Eşimi eltimin göğüslerine bakarken yakaladım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İnsanda kendinin olmayana sahip olma en temel iç güdüdür ve aslında tüm suçlar hırsızlıktır. Bana bu kadar kolay çürütülebilir bir savunmayla geldiğiniz için teşekkür ederim
İşin felsefesine girerek bunları söylüyorsunuz da temel içgüdüler arasında hırsızlık isteği geçmiyor değil mi :) yapılan diğer eylemleri hırsızlık diye adlandırarak kelime oyunları yapabilirsiniz ama verdiğiniz örnekteki hırsızlık ile bunlar bir değil.
Lütfen düşünceniz buysa bile böyle iğrenç eylemleri erkek zor durumda kalmış ne yapsın doğası diye meşrulaştırmayın.
Yine ilk cümlemi hatırlatıyorum size. Erkek zaten bakmamalı. Fakat aseksüel kendilerine çok hakim varlıklarmış gibi davranılıyor ben de öyle değiller diyorum. Kendilerine hakim olmaları bu kadar kolay olsa neden tecavüz gibi pis bir işe yelteniyor bu yaratıklar? Neden bu kadar yaygın bu? Tecavüz ne şartta nasıl olursa olsun asla meşrulaştırılamaz sözüm çarpıtılmasın diye baştan söyleyeyim bunu. Fıtrat masalı diyin ya da isterseniz böyle evrimleştik diyin. Erkek karşısında büyük göğüslü dekolteli bir kadın olduğunda bakmak ister. İlla bakar demiyorum. Kendine hakim olan bakmaz diğeri de bakmamak için çaba harcar. Olan şeyi söylüyorum diye erkeklerin yaptıklarını meşrulaştırmıyorum dünya böyle diyorum size. Bunlar böyle. Çelikten bir iradeleri yok. Bunları söylüyorum diye de sapıklıkları meşrulaştırmıyorum. Yine söylüyorum ERKEK BAKMAMALI zaten. Ama BAKMAK DA İSTER. Asla istemezler gibi davranılması saçma

Ötekileştirmemeniz sizin hatanız. Bu kadına burada yorum yaptırmamalı zorbalamalıyız. Tecavüz destekciliğinden daha utanç verici bir durum var mı
Evet haklısınız ama tanımıyorum; gerçek mi değil mi, fantazi dünyasını mı yansıtıyor, gerçek düşünceleri mi hayal aleminde mi yaşıyor... Açıkçası ondan çok kendimi kirletmek istemiyorum.

Evet sen sapık ve fesatsın ne demek eşinin kardeşini tek başına eve almamak? Aklının neye çalıştığını okuyan herkes anlıyor merak edip kılıf uydurma.

Göğsü çok büyük olan biri aile oturmasında kaybı varken o kadar düğmeyi niye açar ki tabi konu sahibinin yalancısıyım ama önceden de birlikte kalmışlarsa, yengesinin her şeyini o alıyorsa bilemedim elti de bakmasını istiyor olabilir bir geçmişleri var gibi sanki.

Babası ilgilenmeyip amcası mi ilgileniyor çocukla, neden? Bezini mamasını niye amca alıyor baba ne işe yarıyor bu evde?

Bir kere de erkek milletini suçlayarak başlayın be şu konulara pes.

Pis insanlar bakacak diye niye kendimizden ödün verelim? Onların pis gözleri yüzünden neden ben istediğimi giyemiyorum ve bunu normalleştiriyorsunuz?

Bu erkekler bakınca niye dayanamadı baktı oluyor bende onu anlamıyorum . Kadınların cinsel arzuları yok bir tek erkeklerin mi var ?
O zaman da yollu diyorlar, kuyruk sallıyor diyorlar. Erkekler en çok yaa işte nefislerine hakim olamıyorlar naapsınlar siz de usturuplu giyinin diyen böyle kadınlardan cesaret alıyorlar. Kanunlar tarafından giyilmesi yasaklanmamış, mağazalarda satılan her giysiyi giyme özgürlüğümüz var demiyorlar da siz de usturuplu giyinin diyorlar. Kadın beğenmiş gömleği almış giymiş, göğüsleri iri diye düğmeler zorlanmış. Konu sahibi öyle bir anlatıyor ki herkes memelerine baksın diye kadın düğmeleri sonuna kadar açmış.

Biz kadınlar burda bile nasıl birbirimize düşman olabiliyoruz şu hayatta herkes bir şeyler yaşıyor herkesin bir derdi sıkıntısı var yargılamak ve kötü söz söylemek yerine neden herkes kendi fikrini medenice söyleyemiyor ki benim fikrime uymuyor diye böyle şeyler yazılması burda bile ne kadar çok kalp kırılıyor ah alınıyor söylediğim her sözden farklı anlamlar çıkarıp beni suçlayacak bir sürü insanın burda bile olması reel hayatta karşılaşacağım tepkiler kim bilir neler

Ben sindiremezdim ya

Kocanın gözü dışardaymış dışarda da bakıyormuş aa abimin eşi bakamam mı diyecekti.

Dışardakiler de birilerinin eşi kızı anası bacısı.

Yanındaki kadının dikkatini çeke çeke bakan biri babası eğilse çatalı gözükse ona da bakar.

Sizi zaten sürekli aşağılıyorlarmış daha da hamile olmaya çalışıyormuşsunuz.

Kurtuldum çoluksuz cocuksuz bu beni ailesine ezdiren meme görünce göstere göstere bakan heriften diyeceğinize..

İnsanın kendine yaptığı kötülüğü 7 düvel gelse yapamaz dedikleri doğru.

Aile içinde böyle birşey olması çok kotu bir durum. Eşiniz pisliğin teki. Böyle bir adamdan sakın çocuk yapmayın. Yıllar önce eşimin bir akrabasina misafirliğe gitmiştik. Kuzenide ordaydi. Beni göz hapsine aldığını farkettim (kıyafetimle bir ilgisi yoktu çünkü gayet sıradan giyinmistim). İnanılmaz kötü hissettim kendimi. O gün bugündür bir araya gelmiyorum o şahısla. İnsanda biraz şeref olur.

Birlikte yaşıyorlardı hesap para durumları kasaları birmiş eşimi kullanmışlar yani annesi de eltimde her ihtiyaçlarını ona aldırmış

Yargılamak için yazmıyorum ama eleştiri yapacağım kusura bakmayın lütfen.

Size gelen tepkili yorumlar için biz kadınlar birbirimize nasıl düşman oluyoruz diyorsunuz ama eltinizin namusunu bile masaya yatırıyorsunuz burada, kadının çocuğuyla ilgili yorum yazılmasına neden olacak şeyler yazıyorsunuz, eşinizin yengesine bakan gözlerini oymak (mecazen) yerine, eltinizi memelerini gösteren teşhirci gibi anlatıyorsunuz, göstermek kelimesi bir kadının diğer kadına yaptığı bir düşmanlık değil midir, bu yazdıklarınız iftira gibi olmamış mı sizce?

Siz onların aile yapısını anlamıyor olabilirsiniz ama bazı aileler aile apartmanında oturur, birlikte iş yapar birlikte kazanır birlikte yerler, bunu Ahmet alsın, Mehmet yeğenine bayramlık alsın garip bir şey değildir onlar için, düzenleri bu’dur ama böyle yaşıyor olmaları kaynıyla birlikte olacak ahlaksızta olacakları anlamına gelmez, olsa olsa birbirine bağlı bağımlı aile yapar, bu kadar bir arada olunmasından rahatsızsanız aile apartmanından taşınmalısınız.

Ama bunu sen başlattin. Yoksa ilk başlarda herkes sana hak verdi. Ama sen yok eltim teşhirci ben bilmiyorum açmayı filan yazdın. Hatta eşinle eltini birlikte oldular mi acabaya getirdin. Ne kadar ayıp sen ah almıyor musun acaba şimdi ?

Ayrıca benim de eşim yeğenine düşkün hepimiz otururuz o bakar. Hatta ben bir gün eşimin erkek kardesi ve eltisiyle gezmeye gittim bayram ziyaretine evde çocuğa eşim baktı. Ne yani şimdi herkes buna art niyetle mi baksın. Sorun senin eşinde ve senin zihniyetinde.

Bu sapığa ısrar inat çocuk yapmaya kalkıyor iyi hoş ama bari kendi ailesinin içine sokmasın. Kendi kardeşinin karısına bakan konu sahibinin ailesinden birine hiç acımaz. Kendi ailesinden biri dekolte giymez belki ama gerek yok. O herif bakacak yeri bulur. Herkes kendi yamuğunu alsın kendi çeksin. Kimse hanımefendinin laf sokmaları saçma ithamları ile uğraşmak zorunda değil.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…