Eşime Pitbull saldırdı......

kızlar 10 gün geçti ve köpek sapasağlam.....veterinerle de görüştük her yıl aşılarını yapmış ve temiz köpektir dedi....
içim rahatladı walla...
eşimin aşıları da bitti...yaraları da iyileşiyo....
Allah bir daha böyle birşey göstermesin....
iyi dilekleriniz için hepiniz çok sağolun
....:lepi::lepi::lepi:

çokk geçmiş olsun tatlım yaaa
bende oldum olası korkarım zaten köpeklerden

vay kardeşim..allah korumuş ..benim arkadaşımada saldırmıştı ..onları besleyenlere,anlam veremiyorum.git bir kaniş al değilmi canım

allah korumuş gerçekten verilmiş sadakanız varmış....
çok büyük geçmiş olsun arkadaşım...
Eşinin iyileşmesine sevindim...

çok geçmiş olsun ya eşiniz korumuş kendini de kurtulmuş
köpeğin sahibini tanıyosanız uyarın o şekilde serbest bırakmasınlar olacak iş mi yaa

Ne rahat insanlar var inanamıyorum. Hem en tehlikeli cinslerden biri olan köpeği var, hem de bu kadar rahat. Çok geçmiş olsun. En azından eşiniz yetişkin kendini savunabilecek biri. Ya bir çocuk olsaydı. Tekrar geçmiş olsun.

evet kızlar içim çok rahatladı....
eşim uzun boylu iriyarı ve güçlü olmasından kazandı...
ya boş bir anına gelseydi veya küçük bir çocuk olsaydı yerdi resmen...
zaten hayvana tekmeler atmış sonra hayvanda korkup çekilmiş eşim de kaçmış...
ayrıca zinciri bağlıymış...ama çok uzun zincirmiş...salık değil yani köpek....
neyse ucuz atlattık...

Geçmiş olsun canım
bende de aynı dert var evimizin yan tarafında tek başına yaşayan bir adam var 2 tane kocaman köpeği var ve sürekli geçenlere saldırıyor geçen gün küçük bir çocuğun üstüne saldırdı resmen çocuğu parçalayacaktı söyleyince adam bu köpekler akıllıdır evcildir çocuklar kızdırmıştır diyor ama herkesin üstüne atlıyor duvardan umarım birinin canı yanmadan kurtuluruz köpeklerden

aynen canım biz de köpeğin sahibini aradık akşam bişey var mı köpekte diye, adam ne derse beğenirsin; "benim köpeğim dört dörtlüktür, onun yeri apayrıdır, tabi sen de değerlisin ama benim köpeğim de çok değerli ve ondan kimseye zarar gelmez için rahat olsun, o benim herşeyim..."......................
daha ne denir ki bunun üzerine....

aaa pişkine bak.. ölmedi ya köpeği rahatladı heralde.. bi dava eçmakla tehdit edin de aklı başına gelsin konuşmayı öğrensin önce.. büyük geçmiş olsun...

Eşine geçmiş olsun canım...
Yine de Allah korumuş, daha kötüsü olmamış...
Umarım köpektende birşey çıkmaz, tekrar geçmiş olsun... a.s.

canım çok geçmiş olsun verilmiş sadakanız varmış Allah korumuş umarım eşin daha iyidir

bu köpekleri bu şekilde yetiştiren, kuyruğunu kesen, etle besleyen insanları şiddetle kınıyorum.. hatta bunlara insan dememek lazım ama neyse..

ayy canım cok gecmıs olsun,okurken cok kotu oldum,esınde ucuz atlatmıs,bence bırseyler alıp dagıt...

ya ben bu köpekleri besleypte sahip çıkmayan aptal insanlaradan nefret ediyorum hatta o köpeğin bence asla insanlara beslemesi için verilmemeli kaç yavrucak can verdi bu hayvan yüzünden ..tüylerim diken diken oldu bi anda kendi eşim aklıma geldi canım çook geçmiş olsun ALLAH korumuş verilmiş sadakanız varmış..

sahibi uyarmalıydı kesinlikle,ya daha kötü birşey olsaydı.vebalini üstlenebilecek miydi?
şu genleriyle oynanmış köpekleri beslemelerine çok sinirleniyorum.
illa korku duyulacak köpek beslicem diyorsan eğitimli rott al,ne bu yani..
çok geçmiş olsun
.

cok gecmıs olsun..:teselli:
verılmıs sadakanız varmıs..
umarım kısa surede saglıgına kavusur esınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…