Eşimden buz gibi soğudum

Çok haklısınız. Benimde kararım bu yöne ağır basıyor. Zaten kendi farklı olsa , yapılanı hata olarak görürdu. Psikolojim için, daha fazla keşke dememek için bu önemli

Eşiniz kardeşi küfre derken ne yaptı susup bekledi mi?
Şu anda o olaylar için ne diyor?

Eşiniz kardeşi küfre derken ne yaptı susup bekledi mi?
Şu anda o olaylar için ne diyor?
Şuan, hayatımda geçmişe donmek için şans olsa o güne dönmek isterim. O tutum icin pişmanım diyor. Ne diyorsun sen dedi. Sonra babası ile dışarı çıktı ben o evde kaldım beni alıp çıkması gerekirdi. Arabayı da aldı çıkarken bu yüzden çocukla gidemedim bahçeli bir konumda evleri. Peşine de , o sinirle söyledi vs diye konuyu kapatmaya çalıştı. Şimdi hepsi için pişman olduğunu söylüyor, değişeceğini, terapi alacağını vs. Ama ben soğudum. Eli elime değse, rahatsız oluyorum .

Cinsel hayatınız yeterince iyi gitmediği için gelen bir soğuma hissi olabilir. Bence önce cinsel terapistten, üroloji doktorundan yardım alın. Belki bir şeyler değişir

Siz bu adamla nasıl bunca sene yaşayıp, sevip ,sevistiniz????Adama hiç kimsenin saygısı yok, önüne gelen itip kakabiliyor,yanındaki karısına ağız dolusu küfür edebiliyor kılı kıpırdamıyor.
Bu kadar hayatını eline almamış,dur diyemeyen, öylesine yaşayan ve sorumlu olduklarını da kendi gibi yaşatan insanlara saygı duyamıyorum......

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…