Eşimden şüpheleniyorum

acaipinsan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Ocak 2014
98
62
34
Eşimden şüpheleniyorum ve onu takip etmek istiyorum. Telefonuna program indirmem için şifresi lazım ama bilmiyorum daha önce telefonuna gizli bi program indirdiğim içinde şifreyi vermiyor. Ses kayıt cihazlarına falanda baktım ama hepsi çok büyük. Bana akıl verin lütfen napmalıyım? Sizin bildiğiniz programlar falan var mı?

Şüphelerinizi yazın bir beyin fırtınası yapalım.
Ben 10güne yakındır annemde kalıyorum kuzenim yurtdışından buraya geldi annem tek diye burada kalıyoruz 10gündür gelmedi. Hiç özlemiyor mu? Sebep olarak çalıştığını söylüyor evet yopun olarak çalışıyor ama bence 1saati falanda vardır. Durduk yere 2gün önce kavga etti günlerdir konuşmuyoruz da. Trip atsam çekmiyor falan. İyiyken çok iyi kötüyken şeytan adam hep böyle davranıyor kavgalıyken sanki can düşmanıyım

Ben 10güne yakındır annemde kalıyorum kuzenim yurtdışından buraya geldi annem tek diye burada kalıyoruz 10gündür gelmedi. Hiç özlemiyor mu? Sebep olarak çalıştığını söylüyor evet yopun olarak çalışıyor ama bence 1saati falanda vardır. Durduk yere 2gün önce kavga etti günlerdir konuşmuyoruz da. Trip atsam çekmiyor falan. İyiyken çok iyi kötüyken şeytan adam hep böyle davranıyor kavgalıyken sanki can düşmanıyım
bunlar yeterli sebep değil ki. Yani bunlardan yola çıkarsak ben eşimi eşim beni çok pis aldatıyoruz.

Kavgalıyken hep böyle yapıyorsa adamın huyu budur. İlla aldatması mı gerekiyor?
10 gündür gelmedi hiç özlemiyor mu diyorsunuz ya belki de eşiniz de sizin için aynı şeyleri düşünüyor bu nedenle de size bilenip kavga çıkarmış bile olabilir.

Bahsettiğiniz ses kaydetme, telefona gizli program yükleme vs bunlar suç.oldu da boşandınız mahkemeye bunun kanıtlarını sunarsa sizin başınız yanar.
Oturup medeni 2 insan gibi tatmin olacak şekilde konuşun.Şüpheyle hiçbir yere varamazsınız.Aldatma durumunu açığa çıkaracak bir kanıtla karşılaşırsanız o zaman düşünürsünüz.

benimkide öyle iyiyken çok iyi ki kavga etmeyelim resmen şeytana dönüşüyor ikizler ondan herhalde .

Eşimden şüpheleniyorum ve onu takip etmek istiyorum. Telefonuna program indirmem için şifresi lazım ama bilmiyorum daha önce telefonuna gizli bi program indirdiğim içinde şifreyi vermiyor. Ses kayıt cihazlarına falanda baktım ama hepsi çok büyük. Bana akıl verin lütfen napmalıyım? Sizin bildiğiniz programlar falan var mı?
zaten telefonunda size söylemediği bir şifresi varsa bir açığı vardır şüphelenmeye ne gerek var

10 gün boyunca siz gidemediniz mi peki ?
Sonuçta o çalışıyor ve sizin gitmeniz bana göre daha uygun olurdu.
Eşimin telefon şifresini bilmesem, inanılmaz büyük bir sorun olur benim için.

benimkide öyle iyiyken çok iyi ki kavga etmeyelim resmen şeytana dönüşüyor ikizler ondan herhalde .
Tam aynisini yaziyordum. İyiyken cok iyidir sonra bi kavga ettik mi anaaammm delirtiyor beni. İkizler diye diyorum ben de.

Koni sahibi ayrica durduk yere kavga cikarmayan erkek henuz olgunlugunu tamamlayamamis erkektir. Bu sebepler falan aldatmak icin yeterli degil

Tam aynisini yaziyordum. İyiyken cok iyidir sonra bi kavga ettik mi anaaammm delirtiyor beni. İkizler diye diyorum ben de.

Koni sahibi ayrica durduk yere kavga cikarmayan erkek henuz olgunlugunu tamamlayamamis erkektir. Bu sebepler falan aldatmak icin yeterli degil
😀sizinkide mi ikizler tam bir dengesizler 1 dk 9nce dedigini kabul etmiyor

😀sizinkide mi ikizler tam bir dengesizler 1 dk 9nce dedigini kabul etmiyor
Evet ikizler :)) bir de mesela aksam markete gidelim derse hemen hazirlanmam muhakkak fikir degistirir. Disarda yiyelim yok suraya gidelim derken evde yemek yaparken buluyorum bazen kendimi :) ama her zaman boyle degil tabi.

X