Eşime güvenmiyorum ikinci çocuk yapmalı mıyım

bence de kendi istiyo. çocuğunu bu kadar düşünen kadın ikinci çocuğu ne halde olacak düşünmez mi? vicdanı sızlamaz mi?

cocuk evliliği kurtaracak saniyo galiba. Allah yardımcısı olsun.

bence de kendi istiyo. çocuğunu bu kadar düşünen kadın ikinci çocuğu ne halde olacak düşünmez mi? vicdanı sızlamaz mi?

cocuk evliliği kurtaracak saniyo galiba. Allah yardımcısı olsun.
Yok yav fake yine ilk mesajı attı gittik yine kendi kendimize koşturuyoruz

ilkinde neden ayrılmadınız

olsun kamu spotu olsun bari

ilk çocuğu düşünüp marketten muz alır gibi ikinciyi yapmayın.
cocuk seviyorsanız istiyorsanız yapın.

bir çocuk ağlamaya da yeter gülmeye de.

saygılar
Bak fake dedim saatlerdir kayıp olan yüzlerce mesaja cevap vermeyen kadının cevap veresi tuttu

Bencillik yapmıyorsun akıllica düşünüyorsun devam

Ay yapmayin tabiki yaaa saka gibi bir konu..
Ablasi abisi oyun arkadasi ariyor diye guvenmediginiz adamdan 2. Cocuk yapilir mi??
Siz gebeyken lohusayken gece uykusuz kalip ertesi gun bayilmis dolaşirken adamin yapabiliceklerini dusunun mademki affettiniz

Yorumlarınız için teşekkür ederim. Bu zamana kadar çok ağır şeyler yaşadım. Ne yanlış ne doğru göremez oldumsağlıklı düşünemiyorum bazen . O yüzden sorma gereği duydum. Fikirleriniz doğru kararı vermem de çok yardımcı oldu. Çocuk yapmak bir arkadaşında dediği gibi elimi kolumu bağlayıp kendi ayagima sıkmak gibi olacak. Geleceğim için kendim için biseyler yapmam lazım.

Yap bacim. Yapman hata eşine güvenen bir güvenmeyen bir kaç çocuk yapıyor ki, o çocuklar hayata sıfır başlasın ama anneleri babalarından asla ayrılmasın.

Daha önce hiç çalışmadım tecrübem yok. Sizce nerelere başvuru yapabilirim . Derslere çalışıp üniversiteye mi odaklanmaliyim. İse girsem şu an çalışsam yaşım gidiyor . Yaş 35 sınıri var kppss ye geç kalirim. Yada ilerde işime yarayacak setifika mi almalıyım ( güvenlik , bilgisayar, çağrı merkezi elemanı yada vb) onerebileceginiz ne varsa acigim.

Konuyu okumadan cevabim; hayir yapmayin.

Ben tek büyüdüm annem çok güçlü bir kadın hala çalışıyor.Kendi ayaklarının üstünde durup bakamadıktan sonra kardeş daha çok zarar vericek kızınıza.Ayrıca annem çalışarak beni büyüttü babamın pek katkısı var diyemem.Oyüzden önünüze bakın ve çocugunuza bakmanıon yollarınıo arayın.İkinci çocuğu değil.

Böyle adamdan kendime guvensem bile çocuk yapmazdım . Ona verecegim ortam sağlam olması lazım onun eğitiminde benim kadar babasininda yardım etmesi gerek . Tabi ki de aynı fikirde olmak zorunda degilsiniz sadece yadırgadım

çocuğunuz 9 yaşındaymış. kardeşi şimdi hamile kalsanız yaz sonunda doğacak, muhtemelen çocuğunuz 10 yaşında olacak. bebeğin kendini toparlayıp dillenmesi oyun zamanı vs vs sizin oğlan ergenliğe girer o zamana. zaten sonra oyun oynamak falan gözü görmez. ne güzel planlarınız varmış gidin okuyun, iş bulun, hobi edinin. gerçekten ikinci çocuğu yapıp böyle bi adama daha mı çok bel bağlamak istiyorsunuz? anne olmak fedakarlık gerektirir haklısınız ama biraz da kendinizi düşünün ve vicdan yapmayı bırakın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…