum. bide tabi 15 yilima, beraber büyüdük sonuçta,Size sorum, pişman olur mu, olursa ne zaman. babası boşandıktan sonra bu evde kalamayacağını söylemiş, bir planı da yok, erkek psikolojisi nasil birşey, ben bir anlam veremedim

Derdi ne peki eşinizin..

Çocuğunuz var mı Ben onu merak ettim.
Sanırım eşiniz bekar hayatına doyamammış.

Çok saçma ama hiç anlamadım.evlendigimde şehrimi de değiştirdim..geleceğe yönelik ne düşünüyor bilmiyorum.asgari ücretle çalışıyor

Eşinizin psikolojisini çözdüm de sizin kini çözemedim

sans vermeyin geri döncek olursa.
ozaman canimiz sIkIlinca gidelim, evlilik bana göre degil diyelim, sonra geri dönelim erkekler bunu kabul edermiydi?
resmen gününü gün ediyor.
denicek belkide olmayinca geri dönecek.
böyle bir dünya yok

Çocuk yok,işsizlikten güvenip yapamadım..ama evde de ozgurdu,zorla da evlenmedim.neyse ki severek evlenmiş
İyiki çocuk yok eşinizi biraz bırakın bence yani o sitelerde dolaşıp bulduğu kızlarla ne yaşayacak affedin diyemiyorum ama zaten pişman olacak Yani sizi kaybettiğini anladığı zaman.
Belki yaşından ötürü bir sendrom yaşıyor olabilir.
Hani bazı erkekler evlenip Çoluk çocuk sahibi olayım derken, bazıları evliliği hapsolma yaşlanma gibi görüyor.
Eşiniz için çabalamayın tamamen bırakın klişe olacak ama seviyorsa zaten pişman olacaktır .

X