Esim telefon almiyor ne yapmam lazim

Beğenmediğin markette çalışan kadınlar erkekler, onlar kendilerine her durumda her şartta bakabilir, sanma ki az maaş alıyor hepsi asgari ücretli, senin kocandan daha fazla alanları da var, ben de öğrenciyken markette mağazada çok çalıştım, o sektörlerde tecrübesi olan işsiz kalmaz kolay kolay, senin dış dünyayla alakan sadce telefon tamir ettirmek ya da telefon almak heralde hiçbir şeyden haberin yok

Şarj soketi bozuksa düşük bir meblağ ile tamir ettirebilirsiniz. Bataryası zayıfladıysa yenisini taktırın. Telefonda reklam varsa siz kullanmayı bilememişsiniz. Sıfırlatın.

Bunun için yeni telefon da aldırılmaz. Ufak sıkıntıda telefon veya eşya değiştirenlere uyuz oluyorum. Müsriflikten ve çöp çıkarmaktan başka bir şey değil.

Son düzenleme:
Üyelerin burd söylemek istediği aslında çalışmasan bile kocanın seni bu duruma sokması. Yani evet tabi ki kocası almalı ama konu sahibi kocasından icazet almadan gidip rahatça almalı. Eğer bu özgürlüğü yoksa çalışıp kendi özgürlüğünü oluşturmalı. Bence bunu demek istiyorlar. Böyle birine bağımlı kalmamalı.

Ek bilgi olarak küçümsediğin market personeli işinde iyiyse mağaza şefi mağaza müdürü bölge müdürü oluyor,isterse aynı yerde devam etsin yükselmesin ne olacak insanlar alın teriyle emek veriyor helal parasını kazanıyor isterse üni mezunu olmasın yükselebiliyor, küçük dünyada insanları küçümsemen çok komik

Çalışma imkanın varsa çalış cnm Allah kimseyi kocasıda olsa muhtaç etmesin

Helal olsun ama akıllı kadın. Bahanesini bulmuş gül gibi yaşıyor çalışmadan ama adam artık uyanmış heralde ki bi telefon bile almaz olmuş

Kocasından HPV kapması, 3 kuruşluk telefon için babasına aldırmayı düşünmesi, 5 yaşında ama kendine bağımlı çocuk yetiştirmesi, "bel fıtığı" yüzünden çalışamaması, "kolposkopi" randevusu, markette çalışanları ezmesi ve daha kaçırdığım bir çok şey...
Konu sahibi cahilliğin, fesatlığın, acizliğin, kötü düşüncenin ve gene daha sayamadığımız bir sürü şeyin vücut bulmuş hali gibisiniz. Buradaki insanları beğenmiyorsunuz ama hala 75 yaşında dayılar gibi milyar diyorsunuz, randevusunu aldığınız operasyonun adını yazamıyorsunuz. Aslında sizin bi aynaya bakıp kendinizi beğenmemeniz lazım (fiziksel demiyorum).

Bir aratın bakalım da anlamı neymiş, böyle bir tıbbi terim var mıymış, varsa doğru yazılışı bu muymuş?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…