Eşim ilişkiye girmek istemiyor

birlani

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2024
11
0
20
Merhaba hanımlar 2 aylık evliyiz eşim evlenmeden önce çok istekliydi bu konuda hatta bazen zorlanıyordum zaptetmekte evlendik ilk 3 hafta da yine aynı sekilde güzel gidiyordu cinsel hayatımız ama son 1 aydır yanaşmıyor cinselliğe sebebini sorduğumda enerjim yok bunun için enerji gerek diyor oysa bakımlı ve cilveli de bir kızım artık yetemediğimden yada hayatında başkası olduğundan mı şüphelenmeliyim yoksa kendini başka bir şekilde mi tatmin ediyor bilmiyorum . Fakat bu normal mi sizce daha 2 aylığız? Ben düzenli bir cinsel hayat istiyorum konu hakkındaki düşünceleriniz nedir?

Merhaba hanımlar 2 aylık evliyiz eşim evlenmeden önce çok istekliydi bu konuda hatta bazen zorlanıyordum zaptetmekte evlendik ilk 3 hafta da yine aynı sekilde güzel gidiyordu cinsel hayatımız ama son 1 aydır yanaşmıyor cinselliğe sebebini sorduğumda enerjim yok bunun için enerji gerek diyor oysa bakımlı ve cilveli de bir kızım artık yetemediğimden yada hayatında başkası olduğundan mı şüphelenmeliyim yoksa kendini başka bir şekilde mi tatmin ediyor bilmiyorum . Fakat bu normal mi sizce daha 2 aylığız? Ben düzenli bir cinsel hayat istiyorum konu hakkındaki düşünceleriniz nedir?
Sanırsın 20 yıllık evlisiniz bence daha çok erken o enerjinin bitmesine

Daha iki aylıkken böyle düşünebiliyorsanız Allah eşinize kolaylık versin
Hayatın işi gücü var, yorgunluğu var, stresi var insanın her türlü hali var
Öyle bir devirde yaşıyoruz ki insanın ruh hali izin vermiyor bazen
Sanki yıllardır bunu yaşıyormuş gibi dertlenmişsiniz düzenli cinsel hayat diye bir şey yoktur, evlilik vardır, birbirini arzularsın sevişirsin bir görev değildir bu, karşınızdaki de insan makine gibi hep aynı sistemde işlemez

Birden kendini tatmin etcek baska bi yontem bulmamistir herhalde. Esinin is yerinde sosyal hayatinda baska bi sorunu olabilir mi su an? Ya da borç vs

X