Esimi aldatiyorum

Asıl salak yerine konulan evdeki kadın ve erkek .

O iki çocuğun yuvasını yiktınız, bu ah kalmaz yanıniza ikinizinde.

Gönlünü eğlendiriyor seninle ne olacak biraz heyecan aşk duygusu yaşamak istemiş hepsi bu güvenemiyorum bu adama diyorsun güvenme zaten erkekler alışkanlıklarından alışmış oldukları hayattan bin kat iyi güzel bayan olsun yine de ayrılmazlar hanımları hep yan ceptedir sanma ki evliliğini bozup seninle mutlu yuva kuracak bunu unut eşine çocuğunun babasına sıkı sıkı sarıl şiddet aldatma gibi bişey yoksa sen de onu aldatma neler duyuyoruz üvey babaların evlatlara neler yaptığını ilk önce evladını düşün eşin aynı şeyi yapsaydı gizli gizli konuşsaydı haberin olsaydı üzülmeyecek miydin

Kendi çocuğunuza nasıl kıyamayıp ayrılmadıysanız karşıdaki insanın çocuğunu düşünün. Evde kim bilir ne huzursuzluk çıkarıyordur.
Yaptığınız şey ahlaksızlıktan başka bişey değil.

Ne kınarım ne kızarım neler yaşadığınızı bilemem ama çocuğunuz var ileride büyüyecek ve siz hala yasak ilişkiye devam ediyor olacaksanız sizi sevmeyecektir. Psikolojik olarak da sağlıklı olmayacak. Her şeye şüphe duyarak büyüyecektir. İmkanınız varsa çocuğunuz ayrılmak için yaşı müsaitse boşanın. Siz de vicdan yapmayın ayrıca evli bir adamın mutsuzluğundan emin olmayabilirsiniz. Erkekler kadınlar kadar duyguya aç değil biraz zevkine ve değişikliğe bakar. Sonuçta o da çocuğuna ve eşine haksızlık ediyor. Kendinize hakim olamıyorsanız beraber iyice konuşun ve gizli saklı iş yürütmeden medeni insanlar gibi çocuklarınızı kabullenin ayrı bir dünya düşünün.
Ben en ihtiyacım olduğu zamanda annem başka bir adamın yanına giderdi o zaman farkedemezdim küçüktüm şuan isyan ediyorum çok sevdiğim anneme sarılamıyorum bile çok yara bıraktı bende. İyi düşünün...

Kurallar özel zamanlarınızda kapsam dışıdır diye bir şey yok ablacım, ben de yaşlı bir aksiyim :)))
Kural kuraldır, herkes ne olursa olsun üsluplarına dikkat etmek zorunda, evet aldatma konularında sinirleniyorsunuz ama her üye eşittir ilkesi gereği sözlerinizi ölçüp tartarak yazmanız gerekiyor.

Aldatmaya gelince hiçbir bahanesi, savunması olamaz, yürekli insan mutsuzsa kimsenin arkasına sığınmadan boşanır, sonra ne istiyorsa onu yapar.

Kiycakmisin yani abla bana bu konu için gitmeyeydim iyiydi

Ben bosanmadan h karsi tarafin esine h kendi esime nekadarda hataları olsada bu hatayi yaptigimiz için biz hatali durima dusuyoz kimse senin evliligindeki ne durda olduguna bakmayip bole bir hataya düstugunuzu sorgular bence mutlu degilseniz boşanin çocuk için diyorsunuz ama böle bir tablo çocuk için iyi bir örnek değil ogrenildigindede ne cocugunun gozunde babasini aldatmis anne rolu olup adamida hakli çıkartacaniz ve senin hicbir hakkin olmayıp bir hiç ugruna hem evladın hem yuvandan ozaman olacan cevresel yönden de oyüzden lütfen adımlarınizi cocugunuz için düzgün atin boşanin kimle kurmak isterseniz kurun evli insanlarlada yuva kurulmaz bosanmadan kadinliginizi harcamayin..

Üslubumuzu bozmadan içimizi dökebilir miyiz:) Ben bu arkadaşım geçen ki bize ders vermeye çalışan teyze olduğunu düşünüyorum hani sevgilisine borç para vermiş sonra burdaki çete uyelrinden intikam almak için aldatma konuları açan teyze bu bence

regl dönemınde gercekten de ceza ındırımı var
burda da olmasını bende talep edıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…