Eşime Pitbull saldırdı......

tatu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2008
342
6
kızlar inanamıyorum yaaa..
eşim bir dürümcüde durmuş arabaya dürüm almak için....ısmarlamış dürümü ve o arada arka tarafta tuvalete gitmek istemişş...dürümcüde kamyonet biçimindeymiş ve arkası karanlık tabiii..
tam dönmüş o anda karanlıkta bi pitbullun kendine baktığını görünce tam kaçarken üzerine atlamış...tabi adam yere yatmış, köpek direk yüzüne atlamış...Allahtan bizimki yüzünü kapatmış da bişey yapamamış yüzüne.eliyle iterken köpek elini ısırmış ve etini koparmış...o anda tabi can havliyle tekmelemiş köpeği köpek de boğazına atlamaya çalışmış...bacağını da yırtmış...eşim bağırmış ama kimse duymamaış...sonra köpek Allah tarafından bırakmış o da hemen kaçmış...
bir geldi görünce şok oldum kızlar bayılıcaktım walla....
heryeri çamur içinde üstü başı yırtık...bembeyaz olmuş suratı....
hemen aşı oldu....köpek 10 gün takip edilicekmiş...ölmezse bişey yokmuş....
kızlar dua edin de köpek ölmesin...verilmiş sadakamız varmış yoksa bir sürü insan öldürüyo pitbullar....
çok korktum ve üzüldüm kızlar...
sağ eli sargılı şimdi..kullanamıyo....inşallah bir sorun olmaz....

ayyy geçmiş olsun canım ya....

ucuz atlatmış eşin...

Allah muhafaza daha kötüde olabilirdi....

canım çok geçmiş olsun verilmiş sadakanız varmış ucuz atlatmış inşallah köpekte inşallah ölmez ....

geçmiş olsun canım,sahibi yok mu o köpeğin,hemen dava açın.

Of of offff canım çok geçmiş olsun ya, tüylerim diken diken oldu.
Sahibi falan yok mu canım bu hayvanın ya?
Varsa aşı kartı da olmalı, hani ben sokakta başıboş gezen bi Pitbull görmedim hiç çünkü.
Öyleyse bir şey olmaz korkma.

çok geçmiş olsun canım köpek en korktuğum hayvandır benimde en kısa zamanda iyileşir inşallah eşiniz

çok geçmiş olsun canım yaaa:teselli:
inşallah köpek ölmez içiniz rahat eder yaa:Saruboceq:
ya bu hayvanların beslenmesi yasak diye biliyordum ben:uhm:

sahibi var kızlar...
köpek dürümcünün köpeğiymiş...
adam hemen göstermiş aşı karnesini 2008 aşısını yaptırdım demiş ama en son 2007 yazıyomuş...işletmedim aşıyı demiş...ne derece doğru bilmem artık....
köpek arkada bağlıymış ama zinciri çok uzunmuş...adamın uyarması gerekirdi ama uyarmamış...eşim dava açsada uğraşamaz çok yoğun işleri...sürekli şehir dışında...adam yalvarıp yakarmış zaten....eşim de dava açmıcam diyo çünkü koşturacak vakti yok...
oraya hırsız çok geldiği için koymuş adam köpeği....

ay çok gecmiş olsun arkadaşım inş ölmez köpek

ay bende hamileyken köpek tarafından kovalaadı ve karnım üstüne düştüm ALLAHTAN bebğime bişey olmadı o yüzden bende çok korkarım köpekten nerde köpek görsem yolumu değiştiriyom

allah korumus yınede sız bır sadaka cıkarın evde nnn

öyle canım....zaten bir uğursuzluk var üzerimizde....geçen ayda arbamıza traktör çarptı...bir aydır serviste...
eşim kurban kesicem dedi....bi de dul bir teyzeye tuz ekmek makarna falan götürdüm...
her evden çıkışında ayetel kürsi okurum ama bu aralar bişeyler var bizde...
allah beterinden korusun...

Çok büyük geçmiş olsun..
Allahım beterinden saklasın inşallah:Saruboceq:

ay tüylerim kalktı okuyunca çok korkunç bişiy çok çok geçmiş olsun canım umarım bişiy olmas

cnm çok geçmiş olsun allahtan acil sifalar diliyorum..

cok geçmiş olsun canım ınsallah bişey cıkmaz:a015:
bizim sitede de var pitbull ya :uhm:
ntv nın spikerinin kadına söylüyoruz korkuyoruz diye ama oralı degil :dilcikar:
onların kapıdan gecmiyorum korkudanbenneyaptımki
cok geçmiş olsun tekrardan allah beterınden saklasın :a015:

Cok cok gecmis olsun...
Ucuz atlatmissiniz yine...
Hep görüyoruz duyuyoruz; daha ne kötü duruma düsüyor insanlar pitbullar yüzünden...
Umarim köpekte birsey cikmazda, iciniz rahat eder...
Allah'im daha beterinden saklasin...

teşekkür ederim kızlar...
bi de beni düşünün onu o halde görünce ne hale geldim.....
Allah kimsenin başına vermesin böyle bir şey
...:1no2::1no2::1no2:

Çok geçmiş olsun inşallah bir sorun çıkmaz..
Verilmiş sadakanız varmış

geçmiş olsun tatu.Allah acil şifalar versin eşine inşallah sorunsuz bir şekilde ve iz kalmadan iyileşir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…