eşimden arıtk iyice soğudum

merhaba kadis

dogumdan once de esin sana karsi ilgisizmiydi, yoksa evlendikten sonra mi ilgisiz oldu?

erkekleri anlayan bi arkadas varsa lütfen bi adim öne ciksin!!!bu ne yaa,ömrümüz onlarin isteklerini karsilamakla geciyor,ev,is,koca,bebek,güleryüz,herdaim güzellik,anlayis,ince düsünce,mükemmel bir anne,kaynana kayinbabaya pervane bi gelin....canimdan zorummu var benim acaba??bazen bende diyorum baba evi battimi acaba banada evlendim???nisanliyken hersey toz pembe,pesinden ayrilmiyorlar,evlenince biraz heves gecince oooo!!!
bende anlamiyorum arkadasim,bi kere anliyosam 5 kere anlamiyorum yani...seviyorsan acikca konusmayi dene,baktin anlamiyor kulaklarini tika kendini bebegine ve kendine ada,oda evde yabanci yabanci ne yapacaksa yapsin,dönüp dolasip o sana dolanacaktir bence...sevgiler

merhaba kadis

esin , sen dogum yapmadan once de ilgisiz miydi, yoksa dogumdan sonra mi ilgisiz oldu?

doğum sonrası alışamamzlık dedik ama 1.5 falan iyiydi şimdi gene aynı oldu

canim once tebrik ederim bebegin icin bende 4 aylik anneyim kilo sorunlari bendede var soylediklerinden insan uzuluyor demi sen okadar emek ver okadar aci cek ustunebi dolu laf isit ama en azindan bebegin icin bi caba goster beliki tam sogumusun ama duzeltmeye calis bende ayrilmis bi ailenin kiziyim cok zor ama tabiki evliyken dahada zor bi hayatiniz olacaksa bitirmek en guzeli;allah sana sabir versin iste herkesin bi sorunu var bu evlilik boyle bisey galiba ne umutla ne sevince evleniyorsun sonu nasil oluyor bu erkekler kandinlarin degerini hic bilmiyorlar

ayrılmayı pek düşünmüyorum aslında çünkü eşim özünde iyi biri
bazı dan dan lafları olmasa daha iyi olacak
çözüm dediklerine kulak asmamak onu duuymamazlığa mı gelmek
ya da o böyle dedikçe sen ür dur mu demek :)

yada artık cinselliği unutmak
acaba nasıl bir yol izlemeliyim o isteyince hayır mı desem hep anlar mı o zaman
kızlar deneyen başaran var mıı
yarıdm pls

yada artık cinselliği unutmak
acaba nasıl bir yol izlemeliyim o isteyince hayır mı desem hep anlar mı o zaman
kızlar deneyen başaran var mıı
yarıdm pls

Her evlilik zaman zaman dönemlerden böyle dönemlerden geçer.. Siz de böyle bir dönemdesiniz..

Cinselliği unutmak, o isteyince hayır demek inan çözüm değil..Sağlılıklı bir erkek banyo yapmak zor geliyor diye cinsellikten vazgeçmez..

Ciddi anlamda eşinle konuşacaksın canım..Aynen bize burda nasıl anlatıyorsan samimi, içten, çözüm ararcasına..
Ama asla tartışma kavga değil, birbirinizi gerçekten anlama amacıyla olmalı bu konuşma.

Neden bu şekilde davrandığını, isteklerini bilmek istediğini, isteklerini elinden geldiğince yapacağını ama senin de ondan isteklerin olacağını vs..söylemelisin..

Böyle bir konuşmaya kayıtsız kalacağını sanmıyorum..
Mutlaka sana mantıklı cevaplar verecektir..a.s

Sana gerçekten değer veriyorsa, en azından isteklerini istemediklerini anlatacaktır sana..

Son düzenleme:
yazdıklarına uzuldum dogrusu soyledıgı laflar hos degıl ama esınıde sevıyosun.
umarım duzeltırsın sorunlarını bende dogumdan sonra kılo aldım fakat cok sukur esım bana hıc kılolosun falan gıbı seyler soylemedı umarım sorunlarını cozersın

bence kilolarını kafana takma.o sana kiloyla ilgili bişey söyleyince sende dalga geç.bu kilolar güzelliğime güzellik kattı de.ne biliyim kendinle barışık ol.rahat ol.ne derse desin.ben okiloları çocuğum için aldım.falan de.onun yanında rejimden falan bahsetme.kendi kendini sev herhalinle gül geç sende bişeyler söyle onun lafı üzerine.........................

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…