Eşime boşanma davası açtım

Hocayı da kocana kaynanan bulmuş olmasın ne cesaret namusa iftira atmak bunlarda ahiret inancı yok muhtemelen üzülme iftira atanlar zor ölüyor

Nasıl bir kafa yaşıyor insanlar anlamak zor böylelerinin yanına sakinleştirici alıp ya da kafayı bulup gitmek lazım insanın beyni yanar valla akıllara zarar tipler. Üzme kendini ayrıl gitsin takılarını da verme avcunu yalasın kanunende hakkın zaten alamazlar. Arabayı çek toplat eşyalarını ayrıl gitsin. manyaklar ayol

50 gunde iyi kurtulmusun iyki hamile kalmamissin ne bicim.insanlarmis ya bunlar elin kizini alip kndine kole yapmaya calisiyorlar...sakin barismayinn allah korusun bide hamile kalirsin vok ugrasirsin..

Ay canim nasil hayatlar bunlar. Hoca da az degil vermis gazi dolandirici ilan etmis seni. Tovbe estagfurullah.

Sen akli basinda cumleler kurmussun sakin kocam kocam deyip donme geri. O sekilde asla bagimsiz bir yuvan kararlarin mutlulugun olmaz. Omur dedigin bir tane. Memleketten bir halayik baksinlar ogullarina.
Böyle dolandırıcilar hocayim deyip ortalarda gezip milletin hayatını karartıyor iste

Konu sahibi inşallah kurtulursun bu rezil ileden

Böyle dolandırıcilar hocayim deyip ortalarda gezip milletin hayatını karartıyor iste

Konu sahibi inşallah kurtulursun bu rezil ileden
Hoca yalanina inanmadım, bu ülkede bosanmak isteyen her kadına es ailesi tarafindan atılan klasik iftiradir bu...kız gelmedi, oğlumuzu aldattı vs vs...

Maddi ve manevi tazminat davası eşliğinde boşanin.

Kamu hizmeti olmalı mahkemeler boylr agir kusurlu eş ve aileleri desifre etmeli.

Kimsenin başını yakamasinlar.

Coook geçmiş olsun ve en güzel mutluluklar nasip olur inşallah size de.

Bazı şeyleri ağzım açık okuyorum. Allah sabır versin. Sağsalim atlatırsınız bu süreci inşallah. Ne kdr çabuk kurtulursanız okdr az çirkefe bulaşırsınız.

Herkese merhaba. Size bişey anlatmak istiyorum ve düşüncelerinizi almak istiyorum bu konuda. Ben 50 günlük evliydim ve şuan eşime boşanma davası açtım. 2 aydırda babamın evindeyim . Eşimle severek evlendik. Eşim beni çok seviyordu. Evlenmeden önce yeme içme bir olucak dedi denerim dedim. 5 katlı aile apartmanın 4. Üncü katı benım üsttede kaynananm oturuyordu. Her neyse tanışma oldu nişanoldu sonra sıkıntımız oldu o dönemde eşim cevap veriyorum annesine falan annesi laf sokıyodu bana. Her neyse çeyiz sarıldı burnumdan geldi koltuklarımız çizilmiş kalemle sinir oldum çeyizi zaten almaya geldiklerinde suratlar asık cenaze çıkıyo sanki. Her neyse kaynana saçma sapan konuşuyo akrabalarının yanında koltukların çizimlerini görünce kaynanayla atıştım neden diye sorarsanız sizin çocuklar yapmış dedi iftira attı. Herneyse düğün de kavgalı oldu eşime güvenerek düğünüde yaptım vazgeçmedim ailemle aram kötü oldu. Düğüne kadar eşimle annemin arası o kadar iyidi ki benden çok severdi annem. Nlduysa düğün oldu ailecek benım ailemi suçladılar herşeyde. Dostluğu Sizinkiler bozdu falan. İnanmazsınız ailemle tek fotom yok düğümden kınamdan. Her neyse balayına gittik geldik kaynana sanki kumasıymısım. Gibi davranmaya basladı. Benden hariç 2 gelini daha var. Benımle yarıştılar sürekli. Ne alırsam ucuzundan al dediler ama gelinlerde ev düzmeye başladı benimle. Kaynanam çelik kapın açık kalıcak dedi kapattım diğerlerinin ki açık sonuna kadar. Benım anahtar dısardaydı. Bi gün uyandım tuvaletin kapıaı açık terliklerimi su doldurmuşlar sofra bezi yatağımın üzerine atılmış . Sordum bilmiyoz dediler benım üstüme bıraktılar. Megerse gelinin kızı uyur gezermiş tuvaletlere girip çıkıyomuş gece . Her neyse eşiöe dedim anahtarı gece içeri alalım dedim uyurken gelirse görür cinlenirim dedim tamm dedi bi kaç kere aldım kaynana gördü .bana gelip bağırıp çağırdıni kerede eşimin yanında yaptı hiç bişey demedi eşim . Hiç bişeyde beni savunmuyodu artık bnaa bakayından sonra eşimle hep tartışıyoduk cicim aylarımız olmadı hiç.annesine karsı savunmuyodu beni ailesine tapıyodu resmen. Aileme demediği kalmıyodu kim senın ailen ne bok siz nesiniz. Konuştuklarımızı da babasına anlatıyodu. Ortancı gelinle tartıştı kaynana geline evine indi ağlayarak kayınbabayı öle doldurdu ki görmeniz lazım meğerse kıza köpeğin kızı senın annen seni adam yerine koymuyo ki demiş. Her neyse akşam 5 te kapıyı açtım yukarda büyük gelinle dedikodumuzu yapıyo benım hakkımdada sinan onu aldı geldi canavara döndü bana canavar gibi davranıyo diyo . Duydum eşime mesaj attım gel ananın ağzını kapa yoksa ben gidiyom. Tamm dedi konuscam bekliyom yok bişey demiyo kadına daha diyo ben senın ölene kadar sırtını kaşırım duydum şok oldum. Anahtarı aldım eve kocam bana bağırmaya başladı inadına mı yapıon diye. Ertesi günde doktora gittim randevum vardı . Tartıştık annemlere götür beni dedim götür dü sonra geldi ben gelmiyom dedim. Aileme anlatrım herşeyi babam onu da dinleyelim dedi tamm gereğini yaparım dedi eşim gitti neden bile demedi. Kayın baba geldi akşam ağzına geleni saydı bana terbiyesiz annen sana terbi vermemiş falan diye bağırdı. Herşey karıştı eşimaradı siz serefsizsiniz ailenle dedi. Görümcem arkamdan altınları aldı sevgilisine kaçtı demiş bi de ertesi günü gelmiş benı almaya yüzsüz. Kocam dinen bosol dedi hocaya baktırmıs hoca demiş o sana kız gelmedi zaten plan kurmus gitmiş biri demiş altınları al gel 4 bilezik altında. Arada daha yaşadığım çok sey var ama bunlar birazı boşanma davası açtım siz ne dersiniz fikirlerinizi almak istiyorum.
Haklısın konunda.güçlü ol. var iştr böyle insanlar.Allah yardımcın olsun.çabucak sylatırsın inşallah.

Canım benim şu kaynanalardan ne çekiyor insanlar burayı okudukça şok oluyorum. Terbiyesiz, ahlaksız, cahil, bencil, sevgisiz, vicdansız ailelere kimse denk gelmesin yaRabbim. Sen koru.

Canım boşan hemen. Ne demek senin ailene hakaret etmek? Ay inanılmaz sinirliyim şu an elime versen 1 kaşık suya hepsini sığdırıp boğacam o derece.

Benim annemle gelinimiz de aynı apartmanda. Gelinimiz bizden çok memnun .Annemler rahatsız etmezler asla kardeşimle gelin gelirler anneme her gün. Annemler hoş muhabbettir. Hatta gelinimiz hep der sizi çok seviyorum harika bir ailesiniz, çok şanslıyım.Çocuğunu bırakır rahat rahat işini yapar. Espriler havada uçuşur gelinimiz in kahkasına ailecek bayılırız.Ve bizde gelinimizi çok severiz kardeş gibi ... Bunları okuyunca şok oldum kapı üstünde anahtar bırakmak ne , ağızları çok bozuk. Keşke aynı apartmanda oturmasaydınız diyeceğim ama kayınvalidenizin ayarı o kadar düşük ki boşanmak en doğrusu gibi. Ya da siz eşinizi eşiniz sizi seviyorsa başka yereme taşınsanız bilemedim. Ben yapı olarak çok affedici bir şeyleri düzeltmek için çok direnen biri olduğum için belki böyle bir öneride bulundum. 14 yıl boyunca evliliğinde yaşamadığım şey kalmadı ve iki çocuğum var artık boşanıyorum olmadı. Başka yerde olsanızda bu muhteşem aile hep kıytırık eşinizi fitler gibi geliyor...

Sen şu adamdan be illet ailesinden kurtulabilirsen kurban kes sadaka dağıt

altın senin hakkın, verme sakın. en kısa sürede boşanırsın umarım.

Ne diyelim ki bosan da kurtul.

Benim annemle gelinimiz de aynı apartmanda. Gelinimiz bizden çok memnun .Annemler rahatsız etmezler asla kardeşimle gelin gelirler anneme her gün. Annemler hoş muhabbettir. Hatta gelinimiz hep der sizi çok seviyorum harika bir ailesiniz, çok şanslıyım.Çocuğunu bırakır rahat rahat işini yapar. Espriler havada uçuşur gelinimiz in kahkasına ailecek bayılırız.Ve bizde gelinimizi çok severiz kardeş gibi ... Bunları okuyunca şok oldum kapı üstünde anahtar bırakmak ne , ağızları çok bozuk. Keşke aynı apartmanda oturmasaydınız diyeceğim ama kayınvalidenizin ayarı o kadar düşük ki boşanmak en doğrusu gibi. Ya da siz eşinizi eşiniz sizi seviyorsa başka yereme taşınsanız bilemedim. Ben yapı olarak çok affedici bir şeyleri düzeltmek için çok direnen biri olduğum için belki böyle bir öneride bulundum. 14 yıl boyunca evliliğinde yaşamadığım şey kalmadı ve iki çocuğum var artık boşanıyorum olmadı. Başka yerde olsanızda bu muhteşem aile hep kıytırık eşinizi fitler gibi geliyor...[/QUOTE

Benim annemle gelinimiz de aynı apartmanda. Gelinimiz bizden çok memnun .Annemler rahatsız etmezler asla kardeşimle gelin gelirler anneme her gün. Annemler hoş muhabbettir. Hatta gelinimiz hep der sizi çok seviyorum harika bir ailesiniz, çok şanslıyım.Çocuğunu bırakır rahat rahat işini yapar. Espriler havada uçuşur gelinimiz in kahkasına ailecek bayılırız.Ve bizde gelinimizi çok severiz kardeş gibi ... Bunları okuyunca şok oldum kapı üstünde anahtar bırakmak ne , ağızları çok bozuk. Keşke aynı apartmanda oturmasaydınız diyeceğim ama kayınvalidenizin ayarı o kadar düşük ki boşanmak en doğrusu gibi. Ya da siz eşinizi eşiniz sizi seviyorsa başka yereme taşınsanız bilemedim. Ben yapı olarak çok affedici bir şeyleri düzeltmek için çok direnen biri olduğum için belki böyle bir öneride bulundum. 14 yıl boyunca evliliğinde yaşamadığım şey kalmadı ve iki çocuğum var artık boşanıyorum olmadı. Başka yerde olsanızda bu muhteşem aile hep kıytırık eşinizi fitler gibi geliyor...
Ben dedim ayrı eve gidelim diye ben gelmem dedi babamın gölgesi anamın duası yeter diyo adam. Ben çok yapıcı oldum ama anlamadı.

Tanrım, ne okudum ben!
O nasıl bir ortam öyle!
Cehalet, basitlik diz boyu.
Komple bina tedavi altına alınmalı. Eşinizle evlenmeden önce ne kadar süre sevgiliydiniz bilemiyorum ama böyle hastalıklı bir ortamdan geldiğini anlayamadıysanız sizin de tedaviye ihtiyacınız var.
Yazık

Son düzenleme:
X