Eşime yazdım,sizinlede paylaşmak istedim

biliyomusunuz arkadaslar, ben bu hayali etmek istemiyorum artik. yoruldum biktim savasmaktan vede yanliz basima. kirginliklarim, uzuntulerim, yikilan hayallerim, caresizligim, kin , ofke, hepsi icimde sakli. sildim artik cikardim hayatimdan canimin bir parcasini. simdi icimden bagirmak haykirmak, her yeri yikip dokmek geliyor icimden. dayanamiyorum; ukalaliklara dayanamiyorum, inanin esime tahammul edemiyorum. sorumsuzluguna leylek babadan cocuk beklemesine, onu hic affetmiycem onunla evlendigim icin 10000000 kerede daha pismanim..

Ben pes ettiğim bir dönemde yazdım bu yazıyı.Pes etme sığın Rabbime bol bol dua et.Eşlerimize akıl,hidayet,anlayış vermesini dile...:teselli:

Sedacım yazını okudum ve çok duygulandım dualarım seninle dilerim en kısa zaman da küçük elli meleğine kavuşursun Benim arkadaşımında 12 yılçocuğu olmadı herkes ondan çocuğunu sakınırdı kardeşinin çocuğu oldu annesi bile çocoğu ondan sakınırdı (bırak çocuğu sen çocuk tutmaktan ne anlarsın v.s )arkadaşımın ağlamasına çok şahit oldum kardeşinin çocuğu yaşına girmeden hamile kaldı şimdi 2 yaşında 1 kızı var allah çocuğu olmayan herkese nasip etsin. SABRIN SONU SELAMETTİR.

Sedacım yazını okudum ve çok duygulandım dualarım seninle dilerim en kısa zaman da küçük elli meleğine kavuşursun Benim arkadaşımında 12 yılçocuğu olmadı herkes ondan çocuğunu sakınırdı kardeşinin çocuğu oldu annesi bile çocoğu ondan sakınırdı (bırak çocuğu sen çocuk tutmaktan ne anlarsın v.s )arkadaşımın ağlamasına çok şahit oldum kardeşinin çocuğu yaşına girmeden hamile kaldı şimdi 2 yaşında 1 kızı var allah çocuğu olmayan herkese nasip etsin. SABRIN SONU SELAMETTİR.

Allah razı olsun senden ve dualarını esirgemeyen herkesten.

ALLAH'IM ŞU MÜBAREK AYLARDA TÜM DUALARIMIZI KABUL EYLE,BİZLERİ EVLAT HASRETİYLE SINAMA YA RABBİMMMM......:nazar:

hayaller ümitler allahım herkesin hayallerini ğerceklestirsin benimkini ğerceklestirdiği gibi aynı duyğularda aynı sitemlerdeydi benim ğönlüm ama dileklerim hayallerim hep oldu insallah sizinkide olurdu bu hüzün dolu satırların yerini mutluluk dolu sayfalar alır

inşallah bir gün bizde güleriz ve mutlu haberimizi paylaştığımız günlerimiz olur.Allah tan ümit kesilmez ama bazen insanın elinde olmuyor.Konuşmasam,yazmasam hep içime atsam çok daha kötü olurum.

canım benım mevlam hayırlısını versin ınan okurken hüngür hüngür agladım bende aynı seylerı dusunuyorum esıme herseferınde dıle getırıyorum anne olmak ıstıyorum esım daha 25 yasındayım ve cuzdan dıyor hersey bunlarla bıtmıyor ama anne olmanın erdemlıgıne ermek onlar bunu anlayamıyor mevlam bu annelık duygusu ne yucedır ne olacagını nasıl olacagını bılmeden daha onu karnında hıssetmeden bıle o bebege tapabılıyorsan onu herseyden cok sevmeyı onun ıcın herseyını feda edebılmeyı goze alabılıyorsun anne olmak ıstıyorum benn mevlam hepımıze hayırlısını versın baskaları daha erken dıyor ama ıkı yıllık evlıyım nesı erken yaaa doldum yıne neyse hayırlısı o olsun canım yanlız degılsın ben hergece dualar edıyorum hepımız ıcın annelık duygusunu mevlam her kadına yasatsın aminn

canım benım mevlam hayırlısını versin ınan okurken hüngür hüngür agladım bende aynı seylerı dusunuyorum esıme herseferınde dıle getırıyorum anne olmak ıstıyorum esım daha 25 yasındayım ve cuzdan dıyor hersey bunlarla bıtmıyor ama anne olmanın erdemlıgıne ermek onlar bunu anlayamıyor mevlam bu annelık duygusu ne yucedır ne olacagını nasıl olacagını bılmeden daha onu karnında hıssetmeden bıle o bebege tapabılıyorsan onu herseyden cok sevmeyı onun ıcın herseyını feda edebılmeyı goze alabılıyorsun anne olmak ıstıyorum benn mevlam hepımıze hayırlısını versın baskaları daha erken dıyor ama ıkı yıllık evlıyım nesı erken yaaa doldum yıne neyse hayırlısı o olsun canım yanlız degılsın ben hergece dualar edıyorum hepımız ıcın annelık duygusunu mevlam her kadına yasatsın aminn

Rabbim dualarımızı kabul etsin.Ayrıca çok merak ediyorum acaba beyler o masum bebecikleri kucaklarına aldıklarında hissedecekleri mutluluğu nasıl 3-5 kuruşa tercih edebiliyorlar.Erkekleri anlamak çok zorrrrr....:enbuyukkk:

yaaa sen ne yazdın öyle beni ağlattın yarım saattir ağlıyorum bende 5 yıllık evliyim ama benimde bebeğim yok çuk istiyorum ama.......

Bir tanede daha var.Eşimin beni çocuk konusunda üzmesi işe yarayacak diye düşünüp işe birde ii yönünden bakmaya başladım.Yakında sitemizin şairlerinden biri olurum bakarsınız.

--"ya sen ne yazdın"...
--"bu nasıl bir duygusallıktır" diye yorum yapacağınız yazılar yazarım.Bellimi olur?:uhm::kahve:

Adım umut listesinde asılı kalıyor sadece.Fazla çalışamıyoruz :eek::eek::eek:
Kulübümüzün hamişlerinden :CüvCüv:eek:lamıyorum bari yazarı olayım.Boş duranı Allah sevmez dimi ama?:uhm:

senin yaşadıgın tüm duygu fırtınalarınıda bende yaşadım...ama sabır sabır...sonra mükafat ...

çok güzel bir yazı olmuş canım yüreğine sağlık inan okurken kendi yaşadıklarımı buldum bu kelimelerde bende buna benzer bir durumun içersindeyim hep ama hep dua ediyorum Allah'ıma eşime çocuk sevgisi versin baba olma özlemini versin diye 5 yıldır özlemle anne olmayı bekliyorum ama artık ümitlerim yavaş yavaş bitiyor çok üzülüyorum bu gidişle ya evliliğim bitecek yada ben :KK43:

çok güzel bir yazı olmuş canım yüreğine sağlık inan okurken kendi yaşadıklarımı buldum bu kelimelerde bende buna benzer bir durumun içersindeyim hep ama hep dua ediyorum Allah'ıma eşime çocuk sevgisi versin baba olma özlemini versin diye 5 yıldır özlemle anne olmayı bekliyorum ama artık ümitlerim yavaş yavaş bitiyor çok üzülüyorum bu gidişle ya evliliğim bitecek yada ben :KK43:

Bende çok dua ettim Allahım rüyasına girsin evlat sahibi olduğu,rüyasında sevsin onu,uyandığında kucağındaki boşluğu hissetsin diye gördümü görmedimi bilmiyorum.Acaba gördüde banamı söylemiyorCADIARZU

Ayrıca şunu da söylim pes etmek yok.Bende pes ettim kaçmak istedim ama kaçmak çözüm deil.Bu sitede yaşananları birazda akışına bırakmayı öğrendim.zaman herşeyin ilacı.umut listesine hergün bir hamişimiz ekleniyor.Belki bir gün bizde oluruz.Rabbim dualarımızı kabul eder inşallah.::teselli:

senağlama senağlama
herşey güzel olacak Allah yardımcınız olsun

sedoşya bu yazıyı gazetede (sanırım)okuduğumdada çok etkilenmişdim şimdide çok etkilendimm... ama herşey bu kadarda kötü değil kızlar yaa zamanın hayatın değerini bilin ve bu güne göre yaşayın bu günlere dönüş yok aslaa............bu yazı zengin kocası olan bi kadına ait adamın cebi para dolu ama yüreği sevgiden bi habermiş kadın buna istinaden yazmış...bizim eşlerimiz bu kadar sevgisiz değil lütfen onlara haksızlık etmeyelim demi amaaa..........?

canııım sen hiiiiiç merak etme göreceksin ALLAH EN KISA ZAMANDA SENİ MELEĞİNLE KAVUŞTURUCAK yeterki sabır dile;dileki hayırlı günde hayırlı evlat nasib etsin..ALLAH HERŞEYİN HAYIRLISINI BİLENDİR SEN İÇİNİ FERAH TUT ,DUALARIMIZ SENİNLE ALLAH HERKEZE ANNELİĞİ NASİB ETSİN HAYIRLI EVLATLARI VE HAYIRLI KOCALARIDA..sağlıcakla kal..sevgiler..

hayatım yazdıkların beni çok duygulandırdı benimde şuanda bebişim olmuyo allah bütün olmayanlara en kısa zamanda nasip etsin

X