Eşim ve ben...

güzelim istediğine selam verirsin, istemediğine de vermezsin.. eşine ne oluyor ya? ayrıca ben senin yerinde olsaydım, o kıza da selam verirdim.. onu umursamadığını, eşinin eski sevgilisi de olsa, senin için sıradan bir insan olduğunu, her insan gibi ona da doğal olarak selam verdiğini anlardı böylelikle..

Tatlim öncelike gözünüzaydın.Allah aynı heyecanla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah. Sorununa gelince diğer arkadaşlarında dediği gibi iyi davranıp mutlu olduğunu göster çok daha iyi olur.
Öpüldün :)

eşine bitane dayak lazım :mymeka:
istediğine verirsin selamını istemediğine de tanımazsın ona ne
ama yerınde olsaydım kıpır kıpır giderdim eşime herkesin içinde seni mutlu edecek süprizim var derdim kız da oracıkta çatlardı :1closedeyes:
of üzüldüm ama durumuna gününüzün heyecanlı ve mutlu geçmesi gerekirken ne hale geldiniz benneyaptımki
Allah bebeğinizi sağlıklıca kucağınıza almayı nasip
etsin :Saruboceq:

canım hiç üzülme
rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin bebişini

biz eşimle çook eski arkadaştık dolayısıyla eski sevgililerini falan biliyordum neyse davatiye dağıtmaya gittiğimizde eski kız arkadaşıda aynı iş yerinde ama farklı binada oldugu için onada verdik kıza cok sıcak davrandım slında hemcinsim ama eşimi çok üzmüş zor durumda bırakmıstı kız resmen şok oldu onu iyiliğimle dövdüm ardından telefon çaldı annem aradı kızın oldugu yer müsatti oraya gidip farkında olmadan gelinliğimden falan konusmustum annemle kız da duydu tabii ona gülümsyip odaya geçim falan kız bunlardan iyice gıcı ko ldu gecenlerde de yolda eşimle tartısıyorduk aa baktım kız geliyo karşıdan hemen eşime sarılıp öptüm :) ya işte boşver tatlım ben olsam hamile oldugumu bile söylerdim erkekler daha mutlu oluyor öyle olunca daha profesyonel davranmıs oluyormusuz :))))
eğlenmene bak hiç üzülme tatlım hayırlı olsun bu arada hamişliğin

Canım,öncelıkle hayırlı olsun güzel anne adayıa.s. Sen ıstersen slm verırsın ıstersen vermezsın her ıkı davranısta da bır tezatlık yok bence..Eşini ise kınıyorum,böylesıne guzel haberı aldıgınız bır gunde karısını incittiği olaya bak..Değer mi yahu!! Zannedersem eski bayan arkadasına deılde iş arkadaslarına niçin slm vermedın dıye bozulmus sanırım,cünkü slm vermedıgın ıcın bı sekılde o bayandan dolayı vermedıgını iş arkadasları anlayacaklar ve bunun sözunu kendı aralarında edecekler dıye huzursuz oldu bence eşin.. Haklı mı TABIKI HAYIR! Dert etme bıtanem,düzelıcek elbet..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…