eşim için çok üzülüyorum ne yapacağım

FAKE ALERT!! FAKE ALERT!!🖲🖲🖲

Teshisli bipolar hastasi oldugunu evlenmeden once mi ogrendiniz? Teshisli mi?

Abi adam kafana cok mu vurdu? Dayagi yemissin dayaktam bebegini kaybetmissin hala adama mi uzuluyorsun? Mazosistmisin?

Esim icin cok uzuluyorum beni az dovuyor nasil daha fazla dovebilir diye dusunuyosunuz sanirim? Dava acmasin diye siz de ona bi tokat atin sonra kopsun kiyamet nasil olur

Konu fake midir değil midir bilmem de biraz sallamayı seven bir üye olduğunuz kesin. Sürekli hamileliğinizi yeni öğrendiğinizle ilgili konu açmanızı geçtim, burda eşiniz yüzünden düşük yaptığınızı söylerken başka konuda bebeği istemediğinizden ilaçla düşürmeye çalıştığınızı yazmışsınız hangisi gerçek?
merhabalar 6 haftalık hamileyim hamile oldugumu bilmeden 1 hafta tarlusal içtim bir sıkıntı olur mu sizce

Yani yorumunda bir adabi var bu nedir arkadas ya bi haddimizi bilemiyoruz degil mi
Sizin ulvi göreviniz adap öğretmek mi size ne ya kimin bir başkasına ne yorum yaptığından.konu ile ilgili adabına uygun yorumunuzu yapın geçin

evet sanırım hepsi benım sucum sürekli döverdi beni sonra sen suçlusun derdi önce ınanmazdım şimdi inanıyorum hepsi benım sucum
Oz benliginize zarar vermeye baslamis kendinizle ilgili alginiz bozulmus ve dovdukce nasilsa sesi cikmiyor diye daha da arttirmis .

Bakin erkekler istemiyorum seni dedikten sonra bunun uzerine gider ayrilmam diye diretirseniz bu isin sonu daha da beter olabilir ,dovuldunuz mu darp raporu alacaksiniz

Bir yakinimda yasadim asla bosanma taraftari biri degilim ama persembenin gelisi carsambadan bellidir el kalktimi devami gelir devami gelirsr hayati tehlike olur.Gencecik kadinsiniz ama saglikli dusunemiyorsuniz ,bu adamda vazgecillmez olan nedir biliyor musunuz sizi sindirmesi ,kendinizi hatali gormeniz ve asla onun kendi hatalarini kabul etmemesi iste bu nedenle ona bagimli saniyorsunuz kendinizi ,onun gibiler binlerce hemcisimizi perisan ettiler kendinize gelin

normalde seni dövmem ama benim üzerime geldin mesaj attın tahrik ettin diyor bana küfür etmedim sadece neden boyle ılgısız sevgısız oldugunu yazmıştım mesajlarda
ya mazoşitsiniz ya da baba sevgisi görmemişsiniz?
hangisi?

aklınızı peynir ekmekle mi yediniz?
aileniz dayak yediğinizi bilmiyor mu? söylemediniz mi?
2 kızım var birinden biri Allah korusun dayak yiyecek onu yaka paça alırım o evden
evladımı sokakta bulmadım!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…