eşimden arıtk iyice soğudum

kadis

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2008
5.202
9
arkadaşlar eşimle sorunlarım vardı ama düzelmişti yaklaşı iki aydır ama yine başa sardık
ilk sorun kilom 85den inmişim 63 e ama adam bana hiç çok güzel oldun artık bırak demedi pazar günü hatta karnın niye dümdüz değil dedi şaştım şaka yapıyomuş bu nasıl şaka 6.5 aylık anneyim daha düşünülmeden bu kadar mı konuşulur
ki daha önce çok kavga ettik kilo için bililyo yani hadi düşünemedi şaka yaptı dedik
ama ben kaldıramyorum artık
ikinci sorunsa eşim bana pek düşkün değil hafta bir anca beraber olyuroz düzeldiğimiz devrede bu sorun kalkmıştı ortadan 15 gündür eskiye dönmeye başladı en son hafta sonu istemiyosnu sen dedim ben istiyorum diye oluyo farkındayım dedim
evet dedi banyo yapmak zor geliyo bu cevaba şaştım ya
bir erkek nasıl böle düşünebilir ya
ve daha evlenmeden önce böyle değildi yoksa evlenirmiydim ya
tedaviyi kabul etmez eminim
ama konuşamıyorumda bişe diyemiyorum ona kaçıyorum görmek istemiyorum onu
sadece iftar ve sahurda görüyorum gezmeye gidiyorum gelip yatıyorum sabah öpüp gidiyo ama buz gibiyim ona karşı
çok soğuttu beni kendinden nasıl döncem eskiye diyemiyorum çünkü eskiye dönmek istemiyorum bunun için çaba sarf etmek istemiyorum çünkü hep çaba harcadım emek verdim arıtk yoruldum o uğraşıy falan ama yok gözümde
ne yapmalıyım ya kafayı yiyecem
şimdid yemek yemiyorum diye kavga ediyoruz
en son bırakıp gitcem arıtk yeter ettiğin dedim biraz korkmuş
aman ya usandım artık ya
bıktım bu evlilikten bu hayattan

Çok haklısın canım okuyunca inanamadım. Erkeklerin bazıları böyledir canım. Bazısı güzel söz söylemesini beceremez, bazısı duygusunu gösteremez. Eşini seviyosan boşver derim.Böyle kabullenmek çok çok zor ama arada çocuk da var. Allah sabır versin canım. Sen kendine iyi bak.sen mutlu oldukça,moralin tamam olunca daha kolaylaşır herşey.

güzelim sen kafanda bitirmişsin zten bence artık istesende olmaz gerçi onunda ettiği laflar az değil ama bilemiyorum cnm hayırlısı hakkında

ben de evlilikten bıktım usandım....nikahtan önce bir kere öpmek için bin takla atarlar..evlenince banyo yapmak zor geldiği için dokunmazlar eşlerine...zaten kendileri hep çok yakışıklı anasını satayım...bir tek kadınlar kilo alıyor,yaşlanıyor....dönüp bakmıyorlar kendi hallerine...oysa biz kocamızı o olduğu için seviyoruz..bu ne ya? niye böyle kırıcılar, niye böyle yapıları var...eşim beni son günlerde iyice çıldırttı da sesim çıkmıyor, biraz güç topluyorum ama sonunda fena patlayacağım....o zaman bakalım bizi kim toplayacak

ben de evlilikten bıktım usandım....nikahtan önce bir kere öpmek için bin takla atarlar..evlenince banyo yapmak zor geldiği için dokunmazlar eşlerine...zaten kendileri hep çok yakışıklı anasını satayım...bir tek kadınlar kilo alıyor,yaşlanıyor....dönüp bakmıyorlar kendi hallerine...oysa biz kocamızı o olduğu için seviyoruz..bu ne ya? niye böyle kırıcılar, niye böyle yapıları var...eşim beni son günlerde iyice çıldırttı da sesim çıkmıyor, biraz güç topluyorum ama sonunda fena patlayacağım....o zaman bakalım bizi kim toplayacak (yanlışlıkla iki kere olmuş, farkındayım...)

eşinle konuşmalısın bu şekilde bir eyre varamazsınız.sana karşı davranış değişikliğinin nedenlerini yani altındaki gerçek nedenleri öğrenmeye çalış.ve bir bayanın bakımlı olması erkeği çok etkiler.makyajın-saçın-bedensel temizliğin-giydiğin iç çamaşıra kadar.aranızdaki sorunları ancak biraraya gelip dürüstçe konuşarak çözümleyebilirsiniz.hatta verdiğiniz kilolar karşısında sizi manevi olarak ödüllendirmemesininin sizine kadar üzdüğüne kadar herşeyi konuşun.

slm sodi geçende sana bi problemimi yazdım ama okumadın heralde cvp yazmadın özel msj gndermek istedim onuda kabul etmedin cnm

slm sodi geçende sana bi problemimi yazdım ama okumadın heralde cvp yazmadın özel msj gndermek istedim onuda kabul etmedin cnm

saçmalık ne yani görüntü merakı evlendikten sonra mı ortaya çıkmış insan bekarkenden kilo alıp almayacağı bellidir o zaman lar düşünüp almasaydı hem bırak beraber olmazsa olmasın düşme üstüne belki gerçekten üşeniyordur bazen evliliktende olsa sıkılırız ama allah kimseyi baba evine yakıştırmasın kendine iyi bak

cnm şu an yaşadıkların nasıl duygular çok iyi biliyorum.farklı sebeplerdende olsa sorunumuz aynı.bende inanılmaz kötü bir dönem geçiriyorum.bundan önce her sorunun üstesinden geldim.ama artık yürütmeye gücüm kalmadı.tamamen tükendiğimi hissediyorum.hayat dolu cıvılcıvıl bir kadındım.küçücük şeylerle mutlu olabilen otuziki dişi meydanda.ama artık.ite kaka gidiyor evlilik.o çok farkında değil çünkü çok iyi gizlerim.yüzümden gözümden pek belli olmaz sıkıntım.onbeş sene oldu.içinde aldatılma kıskançlık sinir stres herşey vardı anlıycan.ama çocuğum için şu noktaya kadar geldim.dışardan bakıldığında kimse anlamaz ama yüreğim adeta paslandı.yaşama sevincimi yitirdim gibi hiçbirşeyden zevk almıyorum.sanırım ciddi kararlar almanın vakti geldi.gerçekten ben hiç böyle olmazdım.yani yalnız değilsin değiliz çok var böyle tükenme noktasına gelmiş kadın.hakkımızda hayırlısı.a.s.

insanlarin beklentileri-beğenileri zamanla değişebiliyor.eşiyle açikça konuşmasi lazim.bitirmek kolaydir arkadaşlar devam ettirmek zor.belki bir şeyler rayina giricek,belki anlaşamadiklAri konulari çözümleyecekler.eşini dinlemesini ve konuşmalarini tavsiye ediyorum.ondan sonra bir karar almali arkadaşimizcadiarzu

Son düzenleme:
Çevremde bende görüyorum.ama bitirmek bu kadar kolay olmamalı.öncelik ile kendimizide birazcık sorgulamalıyız.tabii ki ev içerisinde yaşanılan bir çok olay.bunları siz çok daha iyi değerlendirirsiniz.ama bence haftada bir olmaması değil de sorunun esası eşlerimizin bize baktığı göz ve gönül açıklığı.işte burada sorun var ve halledilemiyorsa, problem büyüktür.şayet bakışta sevgi kırıntısı varsa , mücadele etmeye başlamalı ve sorunları çok detaylı olarak irdelemelisiniz..soğukluk isteksizlik,ya da etkisizlik inanın bana zaman içerisinde halledilebilir. bizlerin bildiği pek çok yöntem bunu sağlar..çözüme kavuşturur.bence gözlerde var olan sevgiyi yok etmeden önce değişime öncelik ile kendinizden başlayın..hakaret yada nefret ile adamlarımızın uzaklaşıp gitmelerine müsade etmeyin. ama nereye kadar kendi özverilerimizin elbette karşılık görmediği yere kadar..burada bile sabırlı olup son hamleye geçebilirsin.yardım alınır,konuşulur ve de sorun halledilmeye çalışılmalı..bırakıp gitmek bence bizler için zor olan bir olay..sorumluluk ve kadınlığın verdiği güç zorlaması(işiniz var ve mal mülk yerinde ise sabır biraz daha öne kayar..ayrıca ekleyeyım.) lütfen sabır ve değişkenlik...her alanda değişim..kendinize dikkat edin..halledersiniz hoşçakalın...

erkek milleti işte...kendi hep kusursuz,biz hep kusurlu kilolu.kendileri istediği zaman işini görür,kadın istediği zaman tenezür etmez...erkek işte hep bencil hep önce ben düşüncesi...benimkide hemen hemen aynı hiiç üstüne düşmüyorum umursamıyorum artık zati alıştım...ben kendini üzme derim bak o kadar kilo vermişin ne güzel kendine güvenin olsun dik dur karşısında sen onu beğenmiyomuşun gibi davran bakalım o zaman ne halt yiyecek...

kızlar ya niye herşey bu kadar zor, o isteksizlik benim eşimde de ilk 1 sene sonrası hep var.. ve bazen çıldırıyorum.. çok mu çirkinim acaba, neden istemiyor beni diye dönüp dolaşıyorum.. ben yaklaşırsam aklına geliyor, eskiden arada bir o yaklaşırdı, şimdi hiiiç aklına bile gelmiyor bereber olmak.. ve bu durum hiç tahmin etmezdim ama inanılmaz canımı sıkıyor senağlama sorunlar da hiç bitmiyor ya Çok üzgünüm çoook

Neden bu erkekler bu derecede maymun iştahlı anlamadım gitti....Ben bakımlada alakalı olmadığını düşünüyorum çünkü genelde bakımlı ve güzel kadınlar aldatılıyor...Bu insanın kişiliğiyle pardon klava:kişiliksizliğiyle alakalı tamamen....Fedakarlık ewet evlilikte yapılmalı fakat bir noktadan sonrada olmuyorsa hayatını en güzel yıllarını çürütmeye degmez....Arkana baktığında iyiki bu insan benim eşim kaç kişi diyebilir..???Çok şeyler yaşamışsın canım aldatma ilğisizlik vs. bunlar zaten birinden uzaklaşma nedeni....Çok iyi düşünmelisin gerçekten beyninde bittiğine ve daha fazla sürdüremeyeceğine inanıyorsan bitir,kenini hergün yıpratmana degmez...

slm sodi benim problemim benim 1 sevgilim var ve ben onu seviyorum inş evlilik düşünüyorum ama hala ona bir kere aşkım diyemedim ama msjlarda ii güzel diyorum gel gelelim konuşurken diyemiyorum oda bu durumdan şikayetçi ne yapmalıyım ben normalde çekingen bi insan değilim ama nden byle oluyor anlamıyorum ve evlenicez ozamanda aynı problemleri yaşamak istemiyorum yardımcı olursan çok sevinirim

ben de altı aylık anneyim canım ve maalesef benim kilom hamilelikten daha fazla:CüvCüv:.amaç bebeğimi aç bırakmamak ve daha fazla emzirebilmek:asigim:.ve sen de daha yeni sayılırsın baksana 23 kilo vermişsin,gün geçtikçe daha fazla verirsin.hele vücudun kendini toparlasın.ama, en önemlisi eşinin sana karşı manevi anlamdaki soğukluğu.bu ilşki için en çok çabayı da sen götermişsin.ben bu adamları anlamıyorum ne güzel gül gibi eşin var çocuğun var.niye yuvalarına sahip çıkmazlar ki.bu duruma çok üzüldüğünü hareketlerinle belli etmeye çalış.sen de ona karşı vurdumduymaz ol.evlenince işler çok değişiyor.

Merhaba KADIS
esin dogumdan once de sana karsi ilgisizmiydi, yoksa, bu durum dogumdan sonra mi cikti?

slm sodi benim problemim benim 1 sevgilim var ve ben onu seviyorum inş evlilik düşünüyorum ama hala ona bir kere aşkım diyemedim ama msjlarda ii güzel diyorum gel gelelim konuşurken diyemiyorum oda bu durumdan şikayetçi ne yapmalıyım ben normalde çekingen bi insan değilim ama nden byle oluyor anlamıyorum ve evlenicez ozamanda aynı problemleri yaşamak istemiyorum yardımcı olursan çok sevinirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…