Eşimi eltimin göğüslerine bakarken yakaladım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Cok iğrenç bı olay ama siz bütün sayfalarda eltimde böyle giyinmeseydi diyordunuz. Pardon sana ne ? Eşin sapiksa biz yaz sıcağında fanı kadınlar olarak piselim mi ? Yeter ki senin kocan bakmasın.

İstediğimiz gibi giyiniriz eltinde istediği gibi giyinir. İki dekolte görünce delirmeyen insan nasıp et bize yarabbim . Karili kocalı sinir edersiniz insanı.

Beni çok iyi anlamışsınız kabullenemedim ve idrak edemiyorum kendimi suçlu gibi hissediyorum
Kendinizi suçlu hissedicek bi durum yok ki. Bu eşinizin kabahati sizin kendinizde bulabileceğiniz tek kusur o an kavga edip yüzleştiyseniz eğer eşinizi terk edicek cesaretinizin olmamış olması. Yaşanan şey ekstrem bi durum zaten verilen tepkilerin bi doğrusu yok. Geçte olsa en iyi eş hareket boşanabilmek olur. Doğru ya da yanlış eşinizle yüzgöz olmuşsunuz. Bu olay unutulsa da illa bi gün tekrar patlak vericek malesef

Olayı nereye çekiyorsunuz gerçekten ya buraya yazarak içimi boşaltmak istedim ama daha kötü oldum ben zaten aksine öyle giyiniyor diye bakması mı lazım diyorum neden düzgün okumuyorsunuz ki

Eltim gömleğini çekiştirip duruyordu gözükmesin diye bir nevi elleri ordaydı yaptığı açıklama eli orda olduğu için dikkatini çekmiş saçma
Kapatmaya çalışacağın dekolteyi giymeceksin giyiyorsan ikidebir elin orda olmayacak. Dikkat çekiyor sonra. Avam duruyor ayrıca. Göğüsleri büyükse ve rahatsız oluyorsa ona göre tercih etsin dekolte gidiyorsa da çekiştirip durmak kötü görüntü yaratıyor bence. İstediğini giysin ayrıca kimse karışamaz da elinle kapatacağın kıyafeti tercih etmek saçma.

yalnız eltinin göğüslerinin büyük olduğu, gömlek giydiği, gömlek düğmelerinin de göğüslere kadar açık olduğu vurgularını atlamayın hanımlar
bu kadar detay vermeye ne gerek var, kocamı eltimin memelerine bakarken yakaladım de geç
şey gibi olmuş sanki kadın gömlek giymese ve memeleri küçük olsa adam bakmayacakmış gibi ????
öyle bir ima sezdim ben o yazılardan, bilemedim .

Öyle demiş zaten direkt yazılı diğer sayfalarda.

Bi anlık bakıp gözünü çevirse olur yanlışlık vardır insanlık hali derim de sizin anlattığınıza göre sürekli sürekli bakıyor yani temize çıkaracak tarafı da yok zaten dışardakilere de bakıyomuş

Abisinin karısı, ablasının kocası, kuzen, yeğen falan bunlar bana kardeş gözüyle yani kardeşten kastım pis gözle bakılması gereken akrabalar. Kimseye o gözle bakmamak lazım ama hani saydıklarım daha bir mide bulandırıcı. Allah yardımcın olsun çok zor boşanma sebebi şu anlattığın. Ne yanına yatmak istersin böyle kocanın ne cinsel birliktelik istersin. Bence git kafanı dinle böyle bie adamdan olur mu ona göre karar ver

Ay allahım bu ne vıcık vıcık bir ilişki be. kocanın ağabeyi karısının ihtiyaçlarını aldırdıdığına göre ıyy ondan da midem bulandı. Şimdi düşünüyorum eşimin kardeşi bana bunları alsa eşim ben höst der ben varken.

Puxhu kadını feriştah yenge yaptınız yahu, göğüs dekoltesi derken kadın gömleği şu şekilde giymiştir.

göğüsleri büyük olduğu için de eğilip kalkarken frikik vermemek için gömleğin önünü kapatıyordur, teşhircilik veya avamlık değil bu, gömlek diyor üye gömlekle nasıl bir dekolte hayal ediyorsunuz ? Belki farkında değilsiniz ama dekoltesiz sandığınız kıyafetlerinizde bile tutmadan eğilirseniz her şeyiniz görünüyor, siz görünmüyor sanıyorsunuz.

Valla abla öyle bi tarif etmiş ki büyük iri açık dekolte düğme patlatan tarzı. Bilerek dekolteli giyip kapatmaya çalışanlardan bahsettim ben. Mesela derin yırtmaç giyip sürekli çekiştirenler gibi

Eşinizin yaptığı çok büyük ayıp saygısızlık sapıklık kavga etmeden sakın dil ile oturup olayın ne kadar kötü olduğunu aynı şekilde bana onun eşinin baktigini veya başka birinin baktığını görsen tepkin nasil olurdu diye anlatmaya çalış eğer apmaya devam ederse eşiniz sapik ve öyle birinden ayrılmak en doğru karar olduğunu bilin

Valla abla öyle bi tarif etmiş ki büyük iri açık dekolte düğme patlatan tarzı. Bilerek dekolteli giyip kapatmaya çalışanlardan bahsettim ben. Mesela derin yırtmaç giyip sürekli çekiştirenler gibi
Canım benim herkesin dekolte anlayışı farklıdır, görselde attığım gibi giyilen bir gömlek dekolte değildir ama belki konu sahibi için dekolte kategorisine giriyordur.

Elti şöyle giyinmiş gibi düşünmeye gerek yok

Aksine bence elti frikik vermemeye dikkat eden bir kadınmış, eğilirken gömleği tutmuş, gömleği düzeltmiş, bence olan bu.

Bana göre kadın ne dekolteli ne teşhirci ama konudaki koca yengesine göz koyacak kadar çirkin karakterli, farkındaysanız yenge kayınbiraderinin baktığının farkında da değil, ortada yengenin bilinçli yaptığı bir şey de yok.

Abla sakin ya :)) kocasının sapık olduğunu yazdım zaten. Giyimi önemli değil ki yani adam sapıksa her türlü bakacak yer bulur sonuç olarak. Konu sahibi sanki böyle göğüsleri patlatıp kapatıyormuş izlenimi verdiği içindi yorumum.

Ben gayet sakinim, bir gömlekten nasıl feriştah yenge çıkardınız ona şaşkınım sadece :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…