Esim surekli disarda

Yesimmir

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Kasım 2022
7
7
25
Kizlar size ihtiyacim var esim cok ilgisiz 3 yildir evliyiz iki cocugumuz var surekli arkadaslariyla disarda sadece keyfi istediginde yanimda onun disinda yemegini yer cikar gider disari artik biktim kendimden sogudum kendime bakmaya karar verdim ne yapacagimi tam olarak bilemiyorum nolur bana akil verin hem iki cocuk hem ev siz nasil yetistirebiliyorsunuz sizden rocam daha cok motive edici seyler yazarsiniz neler yapabilirim giyim olsun bakim olsun

Kizlar size ihtiyacim var esim cok ilgisiz 3 yildir evliyiz iki cocugumuz var surekli arkadaslariyla disarda sadece keyfi istediginde yanimda onun disinda yemegini yer cikar gider disari artik biktim kendimden sogudum kendime bakmaya karar verdim ne yapacagimi tam olarak bilemiyorum nolur bana akil verin hem iki cocuk hem ev siz nasil yetistirebiliyorsunuz sizden rocam daha cok motive edici seyler yazarsiniz neler yapabilirim giyim olsun bakim olsun
Sizin kendinize bakmanızla eve bağlanacağı ne malum? Başka kadına mı gidiyor sanki, arkadaşlarıyla dışarı çıkıyormuş. İlgisizliği sadece size değil, evinize, beraber kurduğunuz hayata, çocuklarınıza. Bir baba olarak hiç mi evde durmuyor çocuklarıyla ilgilenmiyor?

Niye sadece kendisine bakmak için uğraşıyor anlamıyorum. Adam eve gelmiyor umursamıyor ne ilgi ne dış görünüş olarak kadın suçu kendisinde arıyor şaka gibi. Yemek falan yapmayın madem kendi hayatını yaşıyor sizde kendi hayatınızı yaşayın. Ütüsünü yemeğini kalksın kendi hazırlasın sorumluluk alsın biraz.

Eşim sürekli evde yine de ev ve iki çocuğa yetişemiyorum ki aralarında 5 yıl var. 3 yıllık evliliğe iki çocuk sığdırmak hele ilgisiz koca faktörüyle oldukça cüretkar bir davranış.
Evine, çocuğuna, karısına ilgisiz adam karısı saçını başını boyadı giyindi süslendi diye bağlanmaz. Ki zaten ne alaka? Eşinizle ciddi bir konuşma yapmalısınız.

Kendime bakmaya başlayacağım derken, kendinize kaç senedir bakmıyorsunuz? Bu koca evde dursun gezmesin diye değil kendinize saygıdan ötürü yapılır. Tam olarak ne kadar bakımsızsınız detay verirseniz daha kolay yardımcı olacağız
Onun bana baglanmasi icin degil yanlis anladiniz kendimi onun icin cok yiprattim ve artik kendime haksizlik yaptigimigin farkindayim bir kadin olarak kendi ozguvenimi yerine getirmek cabam

Onun bana baglanmasi icin degil yanlis anladiniz kendimi onun icin cok yiprattim ve artik kendime haksizlik yaptigimigin farkindayim bir kadin olarak kendi ozguvenimi yerine getirmek cabam
Ne kuafore gidiyorum ne alisverise giyim olarak surekli pijama tarzi giyiniyorum tahmin edeceginiz gibi baya bir biraktim kendimi

Bakımsızlıktan ziyade 3 senede 2 çocuğunuz olduğu için eşiniz kendini evden dışarı atmaya çalışıyor olabilir mi? Çocuk ile ilgili daha çok sorumluluk verin bari de bunalınca öyle siz tek başınıza üremiş gibi kaçıp durmasın
Bakımsızlıktan ziyade 3 senede 2 çocuğunuz olduğu için eşiniz kendini evden dışarı atmaya çalışıyor olabilir mi? Çocuk ile ilgili daha çok sorumluluk verin bari de bunalınca öyle siz tek başınıza üremiş gibi kaçıp durmasın
Surekli diyorum ama dinleyen yok biraz oynuyor cocuklarla sonra evli olan arkadaslari bile nerdesin biz toplandik diyince dunyayi unutur hemen cikar disari

Eşim sürekli evde yine de ev ve iki çocuğa yetişemiyorum ki aralarında 5 yıl var. 3 yıllık evliliğe iki çocuk sığdırmak hele ilgisiz koca faktörüyle oldukça cüretkar bir davranış.
Evine, çocuğuna, karısına ilgisiz adam karısı saçını başını boyadı giyindi süslendi diye bağlanmaz. Ki zaten ne alaka? Eşinizle ciddi bir konuşma yapmalısınız.
Bir cok kez konustum bir iki gun iyi ondan sonra hop yine arkadaslarinin yanina

Giyim bakım yerine oku. Diploman olsun, işin olsun, paran olsun. Böyle olursan eyvallahın olmaz.

Yanına gelmeyen adama yalvarır gibi güzelleşmek çok gurur kırıcı değil mi?
Tabiki okudum istedigim bolum gelmeyince birde ailemin durumu olmayinca mecbur biraktim

Şimdi önce manikür pedikür yaptırın , bi kuaföre gidip saçlarınızı kestirin ya da boyatın desem 2 çocukla nasıl olacak ?? Destek olacak birisi var mı ?? Haftada 3 gün yürüyüşe çıkın ya da spor yapın desem çocuklarınıza bakacak birisi var mı ?? Haftada 1 arkadaşlarınızla dışarı çıkın desem ?? .. Özetle kendinize bakmak/ vakit ayırmak için çocuk bakımı konusunda destek akmanız lazım . Bunu ayarlamalısınız önce. Eşiniz bu konuda yardımcı olur mu ?mesela Çocukları alıp babanneye gitse hafta 1 gün 2 saat ?? Annenize yakın mı oturuyorsunuz? Haftada 1 de annenize 2 saat bıraksanız çocukları ?? Ya da eve yarım gün bi yardımcı gelse her hafta ??

Şimdi önce manikür pedikür yaptırın , bi kuaföre gidip saçlarınızı kestirin ya da boyatın desem 2 çocukla nasıl olacak ?? Destek olacak birisi var mı ?? Haftada 3 gün yürüyüşe çıkın ya da spor yapın desem çocuklarınıza bakacak birisi var mı ?? Haftada 1 arkadaşlarınızla dışarı çıkın desem ?? .. Özetle kendinize bakmak/ vakit ayırmak için çocuk bakımı konusunda destek akmanız lazım . Bunu ayarlamalısınız önce. Eşiniz bu konuda yardımcı olur mu ?mesela Çocukları alıp babanneye gitse hafta 1 gün 2 saat ?? Annenize yakın mı oturuyorsunuz? Haftada 1 de annenize 2 saat bıraksanız çocukları ?? Ya da eve yarım gün bi yardımcı gelse her hafta ??
Evet yardimci olacak birileri var babaanneye birakabilirim ama onlar koydeler benim derdim zaten kendime bakamaya basladigimda mecburen buyuk oglumla ilgilenmek zorunda kalacak arkadasimla gorustum onunla alisverise gidicez onunda iki cocugu var oda buyuk oglunu babasina birakicak insallah en kisa zamanda gidicez bide diger oglum 3 aylik bir haftadir spiral taktirdigim icin spor yapamiyorum cunku sezeyan dogum yaptim birde spiral takinca mecburen bir iki ay beklemek zorundayim spiralin kaymasindan korkuyorum daha dogrusu

Bu kadar dışarıda gezen bir adam,üç yılda iki çocuğu nasıl yaptı hayret🙄.

X