Eşimi eltimin göğüslerine bakarken yakaladım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Eltim için gösteriyor demedim ki hatta göğüsleri büyük olduğu için ne giyerse giysin dekoltesi oluyor dedim yani gögüslerinin aşırı büyük olması onun suçu değil demek istedim ama farklı yerlere çekildi hatta eşim için bile gözüküyor diye bakması mı gerekiyor dedim ama oda yanlış anlaşıldı bakın yeğenine bayramlık aldı değil mesele demek istediğim eltimin her gün sigarası telefon faturası beğendiği elbise ayakkabı canının çektiği cips yiyecek içeçek herneyse ve her gün eşim eltime harçlık bırakıyormuş yeğeninde mamasından tut bezini yatağını herşeyini eşim almış demek istedim zaten birlikte oluyorlar demedim ki öyle bir şey görmedim Allah korusun dayanamam zaten yanlış anlaşıldığı için çocuk eşime benzemiyor insanın aklına herşey geliyor ama öyle bir şey yok demek istedim yanş yanlış anlamak isteyen her türlü anlıyor

Sorma diğer konularda da yargı dağıtıyor.

Konu sahibi ben sizi anladım . Harçlık bırakmasın canım ne münasebet kocası yokmu . Sizede bırakıyor mu harçlık. İzin vermeyin .

Konu sahibi ben sizi anladım . Harçlık bırakmasın canım ne münasebet kocası yokmu . Sizede bırakıyor mu harçlık. İzin vermeyin .
Harçlık bırakmasın diye evliliğin devamına yönelik tavsiye vereceğine sapık kocandan boşan desene

A Aysenimi yaşadığın hayata bakarsak burda kıyafet yorumlarına eksi atman komik olmuş be Ferhans
Benim konumda şu kızın neden üstüne gidiyorsunuz şuan anlamadım yorum bile yapmamış oysa ki aranızda ki olay nedir onu da bilmiyorum ama benim konum tamamen karıştı tecavüze döndü olay yanlış anlaşılıyor hiç anlamıyorum

Tanıdığımız için. Yani sizlik bişi yok aslında. Düşünce ve fiili uymayan biri. Yoksa istediğini savunsun banane

Bunlar sizin cümleleriniz :

Bu arada Çocuk eşime hiç benzemiyor benim de aklıma her türlü senaryo geldi o ihtimali de düşündüm ama asla eşime benzemiyor

istesem bende öyle giyinirim ben göstermeyi bilmiyormuyum sanki
Yazdıklarınız ne ise ona göre yorum yaptım.

Aile içi meselelerine gelince, olabilir ben bunu garipsemem çünkü aile apartmanında yaşayan, kaynıyla abla kardeş ilişkisi kurmuş bir arkadaşım var, arkadaşım 18 yaşında evlenmiş kaynı da 15 yaşındaymış o zamanlar, eşi sorumsuz bir adammış aynı sizin kaynınız gibi, o yüzden arkadaşım bir şey istediğinde kaynına söylermiş, eşinin eve gelmediği zamanlar olurmuş o zaman tabii arkadaşım henüz 18’indeymiş, apartmanda yalnız kalınca korkar kaynını çağırırmış, kaynı yıllar sonra evlendi yine de arkadaşım bir şeye ihtiyacı olsa kaynını arardı, yeğenleri sürekli amcasıylaydı, arkadaşım gayet ahlaklı namuslu bir kadındı, onların düzeni bu’ydu böyle alışmışlar böyle yaşıyorlardı, eşinizin ailesinin yaşam tarzı da bu, lakin siz bundan hoşlanmıyor olabilirsiniz bunu kimse eleştiremez aksine aile apartmanında oturmak hiç de mutlu olunacak bir şey değil ama burada sorun sizin bu yapıyı bilerek evlenmiş, aile apartmanında oturmayı kabul etmiş olmanızda.

Bu arada not düşeyim, eltim yok elti değilim, aile apartmanında oturmuyorum, bu konuya yazma sebebim kendinizi yanlış ifade ediyor olmanız sebebiyle eltinizin teşhirci, kaynıyla birlikte olan, ahlaksız bir kadın gibi algılanması ve sizin bunu düzeltmek için açıklama yapmamanız.

Son düzenleme:
Mesaj gönderimini nasıl kapatıyorsunuz biri söyleyebilir mi konuyu silemiyorum anladığım kadarıyla ve konu yanlış yerlere gidiyor farklı kişilerin farklı meseleleri konuşulmaya başlandı zaten aklı selim insanlardan gerekli tavsiyeleri aldığımı düşünüyorum gerekli gücü kendimde topladığımda bir şeyler yapacağım kesin herkese teşekkür ederim yazılanlar için

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…