Esim ve yakin akrabamiz

bu ikinci üyeliğiniz mi
bu mihvalde 647489494 konu açan bi üyeyle aynı anlattığınız şey

Şüpheleneceğiniz bişeyde yapmamışlar aslında.Neden içinize kurt düştü ? Sadece aramalardan dolayı mı ? Sonuçta kuzeni,arar.Ama sizin içinize bu kurt o aramayı görmeden öncede düşmüş yani o yüzden telefonu karıştırmışsınız.Bence abartıyorsun.Ama her zaman söylediğim ve inandığım bir söz var Şüphe tek gerçektir.Bilmiyorum takipte kalmaya devam edin o zaman.Bana göre bir şey yok gibi geldi.Kuzeni bekar olsa hadi belki diyeceğim ama aynı evde kuzeninin kocası da var.İşkillense o adam işkillenirdi.

Ev bulma konularından niye başkasının evinde 1 ay kalınıyor ben anlamadım konuyu. Hani kuzen de olsa dıdısının dıdısı neticede. Siz nerdeydiniz o süreçte?

Ayrıca 1 dk diyosunuz kuzeninize ulaşamasa eşini aramasından doğal bi şey var mı? Normalde aramıyordur ama 1 ayda artık tanışık olmuşlardır arayabilecek duruma gelmiştir belki

Evimde 1 ay değil eşimin kuzeni, kardeşine bile tahammül edemem kusurabakmasın kimse.. kadının bunu kaygı edip kahrından öleceğine aramalarından şüphe etmesi de ayrı akıl tutulması. 1 ay neden yolladın o insanların evine diye sormazlar mı??

Ben ne yazayım düşündüm kuzen var kuzen var kardeşinin eşiyle beraber olandan evli kuzenine evliyken birini ayarlamaktan bahsedene kadar çeşitli yelpazede evliliği bozulmuş çiftler var .Şimdi kafamı kuma gömmek olmaz böyle anormalliklerin kişilerin ailesinde hiç olmaması kimsenin bunları yaşamadığı anlamına gelmez.Fakat sizin konuda yazdiklariniz çok afaki şeyler ortada somut çirkin bı durum yok.Bence eşinizle kuzenin eşinin iki çift lafından böyle düşünmeniz doğru değil.Bu konuyu kafanızdan ve gündemimizden çıkarın.Bunu derinlistirip olmayan birşeyi böyle acaba ile kurarsanız rezil olanda siz olursunuz haksız olanda birde bu büyük idaa yani sonuclari çok kötü döner size.Odak noktanızı kendiniz yapın ve unutun bu fikri.

Telefon hiç saklamaz hep sifresizdir. Hiç yuzuksuz çıkmaz. Sosyal medya kullanmaz
Öncelikle şu yazdıklarınız sadakat belirteci değildir onu söyleyerek başlayayım. Yüzüksüz çıkan insan eşini aldatıyordur diyemeyeceğimiz gibi yüzüksüz çıkmayan adam da karısına sadıktır diyemeyiz. Yetişkn bir insan bu ayrımı yapmalı.

Ayrıca evinde bir ay misafir olarak kaldığımız kişiyi arayıp sormalıyız da. Sırf aradı iki sohbet etti diye aralarında ilişki vardır denmez. Siz de madem kocanıza güvenmiyorsunuz neden elalemin evine yolluyorsunuz? O esnada kalacak yer lazımdı ama değil mi? İşiniz bitene kadar olmayın işte böyle. Ayıp bir şey.

benim anlamadığım eşiniz kaldığı süre zarfında mı aramış 1 dk lık konuşma bunlar mı?
yoksa kalma bittikten sonra mı aramış

bide diyelim ki şüphelendiğiniz gibi (Allah korusun) 1 dk da ne konuşur ki insan?

Yanlış anlamissiniz olayı.Kuzeni erkek, eşi kuzeninin karısıyla konuşuyor,onu arıyor.

Yanlış anlamissiniz olayı.Kuzeni erkek, eşi kuzeninin karısıyla konuşuyor,onu arıyor.
Sonradan anladım olayı ben de ama güncelleyemedim unutmuşum.Yani yine anlasa kuzeni anlardı bence.Sanmıyorum bir şey olduğunu.Bir ay kalmışlar elbet bir sohbet olmuştur.

Sonradan anladım olayı ben de ama güncelleyemedim unutmuşum.Yani yine anlasa kuzeni anlardı bence.Sanmıyorum bir şey olduğunu.Bir ay kalmışlar elbet bir sohbet olmuştur.
Umarım hiçbir şey yoktur.Ama kk bir derdim var da takıldıkca artık okuduklarımdan sonra hiçbir şey bana olamaz, katiyen,zinhar gelmiyor.İnsanin olduğu yerde her şey olur.Beni huylandiran işe gittiği vakitlerde eşinin o kadını aramış olması.Sabah işe gidiyorsa da garip,akşam vardiyasina giderken arıyorsa da garip.Neden evde eşinin yanındayken aramıyor?Konu sahibi evde hiç tanık olmamış anlaşılan telefonda konuştuklarına.

Koca adam bir ay evli kuzen evinde kalınır mı Allah aşkına . Ne saçmalık. Otel bulsaydı yani. Eşiniz de normal değil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…