eşime severek aldığım parfüme dayanamıyorum

demircool

Nirvana
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2008
4.244
22
eşime çok severek ve begenerek aldığım parfüme dayanamıyorum.kokusu çok iğrenç geliyor.bu yüzden evde asla parfüm kullanamıyor benim yüzümden.bu ne zaman gecer.daha 9+1 yaolun basındayız.sizde de oluyormu böyle?:uhm:

canım hamileyken bende öyleydim ne parfüm nede kolanya kokusuna dayanamıyordum.eşim işe gitmeden önce balkonda sıkar öyle işe giderdi.ama doğumdan sonra geçiyor.sende evde sıktırma canım.mutlu kal.

evde sıkamıyor zaten canım.bizim balkon kapalı oldugu için hiç sıkamıyor:)bugün koydu cantasına işe götürdü heralde:):)

eşime çok severek ve begenerek aldığım parfüme dayanamıyorum.kokusu çok iğrenç geliyor.bu yüzden evde asla parfüm kullanamıyor benim yüzümden.bu ne zaman gecer.daha 9+1 yaolun basındayız.sizde de oluyormu böyle?:uhm:

aman aman bu kokuya !! hassaslaşırsan, doğumdan sonra bile devam edebilir bu durum iğrendiğin ne varsa uzak dur... kendimden biliyorum çünkü ben de zeytinyağlı biberdolmasından miğdem bulanmıştı ilk hamileliğimde inan yıllarca yiyemedim:sm_confused: ama çok severim biberdolmasını...mmmmyerimsenibenşu an bi problem yok yani

evet bende dayanamıyorum agır kokulara.tavuk ve et kokusuna da dayanamıyorum.ama normalde severim eti.

benim ellerimizi yıkadığımız sıvı sabuna bile tahammülüm yok tu oysaki çok beğenerek almıştım.bu arada biraz sabred 12. haftaya kadar geçer canım.

ayy inşallah canım yaa.camasırlara koydugum parfüm bile tiksindirici geliyooooo.neyse bebeğim saglıklı olsunda artık ben katlanırım allahın izniyle.

3 ay dolunca bu aşermeler sona eriyor ama bazı şeyler hamilelik sonuna kadar devam edebiliyor.
İlk hamileliğimde hamsiden iğrenmiştim, doğum olana kadar da yiyemedim ki daha önceden kahvaltıda versen yerdim, o kadar çok severdim yani. doğumdan sonra geçti tabii..
Bu hamilelğimdede yine tüm balıklardan iğrendim. Ama kendim pişirmezsem yiyorum.
Yemem lazım ya hamilelikte daha fazla herhalde ondan a.s
Birde ilk hamileliğimden sonra bir kere daha hamile kalmıştım, kaybettim o bebişi, ondada 27- 28 yıldır ağzıma sokmadığım kırmızı etten kavurma nasıl canım çekiyordu anlatamam ve kaç günde yedim üstüste.
Hamilelik böyle bişey işte saçma sapan durumlar yaşıyor insan..

canım bende aynıydım bende eşime aldığım parfümü sıkmamasını istemiştim ama sen aldın beğeniyordun demişti ama o kadar kötü geliyorduki sıkmadı bir süre sonra işe götürdü ama hamilelik ilerledikçe koku problemi azalıyor sabırlı ol tatlım geçecektir

arkadaşımda dün bana aynısını dedi....et ve traş kolonyası kokusundan iğreniyormuş....bende de şuan bişey yok ama sanki bende biraz süt ürünlerine karşı bi uzaklaşma var ...sütü nasıl içicem hergün bilmem....

valla bende oyle sorunlar hic olmadim canim canim sampuanlari kokusuz olani var onu kullanabilrisn benim suan oyle sampuanim var ama normal sampuanlarda katki madesei var ama benim aldigimda yok tr de de vardir mutlka

canim bende oyle problem yoktu ama sampuanin kokusuz olani var oburlerinde hep katki madesi var bence kulanmasan iyi mesela bebek sampuani var dah cok var onlar gecicic olarak kulanabilirsin bana cok iyi geldi sampuan

X