Eşime Pitbull saldırdı......

geçmiş olsun canım..
bencede hakkınızı aramlısınız.sizin yerinize avukat takip eder işleri.

ısırdığı yer de tam yüzük parmağının birleşim yeri...o yüzden elini hiç oynatamıyo....
kimbilir ne korkmuştur....erkek ya belli etmiyo ama...
resmen ısırırken etimin koptuğunu hissettim dedi...
canım yaaa ne acımıştır kimbilir
...:1no2::1no2:

çok geçmiş olsun canım neden besliyorlar şu köpeleri yasak değilmi bence dava açın hakkınızı arayın başka can yakmasın

Çok geçmiş olsun.
Ben hayvanları çok sevmeme rağmen özellikle köpekleri bu cinsin beslenmesine ve bakılmasına çook ama çok karşıyım.
Bence nesli tükenmesi gereken bir tür diye düşünüyorum...
Çünkü bu türün aşırı saldırganlığı yüzünden kaç insan öldü yada yaralandı!

pitbull beslemek yasak değil miydi ya?
kesinlikle dava açın canım..

canim cok gecmis olsun,verilmis sadakaniz vermis..
insallah köpek ölmez ama asi yapildiysa birsey olmaz gibi geliyor insallah ölmez köpek

hayvan severler önce insanları sevsinler. o tarz köpekleri gördüğümde inşallah sahibini yer diye dua ediyorum!!!!!!!!!!!!

Bence kesinlikle dava acilmasi lazim.Kopegin uyuytulmasi lazim. zAten inanlar ne diye vahsi kopek beslerler anlamiyorum.

O kopek bir gun bir bebege saldirirsa ve bir sey olursa vebali uzerinize.

cok uzuldum canim,halen daha bu hayvanlar ,agizlik ve tasma olmadan dolasiyo,cok tehlikeli.......verilmis sadakaniz varmis da ucuz atlatmis esin,Allah beterinden korusun canim.........gecmis olsun,,,,,,,,a.s.

o pitbull önce kendi sahibine saldırsın ne pitbulu severim ne de sahiplerini tamam o da allahın yarattıgı ama onların içine daha çok saldırganlıgı kötulugu işleyenler de o pis sahipleri
önce sahiplerine saldırttıracaksın aslında.. Allahım ya sinir oldum
eşinede çok geçmiş olsun.. Peki ya köpeğin sahibi? çıktımı meydana damarsız

çook geçmiş olsun...

öncelikle pitbullar zaten yasaklanılmış ırklar arasında..

ama kötü köpek yoktur kötü sahip vardır bunu hiçbir zaman unutmayalım. o köğpeği saldırgan hale getiren sadece iç güdüleri değil o hayvanı iyi yetiştirememiş tasmasını takıp eğitim verememiş sahibi

eşiniz için çok üzüldüm. eşiniz aşısını olduysa e köpekde aşılı ise zaten bir sorun olacağını sanmıyorum.

umarım en yakınzamanda hem fiziksel hem psikolojik atlatırsınız. a.s.

şu pitbulların yasaklanması için daha kaç kişiye saldırılması gerekiyor acaba çok merak ediyorum:eek:klava:

çok geçmiş olsun canım inşallah en kısa sürede iyileşir eşin içini ferah tuta.s.

çek geçmiş olsun. alllah daha beterinden saklamış eşinizi.

geçmiş olsun. eşiniz gücü sayesinde bu kadar zararla atlatmış, bir bayan ya da çocuk olsaydı çok daha kötü durumda olabilirdi şu an.

köpeğin aşısını yaptırmış olmalı diye düşünüyorum sahibinin hani kendisini koruma amaçlı. ancak böyle vahşi hale gelmiş köpeklerin kendi çocuklarını bile öldürebileceği(hatırlarsınız zengin bir iş adamının oğlunu öldürmüşüt) gerçeğini göz ardı eden bir sahibi şikayet etmek zorundasınız diye düşünüyorum. böyle zarar gören birileri de şikayet etmezse, ne olacak halimiz? :a015:

X