Eşimi aldattım, planlı olmadı. Ne yapmalıyım?

TheSwan

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2019
18
-21
37
Merhaba arkadaşlar. Öncelikle ön yargılı olmadan, dalga geçmeden, hakaret etmeden cevaplarınızı bekliyorum ve acil bekliyorum. Eşimi aldatım ama planlı olmadı. Şehir dışına kursa gitmiştim. Arkadaşlarla oturup bişeyler içelim dedik. Çok içtim. Bana "burda bi otelde kalalım mı" iyi değiliz dedi olur dedim. Yani ne teklif ettiyse olur dedim. Zorşa olan, alkolden olan bir durum yok. Ama ben hep kendime söz vermiştim, eşimi aldatmam, o noktaya gelirse aklım yüreğim boşanırım ama aldatmam diyordum. Ama bunu yaşadım. Şimdi ayrılmam lazım söz0mde durmalıyım. Peki ben ne diyeceğim ne yapacağım. Çıkmaz bir sokak oldu. Bu arada ilişki yaşadığımız kişi beni aramıyor. Öyle silmiş atmış. Neler yapayım. Ne olur acilll yardım edin çünkü perişanım

Merhaba arkadaşlar. Öncelikle ön yargılı olmadan, dalga geçmeden, hakaret etmeden cevaplarınızı bekliyorum ve acil bekliyorum. Eşimi aldatım ama planlı olmadı. Şehir dışına kursa gitmiştim. Arkadaşlarla oturup bişeyler içelim dedik. Çok içtim. Bana "burda bi otelde kalalım mı" iyi değiliz dedi olur dedim. Yani ne teklif ettiyse olur dedim. Zorşa olan, alkolden olan bir durum yok. Ama ben hep kendime söz vermiştim, eşimi aldatmam, o noktaya gelirse aklım yüreğim boşanırım ama aldatmam diyordum. Ama bunu yaşadım. Şimdi ayrılmam lazım söz0mde durmalıyım. Peki ben ne diyeceğim ne yapacağım. Çıkmaz bir sokak oldu. Bu arada ilişki yaşadığımız kişi beni aramıyor. Öyle silmiş atmış. Neler yapayım. Ne olur acilll yardım edin çünkü perişanım
Korunuyormuydunuz peki. Veya adamin hastalığıda olabilir. Tanisaniz bile nereden bileceksiniz. Eşinize bulaştırma ihtimalide çabası. Korksanda eşinizin maf olacağını bilsende doğruyu söylemesin. Çünkü bu evlilik basit bir ilişkiniz değil. Erkek de kadında olsa tranvada geçirse bunu bilmeye hakkı var. Lutfen durust olun. Korkuyorsaniz yanınıza güvendiğiniz birini alin veya disarda söyleyin. Evet gerekirse kötü kadın olun. Baska bir bahane bulmayin. Hayat boyu neden deyip geri dönmeye çalışmasın ; bir şeyleri toparlamaya evliliği kurtarmaya çalışırken öğrenir bir şekilde daha kötü olur hayat boyu toparlanamaz.

E madem sözün var kendine eşine anlat boşan o zaman.

Hayatta aldatmam,yapmam,etmem zorla olmadı sarhoştum da falan filan bunları hatırlayacak kadar kendinizdeyseniz cümle dahi kurmayın ister ön yargılı,ister hakaret ne anlarsan anla isteyerek bilerek yapmışsın yazık adama söylede kurtulsun senden senin gibi kadınların seninle birlikte olan geri.... ibn..... aldatan erkeklerin varya kökünüz kurusun inşAllah. Olan karşı tarafa oluyor yazık cidden yazıkk

Vallaa zil zurna gezdiğim dönemler bile hiç her şeye olur demedim hatta o zaman ayrıldığım sevgilim şimdi eşim olur kendisi yakınlaşma isteğine fazlasıyla sert şekilde tepki vermiştim 😁Eşine anlatma eğer öğreneceği bir durum yoksa adamda biliyor ki evlisin aramıyormus artık vicdanınla savaş eşinden de olma.Erkek çapkınlık demez ne der biliyorsun...

Nasil eşine söyleme nerden bilecek diyebiliyor bazı kadınlar anlamıyorum? Bir erkeğin aldatması ne kadar iğrenç ve adice bir durumsa kadının aldatması da aynı.ki bence aldatma sadece cinsellikle bile olmaz.kendinizi bilirsiniz içkinin size nasıl etki edeceğini de bilirsiniz siz gayet bilinçli bir şekilde aldatmışsınız.derhal eşinize boşanmak istediğinizi söyleyin ve nedenini de nasıl rahat yaptıysanız o rahatlıkla anlatın hiç bir insan kandirilmayi haketmez ki yalan söyleyen ya da birşeyleri saklayan sadece kendini kandırır.

Iste Alköl her kötülügün basi ..
Bence kesinlikle söylemelisiniz söylemezseniz haksizlik etmis olursunuz yaziktir ..

Vicdanın sadece anlattığında temizlenir bence. Pişmanlığını anlat af dile. Olursa olur olmazsa zaten kimse neden olmadı demez. Yazık etmişsin. Evli bir kadına yaklaşan erkekten ne bekliyordun.

Ya niye adamı durduk yere üzsün. Boşanmak istiyorsan boşan ama asla anlatma! Hatta kimseye anlatma. Anlatayım ama evliliğim sürsün diye bir şey hele aklından geçirme. Kocan kabul etse bile asla unutulmaz böyle şeyler. Ya boşan ya sende unut yaşanmadı say devam et. Ama her koşulda sakın söyleme 🙅🏻‍♀️

Eşinizle problemleriniz mi vardi eşinizi sevmiyor musunuz. Eğer boyke bir durum varsa bosanin. Ama esinizi seviyorsanız probleminiz yoksa yaptığınıza tövbe edin Allahtan affinizi dileyin. Kendinize ceki duzen verin bir daha böyle bir davranışı bırakın sergilemeyi aklınızdan bile gecirmeyin. Eşinize de böyle bir durumdan bahsetneyin bence adami yıkmayın. Esinizi sevmiyorsanız ayrılın yok seviyorsanız da tövbe edip kapatın konuyu

Nasil eşine söyleme nerden bilecek diyebiliyor bazı kadınlar anlamıyorum? Bir erkeğin aldatması ne kadar iğrenç ve adice bir durumsa kadının aldatması da aynı.ki bence aldatma sadece cinsellikle bile olmaz.kendinizi bilirsiniz içkinin size nasıl etki edeceğini de bilirsiniz siz gayet bilinçli bir şekilde aldatmışsınız.derhal eşinize boşanmak istediğinizi söyleyin ve nedenini de nasıl rahat yaptıysanız o rahatlıkla anlatın hiç bir insan kandirilmayi haketmez ki yalan söyleyen ya da birşeyleri saklayan sadece kendini kandırır.

Tabi ki de kimse kandırilmayi hak etmez bu konuda size katılıyorum ama böyle bir durumun esinin uzerinde yaratacağı etkiyi de düşünmek lazum. Adamcağız yıkılır gider bütün hayatını etkiler eger bir boşanma olursa da şayet hayatında kimseye güveni kalmaz. Bu kadının yaptığı iğrençlik yuzunden neden adamin hayati kararsin. Esine bahsetme diyenler kadını düşündüğü için degil tam tersine adami düşündüğü icin bunu savunuyor

Ayyy eşinizi düşürdüğünüz duruma bakın ne kadar acı ne kadar iğrenç bir şey okadar alkol aldım hala içiyorum evlenmeden önce her ortama girdim çıktım bir kere kendimi kaybetmedim evlendim hala içiyorum yine kaybetmedim yazik kendinizi ne hale soktunuz ben esinize üzülüyorum şuanda size de acıdım

Aslında en güzel cevap aynı şeyi eşin yaşamış olsaydı sen ondan ne beklerdin? Sana doğruları anlatmasını mı yoksa nasıl olsa haberi yok deyip devam etmesini mi?

Eşinizle problemleriniz mi vardi eşinizi sevmiyor musunuz. Eğer boyke bir durum varsa bosanin. Ama esinizi seviyorsanız probleminiz yoksa yaptığınıza tövbe edin Allahtan affinizi dileyin. Kendinize ceki duzen verin bir daha böyle bir davranışı bırakın sergilemeyi aklınızdan bile gecirmeyin. Eşinize de böyle bir durumdan bahsetneyin bence adami yıkmayın. Esinizi sevmiyorsanız ayrılın yok seviyorsanız da tövbe edip kapatın konuyu
Bence bu işlere bi kere alışan kadın erkek fark etmez!! Devamlı yapar..!! Şahsi görüşüm..

X